Re: Leits - elu on lill
väga kahju et Sa mängu käima ei saanud :-[
ma ei tea kui palju see Sind lohutab aga mul on täpselt sama case - enamus AI ei pea kuigi nupud saan sisse eduseisus. Põmst väikeste pottidega olen plussis ja kui saan kõik nupud sisse siis hititakse ära kõik võimalikud tõmbed jne.
Eriti on meelde jäänud viimane käsi:
Mul AA, 4xbb, vastane tõstab 3x, ma AI ja call - vastane hittis 79 -ga kaks paari ja siis lõpetasin karjääri ära mõneks ajaks, lihtsalt juhe on nii koos :-\
Algselt postitas leits
ma ei tea kui palju see Sind lohutab aga mul on täpselt sama case - enamus AI ei pea kuigi nupud saan sisse eduseisus. Põmst väikeste pottidega olen plussis ja kui saan kõik nupud sisse siis hititakse ära kõik võimalikud tõmbed jne.
Eriti on meelde jäänud viimane käsi:
Mul AA, 4xbb, vastane tõstab 3x, ma AI ja call - vastane hittis 79 -ga kaks paari ja siis lõpetasin karjääri ära mõneks ajaks, lihtsalt juhe on nii koos :-\
Comment