"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #436
    Re: "375"

    Algselt postitas McFoldberg


    Maga kella 15-ni, siis loe foorumeid ja uudiseid ja värki ja ongi õhtu käes.
    no t2na magasin 14ni, aga 6htut ikka pole veel :D
    seal vist on kasumlikum m2ngida alates 20.00-21.00 vms umbes.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #437
      Re: "375"

      No nädal aega puhkust pokkerist ja siis 4 p2eva pelamist ja mul on juba j2lle kopp ees.
      Eilse-t2nasega 5 buyini starsis kaotatud + 500 eeku triobetis t2na turnale, ei hititinud.

      Tegin cashoudi Starsist. J2tsin juhuturnade jaoks 50 taala sinna + m6nituhat FPPd mingite
      satikate + juulikuu Turbo takedowni jaoks.

      Homme 3k eeku Pacificusse(p2rast mitmekuulist kuumakoka soovitust pacificusse kolida).

      Kui starsis nulli 2ra ja pacificus ka fail, siis ilmselt pikemaks ajaks tsautsau poker :)



      HAVE FUN, kallid foorumikaaslased!

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #438
        Re: "375"

        Algselt postitas lebovend
        No nädal aega puhkust pokkerist ja siis 4 p2eva pelamist ja mul on juba j2lle kopp ees.
        Eilse-t2nasega 5 buyini starsis kaotatud + 500 eeku triobetis t2na turnale, ei hititinud.

        Tegin cashoudi Starsist. J2tsin juhuturnade jaoks 50 taala sinna + m6nituhat FPPd mingite
        satikate + juulikuu Turbo takedowni jaoks.

        Homme 3k eeku Pacificusse(p2rast mitmekuulist kuumakoka soovitust pacificusse kolida).

        Kui starsis nulli 2ra ja pacificus ka fail, siis ilmselt pikemaks ajaks tsautsau poker :)





        HAVE FUN, kallid foorumikaaslased!
        ära kuse, pacificus sa lihtsalt ei saa hullema doomswitchiga kah bustosse minna ;D, sealne tase on niivõrd putsis, et jube.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #439
          Re: "375"

          Vaatasin huvi pärast oma lifetime PokerStarsi SNG graphi. Standard 2500 mänguline upswing:

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #440
            Re: "375"

            Niih, Starsis sain sellest $50st lahti, tegin kolm SNGd, standard käed stealidega 40:60, 40:60 ja 60:40 olukorrad ja valmis. Oh, elu on lill :)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #441
              Re: "375"

              aga tänasest alates hakkad sa tootma pacificus sellist kasumit, et halb hakkab :D
              obv, et sa hakkas mind softi eest sõimama :D, aga ma olen hoiatanud sind, kui imelik see on ;D

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #442
                Re: "375"

                No hui hakkasin tootma seal. Neli korda on buyini või isegi enama eest
                ära crackitud täna AA.
                see on lihtsalt imeline. see on lihtsalt ebareaalne.

                Mism6ttes saab AAga p2eva jooksul neli korda kaotada?
                Kustotsast sa raix seda tootmist seal pacificus n2ed?
                pluss veel mingi kaks paari vs reat6mme buyin kadunud
                ja mingi AJga JJx flopil reat6mbe vastu j2lle buyin jne.


                mingid haiged ettekujutajad on seal ja iseenesest PEAKS olema seal
                h2sti megalihtne toota, sest t6esti inimesed m2ngiksid kohati nagu playmoney
                peale seal...aga no kui ikka shortterm luck alt veab, siis v6tab ikka nutuseks.

                p6hiline on see, et 50% kui 2ra luckitakse buyin tuleb seda "ty" teemat.
                Tra kuda tahaks sellistega n2ost n2kku r22kida.

                Aa ja mingi tyrapea eestlane lasi samamoodi peale luckimist "ait2h" chati.
                Kui sa v2rdjas munn seda loed siis mul on sulle yks teadaanne:

                Annelinna pandikas müüakse leti alt mõistust. Ostad kaks, saad kolmanda pealekauba.
                Mine käi sealt läbi,kuradi idiootne fuckface.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #443
                  Re: "375"

                  ära kuse

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #444
                    Re: "375"

                    ime kara, donk

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #445
                      Re: "375"

                      Algselt postitas lebovend
                      ime kara, donk
                      hauka vänta, fish ;D

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #446
                        Re: "375"

                        haba klahvi, lucker

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #447
                          Re: "375"

                          Veel yks AA crackitud. Tegin sit and god, preflop allinid AT vastu.
                          ma
                          ei
                          saa
                          teemale
                          pihta


                          wtf?
                          pistke see variatsioon perse.
                          viis korda p2evas AAga suhu, mida perset, mul pole volyym ka yldse suur, et see
                          asi v2hegi reaalsemana tunduks, OMFG.


                          EDIT: kaks sitandgod said veel läbi, mõlemad lõppesid t2pselt samasuguste k2tega
                          88 vs A6 preflop allinid. tra kuda viha praegu koguneb. Ei fuck off. Ma ei jäta seda asja nii,
                          ma teen oma mängu edasi ja ma ei anna alla. Teen veel satikat t2nasele pacificu 25k Sunday teemale
                          ja osalen mingis 5k Guaranteed turnas. Mingi hetk l6ppeb see idiootsus 2ra ju.

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #448
                            Re: "375"

                            Umm. Tegin Starsis FPPde eest satikaid Million ja PoolMiljon guaranteele. KK vs AK l6ppes yks neist,
                            teisel j6udsin 3 sekka(esimesele pilet), m2ngisin yle 20 k2e yht k2tt seal nende kahe agressori
                            vastu, jooksin ikka oma Ax-ga KK otsa. Reaalne ju? Et vennad raisevad iga k2si, mul pole muud
                            teha kui ainult blinde kinkida 34o sorti k2tega, siis l6puks teen 3beti ja vastas KK...NO ON JU REAALNE.

                            nyyd ongi veel ainult see pacificu 5k Guaranteed j22nud ja siis tuleb lifetildist 6lle avada. fucking awsome.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #449
                              Re: "375"

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #450
                                Re: "375"

                                päris vaadatav film oli jah.

                                aga beate ei vähendanud.

                                Comment

                                Working...