Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #241
    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

    Algselt postitas rynno Vaata postitust
    tulin kuu aega taist,kus trippisin 2 kuud. suudan su jutu pildiks muuta enda peas.mmmmm mõnus,seal see kino juba otsa ei saa. september lähen(tulen ) tagasi jälle mitmeks kuuks (3 vist) ja kui seal oled see aeg, võiks kokku saada ja paar Changi kulistada :D cheers
    edu laudades
    FYP

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #242
      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

      njaa changi mäletan isegi oma 4a tagasi olnud reisist. täiesti joodav oli :)

      Comment

      • rynno
        Grinder
        • Feb 2009
        • 511

        #243
        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

        ise ka rohkem singha tyyp aga sitaks suur enamus joob ikka leo'd :D

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #244
          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

          +1 singha.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #245
            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

            Algselt postitas rynno Vaata postitust
            tulin kuu aega taist,kus trippisin 2 kuud. suudan su jutu pildiks muuta enda peas.mmmmm mõnus,seal see kino juba otsa ei saa. september lähen(tulen ) tagasi jälle mitmeks kuuks (3 vist) ja kui seal oled see aeg, võiks kokku saada ja paar leo'd kulistada :D cheers
            edu laudades
            September-oktoober olen Eestis ilmselt, aga üldiselt miks mitte.
            Tarvis.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #246
              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

              Käisin Hangoverit vaatamas. Film ise üsna pask, aga need lõpus olevad jahu ja mällari kaadrid olid üsna erutavad. Lisaks muidugi see, et üsna kodustes tingimustes filmitud.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #247
                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]


                +$1.1k rakebacki
                +€500 ticket EPT satikale

                Eesmärke ei olnud otseselt, 40k kätt ja vähe juua ilmselt. Kuu algus ei tõotanud head, 8. juunil oli 4k kätt mängitud. Arvestades kui palju vabu päevasid(15) oli, siis võib isegi enam-vähem rahule jääda käte arvuga. Tundides küll ainult 60h, see on mannetu natuke. Kuu kokku 4-.

                Juuli:
                Mängida esimese 20 päevaga võimalikult palju ja kvaliteetselt.
                Tilkagi kanget alkoholi samas ajavahemikus.
                Eestisse jõuda.
                Hitida ennast EPT'le kuu viimasel päeval.

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #248
                  Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                  EPT'le saada oleks ikka väga solid :)

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #249
                    Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]



                    Aus päevatöö.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #250
                      Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                      Crusher....

                      Comment

                      • EestiMats
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 625

                        #251
                        Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                        suudaks ma ABC mängida, biidiksin vähemalt 1bb/100le, no ei oska ju

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #252
                          Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                          Kuulsin, et Spewmonkey coachib ka. Hind on küll krõbe, aga selle eest saad väga kvaliteetset õpet.

                          Edit: Ma muidugi ei tea, kas tal aega on. Viimati kui ise coachingu kohta uurisin siis olevat tohutu järjekord.
                          Last edited by camu; 03.07.11, 02:33.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #253
                            Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                            Uus €500 EPT turnalt shipitud, 2'st 2. Seekord pean kahjuks T€ kuidagi lahti mängima. Kui kellelgi võimalikult valutuid ideid on, siis võib soovitada. Turnades ma eriti osav ei ole ja päris $1 DON'e ei viitsi mängida, hourly võiks ka kriitikat kannatada.

                            Paar keyhandi:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Luckbox ei vedanud alt õnneks. Vastasest oli isegi veits kahju kuigi ta oli täielik limp/calliv fish.
                            Samas ei ole temalgi midagi kurta:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Järgmine käsi olid blindid tõusmas. Lõpuks pani mingi teine vend nupud 55'ga sisse ja ei flipanud ära.
                            Last edited by Spewmonkey; 03.07.11, 19:48.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #254
                              Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                              Laku mu *****

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #255
                                Re: Elu välismaal [NL50-NL100 6-max]

                                Nice :)

                                Comment

                                Working...