Re: Leits - elu on lill
Mida veel tähele panin oli väga suur protsent blindide foldimist stealile ja tundub, et restealile üldse vastu ei mängi. Minu sample on peaaegu 1k, seega ei julge ka öelda, kuidas need paika peavad. Eks igalühel ka oma stiil, aga see on koht, kust $$$ juurde ampsata imo.
Mida veel tähele panin oli väga suur protsent blindide foldimist stealile ja tundub, et restealile üldse vastu ei mängi. Minu sample on peaaegu 1k, seega ei julge ka öelda, kuidas need paika peavad. Eks igalühel ka oma stiil, aga see on koht, kust $$$ juurde ampsata imo.
Comment