"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #751
    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

    hahe, kle maga kaineks :D

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #752
      Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

      ja esimesed kaks vastust ongi kahelt p6hivennalt, kummaltki 1 rida.

      epicult point proven imho.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #753
        Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

        sai eelmise kuu l6pu poole 15 euri sisse pillutud triosse.
        jooks on hea olnud, aga eks palju rolli on ka see m2nginud,
        et p6hiliselt toksitud 2-3l laual. t2nase p2eva huvitavamad k2ed:
        (tegemist on eurolaudadega)







        Graafik p2rast viimast deposiiti:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by lebovend; 03.06.10, 13:58.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #754
          Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

          esimene käsi....mmm ta min raiseb sind, no ma ei tea, ma kyll ei tahaks callida seal.
          eriti veel nl10s seal pm käest loobuda :/

          eks ootan teiste arvamusi

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #755
            Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

            toda v6ite kommenteerida jah. vastas on mingi veider loose passive....pigem nagu
            ytleks NIT. AF 1.3 1k k2e peale. ja olen teda varemgi n2inud overshovemas turne v6i
            rivereid(no mitte ylem6istuse sageli), kahjuks ei m2leta, et oleks reaalselt yhtegi showdowni n2inud.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #756
              Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              esimene käsi....mmm ta min raiseb sind, no ma ei tea, ma kyll ei tahaks callida seal.
              eriti veel nl10s seal pm käest loobuda :/

              eks ootan teiste arvamusi
              tehke mulle kasvõi kuldset duzzi aga turni ma ei foldi.

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #757
                Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                Selle k2ega said yhest lauast fishid otsa, sain p2rast nelja tundi laua kinni
                panna:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Teise laua panin lihtsalt kinni p2rast seda k2tt:
                (kuigi lauda j2i maha umbes 400bb v22rtuses chippe 70+
                VPIP fishide k2tte).
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #758
                  Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  tehke mulle kasvõi kuldset duzzi aga turni ma ei foldi.
                  ma mõtlengi, et ma pigem paneks veel otsa.
                  foldida ma ei kavatse eales :D

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #759
                    Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                    kuule jah, nagu juba raixi blogist sai lugeda, tegime $PLO4, kaotasin suure
                    osa t2na teenitud kasumist, mille sain €NL10s. tiltcashout ja viina toel kaitsev2ge ootama.

                    graph tema poolt vaadatuna:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #760
                      Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                      Kuidas ma sageli "tean" ette ära, et nüüd ma kaotan? Ma tean, et ma mängin
                      õigesti ja samas ma "tean", et nüüd ma siit turniirilt jälle lahkun. 4 tundi
                      mängimist, 5 kohta enne rahasid. Kusjuures ma oleksin megaõnnelik olnud
                      mincashi üle. Fuck this retarded shit, fuck all the retarded spoiled motherfucking
                      rich kids with their fucking cocksucking money. TÜRA SA IDIOOT CALLID MU 3BETI
                      ÄRA. FUCKING AHVIKARI, KUIDAS SELLISED PEAVAD VASTU 4 TUNDI?!

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • imthcplant
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #761
                        Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                        Pääsu on ikka :P :D Lihtsalt ei tohi armuda AAsse ära

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #762
                          Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                          33BB juures sul küll enam pääsu ei ole.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #763
                            Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                            standard hand, a bubbles nii välja langeda...mmm niceee tilltttt

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #764
                              Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                              NL10 stars FR,
                              pattern:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #765
                                Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

                                pokerstarsi NL10 FR ja 6max on konkreetselt nagu öö ja päev. FRis mul NSD plussis, kutid aind foldivad, 6maxis aind raisevad. ja siin panin riveris ta TÄPSELT(va mastid ofc) k2e peale, mis tal oli:

                                Comment

                                Working...