Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #5356
    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Ise mõtlesin kah algul soomest tellida, aga kas toll euroopa liidu siseselt kah neid potsikuid uurib? Kuna üks purk on tegelikult kahe aasta varu, siis ei näinud väga mõtet.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #5357
      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

      "kui midagi hakkab valesti minema, läheb kõik *****"

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #5358
        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

        "mis sitasti, see uuesti"

        Comment

        • lypsja
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 270

          #5359
          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          koostisained leiad ka siit. ilmselt jokker lihtsalt toob neid soomest siia, sest kui soomest 3 korraga ostaks, siis tema eesti hinnaga teenib €8 purgi pealt. seega - äriidee neile, kes pidevalt soome vahet käivad :P.

          http://www.ebn.fi/2_1_tarjous_ebn_ex..._30-1-207.html
          tänud abi eest :)

          ainus kahtlane aine on glüsterool... aga pole vist miskit hullu...

          to alaska: miks sulle sojaõli ei meeldi?... valgusta meid :)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #5360
            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

            Algselt postitas Supsti Vaata postitust
            "mis sitasti, see uuesti"
            eks ta ole, realiseerimise pool natukene keerulisem tho

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5361
              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

              sorry, aga miks peaks terve inimene sööma toidulisandeid ja vitamiine? ma ei tunne küll selle jaoks ühtegi vajadust - ei ole kassi, ega midagi. kui ma sooviksin tervislikumalt elada, siis ma loobuksin alustuseks suitsust, alkoholist, hakkaks trenni tegema, mitte ei sööks miskit paska. minu jaoks vitamiinid on täpselt samasugune moehaigus ja trend nagu näiteks stress.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #5362
                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                Algselt postitas lypsja Vaata postitust

                to alaska: miks sulle sojaõli ei meeldi?... valgusta meid :)
                Heameelega:-)
                Kui panna tammetõru mulda, kasvab sellest ilus tugev tammepuu. Kui lasta tammetõru läbi kohvimasina ja panna puru mulda, ei saa sittagi. Samamoodi on inimesega, mida vähemtöödeldud toitu süüa, seda rohkem aineid kätte saab ja tervem keha on. Kuna soja on üks enim geneetiliselt muundatud toiduaine, siis järelikult ka väga sitt meie kehale.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #5363
                  Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Ma hakkasingi tablette lisaks võtma alles peale mõõtmist. Kui 89 on väga madal, siis on naljakas see, et ma olin enne mõõtmist võtnud pool aastat ilusasti kalamaksaõli supilusikatäie (u 400iu?). Niiet enamusel peaks see siis veel madalam olema. Ülekaaluline ma pole, toitumine on korras, aga A-vitamiini söön küll palju porgandi kujul.
                  Wiki:

                  sisaldus 100 g kohta kalamaksaõli – 250 μg
                  +
                  1 IU is the biological equivalent of 0.025 μg

                  Nüüd selle 50 μg*300 võrdub 6 liitri kalamaksaõliga. Selle tarbijana sa kindlasti tead palju see keskmiselt maksab? Mind paneb mõtlema, kuidas kõik need iu-d ja μg-d sinna purki ära mahutatakse kõigest 16 € eest.

                  Comment

                  • lypsja
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 270

                    #5364
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    ranka... söömine ka moehaigus? miks üldse süüa - nagunii situme suurema osa välja

                    imikutele on d-vitamiini lisamanustamine lausa kohustuslik... vaevalt seda niisama arstid nõuavad... kui ma ei eksi, siis palju kala süües peaks inime kätte saama oma d-vitamiini vajaduse, aga ma olen enamvähem kindel, et enamus meid ei tarbi piisavalt kala

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #5365
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Wiki:

                      sisaldus 100 g kohta kalamaksaõli – 250 μg
                      +
                      1 IU is the biological equivalent of 0.025 μg

                      Nüüd selle 50 μg*300 võrdub 6 liitri kalamaksaõliga. Selle tarbijana sa kindlasti tead palju see keskmiselt maksab? Mind paneb mõtlema, kuidas kõik need iu-d ja μg-d sinna purki ära mahutatakse kõigest 16 € eest.
                      Vitamin D3 (cholecalciferol) is produced industrially by exposing 7-dehydrocholesterol to UVB light, followed by purification.[151] The 7-dehydrocholesterol is a natural substance in wool grease (lanolin) from sheep or other woolly animals.
                      Tööstuslikku vit. D-d ei toodeta kalamaksaõlist

                      Comment

                      • lypsja
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 270

                        #5366
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Mind paneb mõtlema, kuidas kõik need iu-d ja μg-d sinna purki ära mahutatakse kõigest 16 € eest.
                        see igaljuhul parem teema, millega norida, kui ranka siin kraesse kargas

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5367
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          Algselt postitas lypsja Vaata postitust
                          ranka... söömine ka moehaigus? miks üldse süüa - nagunii situme suurema osa välja

                          imikutele on d-vitamiini lisamanustamine lausa kohustuslik... vaevalt seda niisama arstid nõuavad... kui ma ei eksi, siis palju kala süües peaks inime kätte saama oma d-vitamiini vajaduse, aga ma olen enamvähem kindel, et enamus meid ei tarbi piisavalt kala
                          Mul on väike vend, keda kasvatanud ja õega elasin koos, kui tal väike laps oli imikust saadik. Ma küll ei mäleta, et D-vitamiini andmine kohustuslik oli, või seda üldse anti ning mõlemad on eluterved inimesed, nagu me kõik.

                          Su lapsed on siis paremad, kui näiteks mu väike vend või mina, kes ei ole kunagi D-vitamiini võtnud? Keegi ei ole kunagi haige, ja ise olin viimati haige siis, kui käisin algkoolis. Ei ole kordagi söönud mitte ühtegi vitamiini, või toidulisandit. Seega tekib küsimus, et milleks?

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #5368
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Tööstuslikku vit. D-d ei toodeta kalamaksaõlist
                            Muidugi on see ainus võimalus, kuid keemia puhul ronib sinna kapslisse lisaks kasulikule D-le tõenäoliselt ka igasugu x-e ja y-eid, mis võivad long run rohkem võtta kui D annab.

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #5369
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Muidugi on see ainus võimalus, kuid keemia puhul ronib sinna kapslisse lisaks kasulikule D-le tõenäoliselt ka igasugu x-e ja y-eid, mis võivad long run rohkem võtta kui D annab.
                              Seadusega on nõutud, et kogu koostis oleks etiketil kirjas. Niikaua kui on legit toode, niikaua on selle koostis ka täpselt see, mis sildil kirjas.

                              Underground võib igasugust paska saada.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #5370
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                Ma küsiks korra veel, et kui mul on olemas 1000IU tabletid, siis kas 2 tableti võtmine on võrdeline ühe 2000IU tabletiga või seal ei kehti see loogika?

                                Comment

                                Working...