"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #61
    Re: "375"

    Algselt postitas hotcocacola
    no ja sa tahad öelda, et sa pole riverisse tõmmanud :D?
    Keegi ei mäleta oma good beate... never ever

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #62
      Re: "375"

      Algselt postitas hotcocacola
      ma ei saa otsida, tegin formati :(

      ma olen ju öelnud, et probleem on su mängus :D, sa hakkad sõimama :D
      no ja sa tahad öelda, et sa pole riverisse tõmmanud :D?
      Ma tahan seda 8elda, et sa aind seletad, et mu m2ngus on viga, kunagi ei ytle, mis viga
      v6i mis tegema peaks ehk sa spammid t2iesti m6ttetult minu ajusse mingit teksti.

      Ma tahan seda 8elda, et kui ma j2rjepidevalt t6mban aukuridasid riverisse, siis ma ei l2he
      kuskile kelkima, kui h2sti mul laivis l2heb ja kui tegija ma olen ning h2sti valuet saan.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #63
        Re: "375"

        Algselt postitas lebovend
        Ma tahan seda 8elda, et sa aind seletad, et mu m2ngus on viga, kunagi ei ytle, mis viga
        v6i mis tegema peaks ehk sa spammid t2iesti m6ttetult minu ajusse mingit teksti.

        Ma tahan seda 8elda, et kui ma j2rjepidevalt t6mban aukuridasid riverisse, siis ma ei l2he
        kuskile kelkima, kui h2sti mul laivis l2heb ja kui tegija ma olen ning h2sti valuet saan.
        sellist dongijuttu on ikka äärmiselt keeruline kommenteerida ;D

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #64
          Re: "375"

          minuarust foorumis aina hullemaks pasakütmiseks läheb :D

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #65
            Re: "375"

            Algselt postitas marguzz22
            minuarust foorumis aina hullemaks pasakütmiseks läheb :D
            tänapäeva ahjud puid enam ei taha :D

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #66
              Re: "375"

              Töö juures olen praegu 30 lk 2p2s DoN strateegia topicu all stufi l2bi lugenud ning  m2ngin siin 1l laual neid DoNe praegu. Standard igap2evane pullipask, ei midagi uut absull:

              1. flopis kaks paari K high vastu allinid, sai runnerrunner rea. (muidu oleks kindel raha mul)
              2. buttonilt openshove KJga, call QT poolt ja ma out.
              3. JJ prelfop allin, kaotus A4le.
              4. Woohoo!
              4. Woohoo! Ja nyyd 20 tabletama!

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #67
                Re: "375"

                Nonii, lisaks sellele, et sai 2p2s tuhlatud omajagu, otsustasin ka oma m2ngu nii varajasemas faasis
                kui ka hilises faasis veidi loosemaks muuta. Sessi tulemus oli v2ga positiivne minu jaoks, suudaks
                selliseid nyyd veel m6ne teha, tuleks mingit eneseusku:


                HEMi andmed:
                Mänge: 72
                ROI: 9,5%

                Comment

                • Aristotep
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #68
                  Re: "375"

                  Doni varajases faasis tuleb just tight olla imo. Hiljem kui oled juba jõudnud push/fold staadiumisse, siis pead loose olema. Loomulikult tuleb valida, et kelle vastu lükkad ja kelle vastu mitte. Easy money...

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #69
                    Re: "375"

                    Yes yes, see on see standard jutt, ma proovisin alguses olla seal extreme tight ja foldisin igast asendist
                    JJsid ja AQ ka. Nyyd hakkasin neid hilistest positsioonidest nt m2ngima. Isegi( ) TTga lykkan LPst raise sisse algfaasis. Ses suhtes, et kui oskad postflop m2ngu, siis tuleb teiste regularide ees isegi v2ike eelis seal.

                    Igatahes tegin veel yhe sessi, mis l2ks j2llegi v2ga edukalt.

                    Overall $5.20 DoN tulemused HEMi andmete j2rgi:

                    Mänge kokku: 323
                    ITM: 56.3
                    ROI: 8.4 (Norm peaks olema 10% umbes, t2na n2gin yhe friigi DoN graafikut sharkscopest, mitme
                    tuhande m2ngu peale oli tal 17% ROI, sick munapea.)
                    $/hr: $9


                    Nii et ma olen hetkel ylimalt rahul. Ylimalt hea tunne on. 323 mängu pole just k6ige suurem n2itaja, aga usun, et väga palju hullemaks ei saa asi minna. Peaks need ikkagi ju väiksema variatsiooniga olema.

                    Aitäh.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #70
                      Re: "375"

                      Kuskohas see HEM neid tournade ROI'si ja asju näitab?

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #71
                        Re: "375"

                        Selle jaoks on sul vaja HEM 1.08 beta versiooni:




                        See release on veel Beta ikkagi põhjusega. Buge ja vigu täis veel.
                        Triobetis ei funkanud mul yldse see. PokerStarsis on vist siiski
                        enamjaolt kõik turnad ilusti sisse lugenud.

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #72
                          Re: "375"

                          Minge metsa, mis grind praegu oli. Kõige pikem DONide sessioon mul.
                          Kaart oli nii kuradi katki, et no Anna Abi. Ja siis jonnisin, oi kus ma jonnisin:
                          "Ma ei l6peta enne 2ra, kui sess plussis"(<---leak? no come on, DONides ei saa miinusesse j22da)

                          L6pptulemus oli siis
                          4,5 tundi m&#228;ngimist
                          135 m&#228;ngu
                          ROI h&#228;dised 4.0
                          Tunniteenistus $6.4/H

                          Krt, hiirek&#228;si hakkas ka jubedast m&#228;ssamisest valutama.


                          EDIT: Yks plussis sess veel ja siis proovib juba $10.40 DONe.

                          Comment

                          • UdusOlevSiil

                            #73
                            Re: &quot;375&quot;

                            Algselt postitas lebovend
                            Minge metsa, mis grind praegu oli. Kõige pikem DONide sessioon mul.
                            Kaart oli nii kuradi katki, et no Anna Abi. Ja siis jonnisin, oi kus ma jonnisin:
                            "Ma ei l6peta enne 2ra, kui sess plussis"(<---leak? no come on, DONides ei saa miinusesse j22da)

                            L6pptulemus oli siis
                            4,5 tundi mängimist
                            135 mängu
                            ROI hädised 4.0
                            Tunniteenistus $6.4/H

                            Krt, hiirekäsi hakkas ka jubedast mässamisest valutama.


                            EDIT: Yks plussis sess veel ja siis proovib juba $10.40 DONe.
                            See on päri tõsine leak tegelikult minu arust :P

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #74
                              Re: &quot;375&quot;

                              Algselt postitas lebovend

                              Tunniteenistus $6.4/H
                              Usd 12,05, seega 6,4*12,05 (ei viitsi arvutada) = 72 krooni tunnis ehk 11 520 kuus, obv igati üle Eesti keskmise. Lebovend, üldiselt saada fortuuna konkreetselt p..e, peale seda saad isegi parema runni ja see fcking näkk tihub üksi nurgas nutta,

                              Comment

                              • goldec

                                #75
                                Re: &quot;375&quot;

                                Algselt postitas UdusOlevSiil
                                See on päri tõsine leak tegelikult minu arust :P
                                Mul vastupidi just leak, iga kord kui veidi miinust tuleb lendavad lauad kinni ilma et proovikski plussi saada :D
                                Viimasel ajal olen suutnud edasi mängida ja ikka tagasi teha osa miinust, aga märts on üldse üks suur swing olnud.

                                Comment

                                Working...