Re: Leits - elu on lill
Noo ma ei tea kui sa suudada mingi mõttetul boardil 4bet flopis AA foldida siis küll ning emandat or kunni riveris või turnis vältida, siis on sul teh magic balli hõõruja oskused :)
Üldiselt, ma ei oska öelda, mis viga on ... ei aidanud üks päev puhkust, ilmselt peab rohkem võtma. 3 päevaga ca -20BI on ikka jube .. ja ei ole kohta kust võidaks. Eks mignil määral on paska mängu ka esinenud, kuid kõik suured key poitid lähevad coolerite või bad beatidena minema, see just motivatsiooni lakke ei aja ... ma ei teagi hetkel mis ette võtta, tundub, et kõik, mis ma teen on wrong ...
Noo ma ei tea kui sa suudada mingi mõttetul boardil 4bet flopis AA foldida siis küll ning emandat or kunni riveris või turnis vältida, siis on sul teh magic balli hõõruja oskused :)
Üldiselt, ma ei oska öelda, mis viga on ... ei aidanud üks päev puhkust, ilmselt peab rohkem võtma. 3 päevaga ca -20BI on ikka jube .. ja ei ole kohta kust võidaks. Eks mignil määral on paska mängu ka esinenud, kuid kõik suured key poitid lähevad coolerite või bad beatidena minema, see just motivatsiooni lakke ei aja ... ma ei teagi hetkel mis ette võtta, tundub, et kõik, mis ma teen on wrong ...
Comment