Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]
Ise mõtlesin kah algul soomest tellida, aga kas toll euroopa liidu siseselt kah neid potsikuid uurib? Kuna üks purk on tegelikult kahe aasta varu, siis ei näinud väga mõtet.
Ise mõtlesin kah algul soomest tellida, aga kas toll euroopa liidu siseselt kah neid potsikuid uurib? Kuna üks purk on tegelikult kahe aasta varu, siis ei näinud väga mõtet.
Comment