Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #466
    Re: Leits - elu on lill

    Noo ma ei tea kui sa suudada mingi mõttetul boardil 4bet flopis AA foldida siis küll ning emandat or kunni riveris või turnis vältida, siis on sul teh magic balli hõõruja oskused :)

    Üldiselt, ma ei oska öelda, mis viga on ... ei aidanud üks päev puhkust, ilmselt peab rohkem võtma. 3 päevaga ca -20BI on ikka jube .. ja ei ole kohta kust võidaks. Eks mignil määral on paska mängu ka esinenud, kuid kõik suured key poitid lähevad coolerite või bad beatidena minema, see just motivatsiooni lakke ei aja ... ma ei teagi hetkel mis ette võtta, tundub, et kõik, mis ma teen on wrong ...

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #467
      Re: Leits - elu on lill

      Kui EV graafik räägiks tõtt, siis vaadates su viimaseid EV graafikuid, siis peame tõdema fakti, et downswingist on asi kaugel. Reeglina suurte downswingide juures tõmbab non-sd joon ka alla nagu kivi, kuna bet-foldi% suureneb halbade boardide tõttu.

      Muideks igasugu ülepaaride või set vs overset osa on täiesti standartsed coolerid ja neid juhtub iga ühel. Pigem kaotad raha kuskil mujal, mängid mõnda kaardi kombinatsiooni üle või ei ekstrakti piisavalt.

      Comment

      • Purz
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2008
        • 328

        #468
        Re: Leits - elu on lill

        Mõtle positiivselt, nüüd saab asi ainlt paremaks minna!

        Comment

        • leits

          #469
          Re: Leits - elu on lill

          mnja kuu graphiga 10BI alla ev on liiga standard minu jaoks :1 .. vaadates teisi jooksevad päääris paljud ev joone peal, ma ei saa aru, mism oodi see neil õnnestub

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #470
            Re: Leits - elu on lill

            83-nda aasta OPEL KADETT!!!!!!!!!!!!!!!!!!



            L.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #471
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              mnja kuu graphiga 10BI alla ev on liiga standard minu jaoks :1 .. vaadates teisi jooksevad päääris paljud ev joone peal, ma ei saa aru, mism oodi see neil õnnestub
              Saad sa aru, et EV ei näita absoluutselt midagi.

              Ainus kord, kus me saame rääkida miskist ligilähedasest EV-st on siis, kui toimub preflop all-in. HEM->Filters->More Filters->Preflop Allin = true

              Ja siis ka ei näita EV mitte sittagi, eriti short-termis.

              Comment

              • goldec

                #472
                Re: Leits - elu on lill

                Aga miks seda EV-d siis üldse topitakse sinna featureina?
                Selleks, et donkid saaks vaadata ja öelda, et TEGELT MA MÄNGIN JU HÄSTI?

                Ja kas seda ei annaks siis kuidagi paremini teha, et tast kasu ka oleks?

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #473
                  Re: Leits - elu on lill

                  mina ei tea.. kui ma mängin nii et EV'st yle, siis see tähendab, et ma olen panustanud siis kui ma tegelt olen taga... vähemalt need korrad, kui ma olen suckouti teinud või keegi mulle.. paneb EV joon kohe vastupidises suunas ajama...

                  Comment

                  • leits

                    #474
                    Re: Leits - elu on lill

                    noo ma vaidlen ikka vastu ... sakaute ta n2itab v2ga selgelt ...

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #475
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      noo ma vaidlen ikka vastu ... sakaute ta n2itab v2ga selgelt ...
                      seda ma räägingi..

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #476
                        Re: Leits - elu on lill

                        Ranka lihtsalt ei taha, et tuleks välja, et Ta 100 000$ üle EV jooxeb, selle pärast teeb seda EV joont maha kogu aeg :)

                        Mina saan aru, kuidas see EV joon töötab ning midagi ta ikka näitab küll ja ma olen hetkel Pokerstarsi lifetime 1000$ alla EV ning mu BR ongi 1000$,kui kaart olex mu sõber olnud, siis olex elu kaks korda ilusam, lõppp tore!

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #477
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas RudiTurbo
                          Ranka lihtsalt ei taha, et tuleks välja, et Ta 100 000$ üle EV jooxeb, selle pärast teeb seda EV joont maha kogu aeg :)

                          Mina saan aru, kuidas see EV joon töötab ning midagi ta ikka näitab küll ja ma olen hetkel Pokerstarsi lifetime 1000$ alla EV ning mu BR ongi 1000$,kui kaart olex mu sõber olnud, siis olex elu kaks korda ilusam, lõppp tore!
                          hea mängija peaks veidi üle EV jooksma kuna ta ei foldi situatsioonis kus surnud raha on sees coinflippi ja tihtilugu on allinn minek flopil mõlemale mängijale ca 1-2% EV-d biitiv

                          Comment

                          • leits

                            #478
                            Re: Leits - elu on lill

                            ma õhkan ikka väga halba karmat .. patrick grindis okeilt .. ma insta tuppa lendan .. kohe mingid 2 paari vs read, KK vs AA pf AI .. on näha e karma võlad on

                            Comment

                            • runnar
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 740

                              #479
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas ESTPatrick
                              hea mängija peaks veidi üle EV jooksma kuna ta ei foldi situatsioonis kus surnud raha on sees coinflippi ja tihtilugu on allinn minek flopil mõlemale mängijale ca 1-2% EV-d biitiv
                              see EV arvestab ju surn'd raha ka sisse, nii et kui saad täpselt 50/50 täpselt 50/50 olukurras, siis peaksid kokkuvõttes EV joonega sama olema

                              edit: või siis mina ei saa muhivgi aru

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #480
                                Re: Leits - elu on lill

                                Ma panen ainult siis EV graafikule kui mul bad run on või halvasti läheb. Kui jooks korras ja kõik sujub, siis mul sügavalt ükskõik sellest joonekesest.
                                Ja mitte keegi ei kelgi kunagi kuskil, et jookseb meeletult üle EV, räägitakse ainult sellest, kuidas see joon on palju kõrgemal kui tavaline kasum. Ühesõnaga eks mõne tuhande käe jooksul saad endale pildi ette visata, kuidas su AA'sid crackiti, kuid tegelikult ei anna see jooneke midagi. Tekitab vahest vaid tilti, sest lähed downswingi ajal veel rohkem tilti, kui seda uurid.

                                Comment

                                Working...