Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]
aitab aitab. me leitsiga käisime poes ära ja juba lisandite peal. tunne suht ok ja leits just väga väsinud ei tundu:
aitab aitab. me leitsiga käisime poes ära ja juba lisandite peal. tunne suht ok ja leits just väga väsinud ei tundu:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment