Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1501
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas kivisaba
    10bi nl1000-s?
    ei saanud aru?

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #1502
      Re: Leits - elu on lill

      vähem või rohkem kui sada tonni eeke ?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1503
        Re: Leits - elu on lill

        vähem ikka .. tutnoid on mingi 35k vist .. kasutatud peaks 10k saama

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #1504
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas Davy
          FR mitte, 6max alates nl200 vist on -ev. Oleneb ka mis laudades mängid, kui 16 tabletad siis peaks -ev olema. leatherass7- l miljoniline sample nl200+ ja miinuses.
          Oleneb tegelt miinuse suurusest. Kui väike miinus, siis suures pildis on neid käsi siiski +EV mängida loosema imidži saamiseks minu arust.

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #1505
            Re: Leits - elu on lill

            mul siin yks semu tuli "geniaalsele" ideele omale ziguli osta. käisime järel kusagil linnast väljas nats, müüja ise sõitis kohale 745ga :D tra me olime nii kõveras.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1506
              Re: Leits - elu on lill

              Üritasin 01.45 magama minna, loobusn, tra und ei tule lihtsalt peale ... täiesti sick .... Nüüd mõtlesin, et ehk saan 6-7 ajal magama, siis 1 paiku ärkan ja ehk nii nipitab kuidagi normi asja ... Ilmselt hakkan veel grindima .. silmad on kergelt valusad küll juba, aga phh, teen need 350VPP'd ära, siis platinium olemas

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1507
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits
                Üritasin 01.45 magama minna, loobusn, tra und ei tule lihtsalt peale ... täiesti sick .... Nüüd mõtlesin, et ehk saan 6-7 ajal magama, siis 1 paiku ärkan ja ehk nii nipitab kuidagi normi asja ... Ilmselt hakkan veel grindima .. silmad on kergelt valusad küll juba, aga phh, teen need 350VPP'd ära, siis platinium olemas
                Sa ei ole ainus...

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #1508
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas ranka
                  Sa ei ole ainus...
                  Ma jäin täna õhtul kell 19 umbes magama ja silmad avasin 1 paiku öösel. Reziim on tõesti paigast nihkunud.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1509
                    Re: Leits - elu on lill

                    aga selle eest m ul meeldib praegu palju grindida ja ahvidelt raha nöörida ..oujee

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #1510
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      aga selle eest m ul meeldib praegu palju grindida ja ahvidelt raha nöörida ..oujee
                      Jep, peale 4 hakkab kala kõige paremini näkkama.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #1511
                        Re: Leits - elu on lill

                        magamine ongi kusikutle

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1512
                          Re: Leits - elu on lill

                          Omfg .. mis fish oli NL25's ... ATC oli tyybil AI .. rekord stack oli vanal 250$ ... bustis mu AK, AK ja QQ ... siis võitsin KTs .. callisin pf AI ... ja AQo kuulsin pf 200bb deep AI ... ja siis paar tyyüi nuhtlesid teda veel AJ ja AK'ga ja oligi poiss tyhi .. rigged..


                          Anyway Platinium tehtud. Tänane graph ka... See jõhker üles alla, oligi fishi lauas.


                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #1513
                            Re: Leits - elu on lill

                            Viimane pot ka fishilt?
                            Viska käsi üles.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1514
                              Re: Leits - elu on lill

                              viimane ka fishilt jah.

                              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              MP2 ($47.20)
                              Hero (MP3) ($47.75)
                              CO ($47.75)
                              Button ($8.60)
                              SB ($21.75)
                              BB ($36.90)
                              UTG ($47.75)
                              UTG+1 ($68.45)
                              MP1 ($12.40)

                              Preflop: Hero is MP3 with A, Q
                              1 fold, UTG+1 bets $68.45 (All-In), 2 folds, Hero calls $47.75 (All-In), 4 folds

                              Flop: ($95.85) K, 9, 6 (2 players, 2 all-in)

                              Turn: ($95.85) 8 (2 players, 2 all-in)

                              River: ($95.85) J (2 players, 2 all-in)

                              Total pot: $95.85 | Rake: $3
                              Main pot: $95.85 between Hero and UTG+1, won by Hero

                              Results:
                              UTG+1 had 3, 10 (high card, King).
                              Hero had A, Q (high card, Ace).
                              Outcome: Hero won $92.85


                              tra mul ikka und ei utle ... 38h jooksul olen 5h magan .. undreal

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1515
                                Re: Leits - elu on lill

                                Tra viimasel ajal olen nii palju mänginud .. (loe: see täna täitub 70k kätt see kuu, unreal eks?) ning seetõttu teen täna kõva grindi ning homme puhkan. Kuu eesmärk on 100k kätt, mis peaks loodetavasti ära ka tulema, kui mingeid loodusõnnetusi ei juhtu obv. Platiniumi säilitamine oli ka üks goalidest, see õnneks juba olemas ..

                                homme ilmselt joon täis end ning relaxin sajaga, et pühap2ev pohmakat valutada ning uue hooga grindima hakata :)

                                edu ka teistele

                                Ahjaa ja üks eesmärk ka veel .. see kuu ma rohkem turnamente ei mängi ja satikaid ie tee, väga ei biidi neid.. .. v.a turbo takedown, kuhu sai pilet juba mõni aeg tagasi ostetud


                                Ahjaa küsimus ka supernova kohta. Juhul, kui ma hakkan Nl50 biitima normaalse bb/100'le siis tuleb jutuks isegi supernova. hetkel on ca 52500 VPP'd j22nd selleni, kuid arvestades et nl50 tuleb vpp'sid poole kiiremini, siis oleks sick fuck grindina asji mõeldav. siit küsimus, kui ma lakboxib aasta lõpuks supernova, siis kaua ta mul järgmine aasta on, 2010 st? (kui üldse on), kui ei ole, siis ma ei viidsi pingutama hakatagi

                                Comment

                                Working...