Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #4966
    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    käisin leitsi juures boxi tagumas ja no suht teise toa otsast oleks solid mängida(me poole toa pealt)
    korralik mölakas ikka

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #4967
      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

      vana tv oli ilma auguta maas,nii et vale arvamus sul ranka :)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4968
        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

        4 kuud ja 28 p2eva kestis mu kainus :(
        t2histamist vajab suurim auk ever =) maitseb h2sti v2hemalt .. homme prolly pohmakast surnud

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #4969
          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

          Kui ma viimati Eesti mängu ajal alkoholi võtsin, olin umbes 3 nädalat kaine olnud. Ja juba siis tekitas päris muheda oleku, eufooriapalli :D :D. Hetkel jälle ligi kuu aega ilma olnud. Hoopis teine tera on küll kui harvemini tarbida.
          Last edited by inward; 04.12.11, 16:03.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #4970
            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

            Kui mitte tsüklitesse laskuda ja kuus paari-kolme korraga piirduda, siis ongi suht timm - ei pea põdema mingeid mitmepäevaseid pohmakaid ja vajalikumad toimingud saavad ka tehtud. Üleüldse ei mõista, kuidas saab nt 3-4 päeva järjest iga õhtu täiesti sodiks end juua. :P Pärast teist päeva on juba kangemale joogile mõtleminegi vastumeelne imo.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #4971
              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              Kui mitte tsüklitesse laskuda ja kuus paari-kolme korraga piirduda, siis ongi suht timm - ei pea põdema mingeid mitmepäevaseid pohmakaid ja vajalikumad toimingud saavad ka tehtud. Üleüldse ei mõista, kuidas saab nt 3-4 päeva järjest iga õhtu täiesti sodiks end juua. :P Pärast teist päeva on juba kangemale joogile mõtleminegi vastumeelne imo.
              wut? kogu aeg oled sodi .. kaineks ei tohi saada, et sitt hakkaks .. selles nipp ongi ju

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #4972
                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                wut? kogu aeg oled sodi .. kaineks ei tohi saada, et sitt hakkaks .. selles nipp ongi ju
                wööööörd. Kui kaineks ära saan, siis ei taha küll alkot rohkem.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #4973
                  Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  wut? kogu aeg oled sodi .. kaineks ei tohi saada, et sitt hakkaks .. selles nipp ongi ju
                  Oleneb kui pikk uni vahepeal on.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #4974
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    m2lllaris jesssss

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #4975
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      ega midagi 4 kuud kainekat nüüd 4 kuud tsüklit

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #4976
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        i need bullets

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #4977
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          i need bullets
                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          wut? kogu aeg oled sodi .. kaineks ei tohi saada, et sitt hakkaks .. selles nipp ongi ju
                          !!!

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #4978
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                            !!!
                            tegelen slelega
                            no worries

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #4979
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              Tore rsk .. 15 p2ev vist järjest kaotada .. tra nii tilti ajab juba. Ma jooksen nii fuckin sitasti ja obv aint cooler cooleris kinni .. JJ vs KK; JT vs AJ JJ2 floppidel etc ..

                              Täna antud "härra"


                              tuli ja võttis kerge 7.5bi 200s, ytles TY ja bye .. tra nagu mingi sularaha automaat ole neil fishidel .. ***** kui kaua võib yks kepp kesta

                              pendli feeliks on ilmselgelt tv'le mingi karma peale pand ..

                              soovitahe mingit HAIGET jooki millest homme oleks nii SITTTTTTTTTT olla et see sunniks peale jooma ja et peaks mitu p2eva jooma
                              Last edited by leits; 08.12.11, 16:29.

                              Comment

                              • oohoh
                                Grinder
                                • Oct 2009
                                • 547

                                #4980
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                star dollar + 7% longerid segamini

                                Comment

                                Working...