"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #601
    Re: "375"

    Ma läen magama. Kui kunagi ärkan, siis hea meelega süvenen veitsa.

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #602
      Re: "375"

      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
      l2hen ostan kella 2ra ja siis hakkan
      otsima!
      pics or it WILL break!

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #603
        Re: "375"

        Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
        pics or it WILL break!
        lol, ei viitsi hakata mingi pildiga jeblamine. pole
        midagi nii erilist, millega internetis eputada .
        must rihm, h6bedane kell.

        pole algklassist saadik k2ekellasid kasutanud(tookord
        oli miski 30 eegune junn, mis lasi 7 erinevat muusikapininat
        ka. Kasutasin peale pandla katki minekut umbes 7 aastat
        veel 2ratuskellana seda pininat. uber nuts asi oli.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #604
          Re: "375"

          Niih otsisin m6ned suuremad kaotusk2ed:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Ma esialgu rohkem ei postita, kui on mingeid erisoove eriboardidega
          vms, siis postitaks. Yldiselt siiski arvan, et kasulikum oleks
          mingi yhine sess, sellega saaks v2listada selle, et ma valivalt
          n2itaks k2si vms.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #605
            Re: "375"

            1. Standard. Saime ees olles rahad sisse. Ma olenevalt vastasest oleks täpselt sama moodi mänginud.
            2. Jah, flopi panud oleks võind vb veitsa suurem olla, aga ei tea kas seegi midagi päästnud oleks. Teine variant on kivinäoga allin panna, siis aga on lootust et meid callib aind parem käsi või salamahti võib loota, et donk paneb meid ak peale ja callib mingi pocketiga. Küsimus on riveris??? Et, kas suudad maha panna või mitte. Ma vahepal suudan.
            3. see on cooler mu arust. Reppisid siin vähemalt rida, Kahju, et donk boardi lugeda ei osanud,
            4. Sellised poisid on ainukesed, kelle vastu ma mängida ei oska. Seal peab olema riid, et millega raiseb. Oi oi kui palju olen ma neile maksnud. Mõne vastu standard. Üldiselt peaks minbette checkina võtma. Seega sind checkraiseti:d Üldiselt flopi pealt mulle otsa panemine ei meeldiks. Kui ta blufib, siis readid on ju olemas, kuidas sa chekcraisetud potti mängib. Ja siin callib meid ainult parem käsi üldiselt, väljaarvatud mõni top paar, mis meid flushi peale paneb ja minraise ütleb kõik vist. Maru hea on tagantjärgi targutada. Ülidselt mulle sellised vastased ei meeldi.
            5. Fine mu arust.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #606
              Re: "375"

              lol, m6tlesin, et teen sessi.
              miski kolmveerand tunniga kolmandik bankroll kadus.
              neli venda j2rjest hitandrunnisid.

              edu neile :D tglt ka...mida ***** nad teevad.

              EDIT: viies hit and run j2rjest. mul TT, 3betin, ta call. flop 9 high, bet, ta call. turn blank, bet, ta allin, ma call. tal A9 river A.
              kohe bustoks vist.
              Last edited by lebovend; 22.02.10, 23:31.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #607
                Re: "375"

                Kas ainult mina arvan, et HU käte postitamine on suht mõttetus. See tähendab, et vaakumis võiks neid analüüsida mõttekäigu kontrollimiseks.

                Comment

                • eddi
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1200

                  #608
                  Re: "375"

                  Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                  lol, m6tlesin, et teen sessi.
                  miski kolmveerand tunniga kolmandik bankroll kadus.
                  neli venda j2rjest hitandrunnisid.

                  edu neile :D tglt ka...mida ***** nad teevad.

                  EDIT: viies hit and run j2rjest. mul TT, 3betin, ta call. flop 9 high, bet, ta call. turn blank, bet, ta allin, ma call. tal A9 river A.
                  kohe bustoks vist.
                  heads upi võlud...

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #609
                    Re: "375"

                    keegi oskab tungida nende hit and runnerite p2he ja
                    leida nende k2itumisest mingit ratsionaalsust ja mulle 2ra seletada l2hemalt, miks nad nii teevad?
                    et hitib oma duubli , l2heb minema ja j2rgmine p2ev teeb samamoodi.
                    miks?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #610
                      Re: "375"

                      Eeldan, et kontol viimane raha või küsi Diademalt.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #611
                        Re: "375"

                        diadema võtab võimu taaskord, seekord pacificus! 5 erinevat kontot...ning obv et lebovend on vastaseks :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #612
                          Re: "375"

                          LeboDiadema Dominating

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #613
                            Re: "375"

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Eeldan, et kontol viimane raha või küsi Diademalt.
                            see oleks vb yks loogiline seletus, aga see on v2listatud.
                            nad on regularhitandrunnerid. nad istuvad laudades.
                            ootavad inimesi. siis ma l2hen nende lauda, m2ngin.
                            siis nad v6idavad mingi coinflipi, cooleri v6i teevad
                            lihtsalt bad beadi ning siis next hand on nad lauast kadunud.
                            ning j2rgmisel minutil kuni j2rgmisel p2eval on nad juba uues
                            lauas ootamas.

                            seega see probleem ei saa olla, et kontol viimane raha.
                            on kellelgi veel mingeid ideid, mis toimub nende pealuude sees?

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #614
                              Re: "375"

                              juuksuris ka k2idud, homseks l2buks peaaegu valmis.
                              tra ma kardan neid juuksureid rohkem, kui tavainimene
                              hambaarste. Kellelgi veel on see jama, et need krdi
                              p6risevad aparaadid tekitavad v2rinaid selgroosse
                              ja siis t6mbled nagu h2lvik seal juuksuritoolis?

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #615
                                Re: "375"

                                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                                keegi oskab tungida nende hit and runnerite p2he ja
                                leida nende k2itumisest mingit ratsionaalsust ja mulle 2ra seletada l2hemalt, miks nad nii teevad?
                                et hitib oma duubli , l2heb minema ja j2rgmine p2ev teeb samamoodi.
                                miks?
                                mõnda hulluarsti pole tuttavat? uuri neilt.

                                Comment

                                Working...