Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #5311
    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    aitab aitab. me leitsiga käisime poes ära ja juba lisandite peal. tunne suht ok ja leits just väga väsinud ei tundu:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #5312
      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

      Oi kurja, pastilaa :) Su poste alati lahe lugeda.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #5313
        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

        lol, ei saa mainimatta jätta et mõnus teema :D

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #5314
          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

          LOL ma tean seda venda, kahjuks.

          Ise ostsin ka muidu paar päeva tagasi kuskilt vene looduslisandite vms poest D-vitamiini kapslid ja päris suured tunduvad, mingi teelusikatäis äkki.
          Last edited by virukunn; 06.02.13, 19:48.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #5315
            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

            Leits paneb küll hästi seal videos.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #5316
              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

              Käisin arsti juures ja lasin D-vitamiini ära mõõta, kohalike testide järgi normis, uuemate uuringute järgi madal. 89 nmol/l. Võtan päevas 4000(neli tuhat) iu, lastele söödan sama koguse ülepäeviti, mental retardation hakkab pigem üle minema, mitte tekkima. Paari kuu pärast mõõdan taseme uuesti üle. Praeguse seisuga ütlen, et see peaks kohustuslik olema kõigile eestlastele, tuntav vahe on sees. Mustad rõngad kadusid kah silmade alt ära.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #5317
                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Leits paneb küll hästi seal videos.
                +1. downswingist ja doomerist hoolimata on tuju üleval. hea vaadata.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #5318
                  Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Käisin arsti juures ja lasin D-vitamiini ära mõõta, kohalike testide järgi normis, uuemate uuringute järgi madal. 89 nmol/l. Võtan päevas 4000(neli tuhat) iu, lastele söödan sama koguse ülepäeviti, mental retardation hakkab pigem üle minema, mitte tekkima. Paari kuu pärast mõõdan taseme uuesti üle. Praeguse seisuga ütlen, et see peaks kohustuslik olema kõigile eestlastele, tuntav vahe on sees. Mustad rõngad kadusid kah silmade alt ära.
                  Mida sellest tulevane tohtrihärra arvab, huvitav ?

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #5319
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Käisin arsti juures ja lasin D-vitamiini ära mõõta, kohalike testide järgi normis, uuemate uuringute järgi madal. 89 nmol/l. Võtan päevas 4000(neli tuhat) iu, lastele söödan sama koguse ülepäeviti, mental retardation hakkab pigem üle minema, mitte tekkima. Paari kuu pärast mõõdan taseme uuesti üle. Praeguse seisuga ütlen, et see peaks kohustuslik olema kõigile eestlastele, tuntav vahe on sees. Mustad rõngad kadusid kah silmade alt ära.
                    89 nmol/l on väga madal, eriti kui sa pikemat aega juba võtad 4000IU-d päevas (mis btw on nii Kanada, USA, UK, Rootsi ja as far as I know ka muu Euroopa tervise-eeskirjade järgi maksimaalne lubatud kogus täiskasvanule enne mürgiseks muutumist).

                    Mustad rõngad silmade all ei ole seotud vitamiin D-ga.

                    Mu esimene mõte on pigem, et sul on probleem vitamiin D imendumisega, mis võib olla põhjustatud halvast toitumisest/ülekaalulisusest.

                    Kui sa võtad korraga ka muid vitamiine/toidulisandeid, siis vaata, et üheski neist vitamiin A-d ei oleks. Vit. A oluliselt blokib vit. D imendumist kui neid samaaegselt võtta. Tavatoitudest on palju vit. A-d maksas, maksapasteedis, paprika/pipra maitseainepulbris, aprikoosis, mangos.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #5320
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      wtf kui 4000 IU on max päevas, kuidas inglise amazonis müüvad 5000 IU ja isgei ka 10 000 IU'ga kapsleid?

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #5321
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        wtf kui 4000 IU on max päevas, kuidas inglise amazonis müüvad 5000 IU ja isgei ka 10 000 IU'ga kapsleid?
                        Dno about amazon.
                        Just vaatasin üle, UK terviseamet ei soovita ületada 25mcg ehk 1000 IU-d päevas, konkreetset mürgiks muutumise piiri ei olnud märgitud. dets. 2012 seisuga.

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #5322
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          wtf kui 4000 IU on max päevas, kuidas inglise amazonis müüvad 5000 IU ja isgei ka 10 000 IU'ga kapsleid?
                          Ära kuula Bentleyt.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #5323
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            strawberry on bently ? ffucccck me .. lol

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #5324
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              ei ole

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #5325
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                                Dno about amazon.
                                Just vaatasin üle, UK terviseamet ei soovita ületada 25mcg ehk 1000 IU-d päevas, konkreetset mürgiks muutumise piiri ei olnud märgitud. dets. 2012 seisuga.
                                Seda ka vaatasid üle, mis levelile 1000IU regulaarne tarbimine nmol/l tõstab? Äkki siis vaatad ja oled natuke vait.

                                Comment

                                Working...