Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #5071
    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    ÄRA MÄNGI SEAL KUS ON MINGI MODEMIAEGNE NETT + FCKING LAPTOPI EKRAAN = GIGATILT MEGA .....434H343GT847T4837YR487RY7834FU4F434G73FGGF48G F48F4G8F3GF34GF48FG4834G974F3F444R3344343RR3R4R44R

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #5072
      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

      Wohoo, kohustusliku ained tehtud .. "ainult" lõputöö j22nd .. hakkab looma see kool

      e: 100k kätt sai ka HUs täis eile. Wr on siiamaani töitsa tore, va nl200 (mingi 5-6BB), tra jooksen ka sela nagu tripper ..

      Nüüd tuleb palju palju mängima hakata
      Last edited by leits; 27.01.12, 11:42.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #5073
        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

        Täna on olnud kohutav päev .. aga üks hea call v2hemalt nende hulgas ..

        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1612322
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        Hero (BB): $141.85
        BTN/SB: $154.00

        Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 4 A
        BTN/SB raises to $1.50, Hero raises to $4.50, BTN/SB calls $3

        Flop: ($9.00) A Q J (2 players)
        Hero bets $5.50, BTN/SB calls $5.50

        Turn: ($20.00) 6 (2 players)
        Hero bets $13.50, BTN/SB calls $13.50

        River: ($47.00) 3 (2 players)
        Hero checks, BTN/SB bets $130.50 all in, Hero calls $118.35 all in

        Final Pot: $283.70
        Hero shows 4 A (a pair of Aces)
        BTN/SB shows T 9 (high card Ace)
        Hero wins $283.20
        (Rake: $0.50)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5074
          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

          ho-ho-ho

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5075
            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

            sital oled hetkel w?

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #5076
              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

              Jagab kingitusi obv.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #5077
                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                Kuna see kuu olen iga päevaga taandarenenud ning spewind as hell, siis otsustasin et olen ühe päeva (või ka 2) parem mälus. Äkki teeb mindsetile restardi, mida oleks hädasti vaja .. T high callid oleks vaja välja programmeerida..

                Au revoir!
                Last edited by leits; 03.10.12, 11:18.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #5078
                  Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                  Tahaks ka hiiterit tunda .. ei jõua enam kehvasti joosta ..

                  Party Poker $100 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1953726
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  Hero (BTN/SB): $105.50
                  BB: $100.70

                  Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with K K
                  Hero raises to $2, BB raises to $12, Hero raises to $29, BB calls $17

                  Flop: ($58.00) 8 7 J (2 players)
                  BB bets $57, Hero raises to $76.50 all in, BB calls $14.70 all in

                  Turn: ($201.40) 5 (2 players - 2 are all in)

                  River: ($201.40) T (2 players - 2 are all in)

                  Final Pot: $201.40
                  Hero shows K K (a pair of Kings)
                  BB shows 4 9 (a straight, Seven to Jack)
                  BB wins $200.40
                  (Rake: $1.00)

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #5079
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    Kaks asja siin maailmas on kindlad - surm ja leitsi downswing.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #5080
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      õige ta on ja seda õnnemängu ma biitima ei hakka kunagi .. see on ka tõsiasi

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #5081
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        õige ta on ja seda õnnemängu ma biitima ei hakka kunagi .. see on ka tõsiasi

                        no vähemalt laotööd sa biidid kenasti ja seal downereid pmslt pole (va eelmine kuu, kui sa tõstukiga õllerestidesse sõitsid peale 8 bocki joomist. peale õllede hüvitamist esimene miinuskuu leitsil tööjuures).

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #5082
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          Kust sa teada said ;/?

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #5083
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            no vähemalt laotööd sa biidid kenasti ja seal downereid pmslt pole (va eelmine kuu, kui sa tõstukiga õllerestidesse sõitsid peale 8 bocki joomist. peale õllede hüvitamist esimene miinuskuu leitsil tööjuures).
                            mõni rest oli ka neid olnud:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            nii et sisuliselt ikkagi cooler..

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #5084
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                              mõni rest oli ka neid olnud:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              nii et sisuliselt ikkagi cooler..
                              No türii, tükk aega pole nii kägaras olnud.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #5085
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                Ja kui motled et pidu saab l2bi hakkab uus pihta .. =(

                                Comment

                                Working...