"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #406
    Re: "375"

    [quote=lebovend ]
    M6tlesin et kyllap tuleb selle kohta mingi m2rkus.

    NL50, p2eva alustasin 1150ga.
    Enam kui 20 buyini.
    Microlimiit.


    Happy? :)
    [/quote

    mnja .. minu jaoks 20BI on vähe ... minimaalne on mu jaoks 30 .. 40 oleks isgei parem .. imo see 20 on liiga vähe, aga see oleneb mängu stiilist ka

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #407
      Re: "375"

      [quote=leits ]
      Algselt postitas lebovend
      M6tlesin et kyllap tuleb selle kohta mingi m2rkus.

      NL50, p2eva alustasin 1150ga.
      Enam kui 20 buyini.
      Microlimiit.


      Happy? :)
      [/quote

      mnja .. minu jaoks 20BI on vähe ... minimaalne on mu jaoks 30 .. 40 oleks isgei parem .. imo see 20 on liiga vähe, aga see oleneb mängu stiilist ka

      tahtsin just sama otsida mario postitustest ülesse :D

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #408
        Re: "375"

        Algselt postitas hotcocacola

        tahtsin just sama otsida mario postitustest ülesse :D
        testin kas te ei oska tsiteerida või midagi on tuksis

        edit: käpardid olete

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #409
          Re: "375"

          vana tõde:D

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #410
            Re: "375"

            Algselt postitas lebovend
            M6tlesin et kyllap tuleb selle kohta mingi m2rkus.

            NL50, p2eva alustasin 1150ga.
            Enam kui 20 buyini.
            Microlimiit.


            Happy? :)

            nl50 ei saa 1150 dollarise br mängida, varsti welcome to bustoland

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #411
              Re: "375"

              Algselt postitas marguzz22

              nl50 ei saa 1150 dollarise br mängida, varsti welcome to bustoland
              oleneb mis sorti mängu mees oled.

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #412
                Re: "375"

                seda sorti kes ei taha tänu variatsioonile bustoks minna, ma ei tea mul vahepeal sesiooni jooksul 5-6 buyin kõikumisi selline roll eriti seda eriti ei taluks, mindsetile ka kahjulik... ise mängin nl50 alates 40buyin min

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #413
                  Re: "375"

                  Arvan, et siin on mõlemal oma point sees mingil määral. Ise lähtun rohkem sellest,
                  mis ma siit foorumist kuskil olen lugenud, et mikrolimiidi jaoks pole palju buyine vaja.

                  Aga üks mõte, mille ma ise enamvähem just hetkega välja mõtlesin, on umbes selline:

                  Kui sa ei suuda 20 buyiniga mikrolimiiti beatida, siis sa ei suuda niivõinaa pokkerit beatida.


                  Sest noh, 20 buyiniline downswing on juba päris tõsine.

                  Ma ei tea, lampi tulin sellise mõtte peale. Avaldage arvamust, argumenteerige.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #414
                    Re: "375"

                    nl50 on küll juba low limit .. 20bi selle limit jaoks on v2he

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #415
                      Re: "375"

                      Võib vast vaid tekkida olukord, et kui multitabled regulaarselt, ütleme 16'l laual ja mängid 20 BI'ga. Paratamult sel juhul võib tekkida -5BI jooks ning sel juhul oleks juba mäng häiritud, sest pead laudu vähemaks võtma, et auto-reload toimiks, et uut stacki kaotades laud kinni ei jookseks. Põhimõttest said vist aru.
                      See on muidugi õigus sinu jutus, et mikrolimiidil tõesti, kui eksisteerib, siis väga harva, 20 BI downswinge võitval mängijal.

                      Isiklikult armastan just enda poolt kirjeldatud olukorra pärast vähemalt 30 BI reeglit.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #416
                        Re: "375"

                        Nõustun sinuga lebo.
                        EDIT: kui sul on 20BI siis ei olegi vaja võtta 16 lauda mängid rahus 8-10 lauda. Keskendudgi rohkem igale lauale ja ei tee suuri vigu nii palju.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #417
                          Re: "375"

                          Jamh, mul on olnud parematel päevadel 12-14 lauaga mängides sessi lõpux ligi 1k$ laudades NL50

                          Muidu arvan, et kui oled kindel biitija, siis 30 BI'st peax piisama, et NL50's pwnida

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #418
                            Re: "375"

                            kui on korralik mindset ja stoplossi oskad järgida ja jälgid seda siis obv võib shotte võtta juba 1k pealt imo

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #419
                              Re: "375"

                              Algselt postitas leits
                              nl50 on küll juba low limit .. 20bi selle limit jaoks on v2he
                              microlimiit, lowlimiit....asdf, need ainult kellegi poolt kunagi paika pandud mõisted, mis
                              limiidist miski algab vms. just hiljuti kuskil siin ju taasarutati sarnasel teemal, kus
                              ranka t6i juba mitte enam esimest korda välja selle, et NL10 ja NL100 vahe on väiksem
                              kui NL100 ja NL200 vahe.

                              Tglt ma ei tea mis ma sellega yldse 8elda tahtsin...aga noh, NL50, fuck it.
                              2 kuradi aastat pole ma sellest limiidist edasi saanud, olen proovinud nii 20
                              kui ka 40 buyiniga. I just suck :D . Ma peaks ikkagi hakkama rakebackist elatuma,
                              nahui ma seal Starsis ikka veel passin.


                              aa, meelde tuli, tahaks yht kuradi turnahiti veel!

                              Comment

                              • peokuningas
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 444

                                #420
                                Re: "375"

                                Algselt postitas lebovend
                                Tglt ma ei tea mis ma sellega yldse 8elda tahtsin...aga noh, NL50, fuck it.
                                2 kuradi aastat pole ma sellest limiidist edasi saanud, olen proovinud nii 20
                                kui ka 40 buyiniga. I just suck :D . Ma peaks ikkagi hakkama rakebackist elatuma,
                                nahui ma seal Starsis ikka veel passin.


                                aa, meelde tuli, tahaks yht kuradi turnahiti veel!
                                Aga jäta 50NL vahele. Päris tõsiselt. Starsi 50NL on jube nitivabrik. Kui ma kunagi üritasin seal mängida, siis iga jumala kord lõppes see tildiga, et ei suutnud nittidelt rahasid kätte saada ja jooksin ainult nende monsterite otsa. Muidugi ei teinud ma tol ajal ka table-selectimist absoluutselt. Nüüd kui ma olen tsipa Starsi 100NL proovinud, tundub hoopis mõnusam kui 50NL. Kui laudu valida, siis saab sealt suht normaalselt mängida. Samas mul seal ka ainult 25K käsi mängitud. Võibolla lihtsalt upswing ;D

                                Comment

                                Working...