Re: "375"
[quote=lebovend ]
M6tlesin et kyllap tuleb selle kohta mingi m2rkus.
NL50, p2eva alustasin 1150ga.
Enam kui 20 buyini.
Microlimiit.
Happy? :)
[/quote
mnja .. minu jaoks 20BI on vähe ... minimaalne on mu jaoks 30 .. 40 oleks isgei parem .. imo see 20 on liiga vähe, aga see oleneb mängu stiilist ka
[quote=lebovend ]
M6tlesin et kyllap tuleb selle kohta mingi m2rkus.
NL50, p2eva alustasin 1150ga.
Enam kui 20 buyini.
Microlimiit.
Happy? :)
[/quote
mnja .. minu jaoks 20BI on vähe ... minimaalne on mu jaoks 30 .. 40 oleks isgei parem .. imo see 20 on liiga vähe, aga see oleneb mängu stiilist ka
TC
Comment