"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #811
    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    Standard? :o

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #812
      Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

      83$ nagu maast leitud! Teine käsi on standard, nii deepina ei tasu riskida.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #813
        Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

        rofl, ma ei oska enam midagi öelda:D

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #814
          Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          rofl, ma ei oska enam midagi öelda:D
          mism6ttes, sul ei ole vahepeal seda tunnet, et nyyd kaotad ja parem on AA foldida?

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #815
            Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
            mism6ttes, sul ei ole vahepeal seda tunnet, et nyyd kaotad ja parem on AA foldida?
            see on nii leveli leveldamise leveldamine, et mul jooksis juhe kokku

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #816
              Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

              Viimases käes ma olen sinuga täitsa nõus. 5way lauas UTG avang AA-ga oleks liiga loose. Ja limpima me ka ei hakka. Fold on ainuõige otsus. MP1 fold on samas selline kaheldav värk. CO oleks meid 3bettinud ja oop on ässasid natuke raske mängida, aga oleks võinud ikkagi setminema minna.
              Buttonilt varastamata jätmine on küll lausa kuritegu. Püüa end ikkagi hilistes positsioonides rohkem avada ja steal võiks ikka vähemalt 1% olla kui 2 või lausa 3 liiast tundub. Aga muidu tubli ja edu laudades.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #817
                Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Viimases käes ma olen sinuga täitsa nõus. 5way lauas UTG avang AA-ga oleks liiga loose. Ja limpima me ka ei hakka. Fold on ainuõige otsus. MP1 fold on samas selline kaheldav värk. CO oleks meid 3bettinud ja oop on ässasid natuke raske mängida, aga oleks võinud ikkagi setminema minna.
                Buttonilt varastamata jätmine on küll lausa kuritegu. Püüa end ikkagi hilistes positsioonides rohkem avada ja steal võiks ikka vähemalt 1% olla kui 2 või lausa 3 liiast tundub. Aga muidu tubli ja edu laudades.
                +1, arvan sama

                Ja kui varasad, siis pead sõjaväes veel 5 kuud olema

                Comment

                • vass
                  Jube Noob
                  • Jan 2010
                  • 181

                  #818
                  Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                  Aasta metaleveldamisteema tiitlipretendent. Kui ma ka nii hästi foldida oskaks, oleks vist juba nl 1000s:D:D:D

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #819
                    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    Viimases käes ma olen sinuga täitsa nõus. 5way lauas UTG avang AA-ga oleks liiga loose. Ja limpima me ka ei hakka. Fold on ainuõige otsus. MP1 fold on samas selline kaheldav värk. CO oleks meid 3bettinud ja oop on ässasid natuke raske mängida, aga oleks võinud ikkagi setminema minna.
                    Buttonilt varastamata jätmine on küll lausa kuritegu. Püüa end ikkagi hilistes positsioonides rohkem avada ja steal võiks ikka vähemalt 1% olla kui 2 või lausa 3 liiast tundub. Aga muidu tubli ja edu laudades.
                    thanks, mees, vb t6esti on sul selle buttoni suhtes 6igus.

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #820
                      Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                      hea on teada, et v2hemalt kunagi ma oskasin pokkerit. aga tglt see ei lohuta mind eriti

                      http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...80&postcount=3

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #821
                        Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                        Mäletan seda graphi :D
                        Nice times....istusime pirol, lasime õlli...ja arutasime teemal:"Kuna NL100sse"

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #822
                          Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                          just just. Aga siis ma enam j2rgmisest kuust ei osanud pokkerit, ei oska siiamaani :D

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #823
                            Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                            sa ei ole oma mures üksi.. mul tikuvad ka viimased kuud kõik olema stiilis 4-8BI plussi NL100s.. vaatan siis kotkas1000 ja pastilaa jms teiste graafikuid.. no arumaimõista

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #824
                              Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                              taunswing :D

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #825
                                Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                                Ma suvel olin suht busto ning sai NL10-t tehtud 13005 kätt winratega 15,19bb/100. Täiesti piisav uue limiidi jaoks ning ma ei usu, et selleks üle 3 nädala kulub. Eks see muidugi sõltub volüümist ning coachist :)
                                no 30k oli mil minimaalseks sample soviks, 13k on ikka way liiga v2ike.

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Kes ütles, et sa raha pead showdowniga teenima? Ma ise küll microt pikka aega mänginud pole, aga arvan, et tänapäeval microstakesis põhiline raha teenimine = non-showdowniga regularidelt raha ära võttes. Kuluta üks päev regulare uurides, vaata, kes on 10+ tablevad robotid, hakka nende vastu buttonilt/cutoffilt praktiliselt any2 callima HU potis ja otsi spot kus nad alati ilma käeta alla annavad dry boardil (et drawe nende ranges poleks) ja näita agressiivsust - näiteks kui nad cbetivad flopi ja sa raised 2.5-3x, kas nad callivad ilma käeta? Või siis checkivad flopi, checkid järgi, betivad turni ja sa raised vms.
                                thanks aruka vastuse eest.
                                et kas ma saan aru, et sinu arvates microlmiitis ei kehti veel aasta kaks tagasi kehtinud arvamus, et p6hiprofit tuleb fat valuega, vaid regfightimisest ja NSDst?

                                Comment

                                Working...