Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #4426
    Re: Leits - elu on lill

    Mida veel tähele panin oli väga suur protsent blindide foldimist stealile ja tundub, et restealile üldse vastu ei mängi. Minu sample on peaaegu 1k, seega ei julge ka öelda, kuidas need paika peavad. Eks igalühel ka oma stiil, aga see on koht, kust $$$ juurde ampsata imo.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #4427
      Re: Leits - elu on lill

      Need preflop statid on kindlasti kõige suurem mure.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #4428
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Need preflop statid on kindlasti kõige suurem mure.
        ei ole, aga viitavad kuidagi passiivsusele, võibolla ei saa headele kätele piisavalt valuet ja postflopis tikub valedes kohtades shovema vms.. no tõesti ei tea..

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #4429
          Re: Leits - elu on lill

          Leits tõmbab teid jälle tillist - prindib vaikselt raha ja naerab...

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #4430
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Leits tõmbab teid jälle tillist - prindib vaikselt raha ja naerab...
            this

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #4431
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Leits tõmbab teid jälle tillist - prindib vaikselt raha ja naerab...
              Imidži loomine.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #4432
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Leits tõmbab teid jälle tillist - prindib vaikselt raha ja naerab...
                Nope. Annab mulle ilusti.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4433
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                  Nope. Annab mulle ilusti.
                  Tore kuulda :)! :P

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #4434
                    Re: Leits - elu on lill

                    Alkoholiga on lõpp ... aitab sellest jamast

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #4435
                      Re: Leits - elu on lill

                      Seda kuuleme sama tihedalt kui pokkeriga on lõpp :)

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #4436
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Alkoholiga on lõpp ... aitab sellest jamast
                        Mmmmmmmmmmmmmmmm... ütleb mees kes Spordibaasis alla 5 kannu rummi ei osta. Tra, sa tõmbasid minu ka tsüklisse sellepärast...

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #4437
                          Re: Leits - elu on lill

                          kumb neist õudsam parm on, kas konn v leits

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #4438
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            kumb neist õudsam parm on, kas konn v leits
                            sina kuradi õli ei esita siin selliseid küsimusi. Aga mul on tunne et tartus olid kõik neljapäevast saati tsüklis :D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #4439
                              Re: Leits - elu on lill

                              Oo, FTP on mulle ka 500$ boonust pakkunud .. aga no ma ei tea .. need lauad tunduvad kohutavad ..

                              Keegi siin on terve n2dala mängind ka peale seda jama FTPs? Kuidas üldmulje on vs Sarsiga ... fcked up?

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #4440
                                Re: Leits - elu on lill

                                Minu teada saadi SARS-ile piir peale...
                                Severe acute respiratory syndrome (SARS; pronounced /ˈsɑrz/ sarz) is a respiratory disease in humans which is caused by the SARS coronavirus (SARS-CoV).[1] There was one near pandemic, between the months of November 2002 and July 2003, with 8,422 known infected cases and 916 confirmed human deaths[2] (a case-fatality rate of 9.6%) worldwide being listed in the World Health Organization's (WHO) 21 April 2004 concluding report.[3] Within a matter of weeks in early 2003, SARS spread from the Guangdong province of China to rapidly infect individuals in some 37 countries around the world.

                                Comment

                                Working...