"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #481
    Re: "375"

    Sobrasin veidi foorumis ringi ja panin tähele, et ma pole ainus, kellel
    on huvi kasvanud headsupi vastu. HU nurgas jõudsin esialgu ainult
    kaht viimast lehte sirvida ja leidsin andu_andu kopeeritud lingid 2p2
    teemasse, kus mingi vana analyysib random inimeste yhe HU SNG kogu
    HHt. Esimesed kaks j6udsin l2bi vaadata sealt. Sain mitmeid m2rkmeid
    notepadi tehtud ja proovisin midagi omandada. Pärast esimest mängu vaatasin
    kiire pilguga ka oma käed läbi.

    Üldiselt on nii, et pole viimased kaks kuud tulemustega hiilganud ja tegelikult
    oleks igasugune abi teretulnud. Kui keegi viitsib mu handhistoryt isiklikult üle
    vaadata, andke teada. V6i l2bi Mikogo mu matši vaadata, samal aja nt Skypei
    ahistada. See oleks isegi parem. Sest tegelikult olen koguaeg 6ppinud rohkem
    kuulamise abil rohkem kui lugedes.

    aight.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #482
      Re: "375"

      Teatud põhjusel tahaks oma chatile banni saada starsis.
      No kutsusin mode kohale ükspäev, et no suska ära ban.
      No ei saa: "send a note to chat@pokerstars.com".
      Saatsin kirja. Vastust pole. Saatsin järgmine päev uue kirja.
      Vastust pole. Kutsusin uuesti mode kohale, "sorry, you have
      to wait or send another note." No fuck this, varem pole mul
      kyll starsi suppordiga probleeme olnud, aga see on nyyd veidi
      retarded.

      Ja nyyd n2engi ainukese lahendusena siis niikaua s6imata nonenglish
      keeles ja mingit ala "your dead mother was good at bed" sarnast teksti
      ajada, et banni saada. unfuckingbelievable.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #483
        Re: "375"

        Mario Viitkar to support
        show details 3:01 AM (0 minutes ago)
        So for my own personal reasons, I decided I need to get my chat banned and I called a moderator.
        I asked politely to get my chat banned, and the response was that, I need to send a letter to
        chat@pokerstars.com. So I did. I did not get an answer from there, so the next day I sent
        another one. And the day after that, still no respond. So I went back to a poker table and called
        a moderator again and talked about my problem. I was told to send another email to chat@pokerstars.com.

        So I turn to you to sincerely ask to get my chat banned. Or is the only way for one to get his chat banned
        to insult random people and ignore the language rules?

        --
        Thank you in advance.
        Mario Viitkar

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #484
          Re: "375"

          Hetkel on aind kaks lauda lahti, sest yritan rohkem keskenduda masterdonkidele.
          J2rgneva dongiga on m2ngitud juba umbes 260 kätt ning juba enne seda kätt
          olen v6tnud talt mitu buyini. Ses suhtes ongi eriti hea kala, et kutt ainult
          reloadib koguaeg. Ja j2rgmine k2si on lihtsalt kulf:

          (noted tema kohta:
          top pairiga bustib 2ra end(isegi kui kolm masti flopis ja tal poole)
          blufib anytwoga, any moment

          SUURIM RAHAKOTT KEDA NÄINUD OLED)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #485
            Re: "375"

            1000BB-d deep olla on suht fun ma usun

            Comment

            • eddi
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1200

              #486
              Re: "375"

              sellise venna vastu tahaks heads upi mängida

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #487
                Re: "375"

                Pärast lenciga edukat diili lõpetamist on mul enda rahaga umbes niiviisi läinud siis.
                Let's call it standard:



                Kaks huvitavamat kätt leidsin ainult:

                1.
                See oli kuti esimene käsi lauas ja riveris sain slowrolli.

                2.
                Miskit tema liinis ei olnud loogiline, pidi callima.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #488
                  Re: "375"

                  Teises käes polnd mis loogiline? Et riverisse tuleb flush ja overbet shovetakse? Imo standard donkide puhul

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #489
                    Re: "375"

                    Algselt postitas leits
                    Teises käes polnd mis loogiline? Et riverisse tuleb flush ja overbet shovetakse? Imo standard donkide puhul
                    ning see, et ta flopis checkib flushdrawga ja turnis A tulekuga leadoudib v2ikselt oma flushdrawga 2kitselt?
                    no ma ei tea, mulle meeldib neid herocalle vahepeal harva teha :/

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #490
                      Re: "375"

                      Tegin FPPde eest m6ned turbo takedowni ja mitmeid 50k G satikaid ja muid asju. TTsse ei saanud, kyll
                      aga sain turbo taalasid, et m2ngida daily 30k, kus ma alla algstacki ja ilmselt varsti out..aga 50k
                      guarrantees oli yks selline ysna standard k2si, kus oli sees palju donke, kelle igap2evane rebuy
                      turnade pelamism6tted on ikka vana hea "rebuy turniiris peabki m2ngima niiviisi esimene tund".

                      V2ike n2ide ka siis:



                      Kutid tapavad ykstiese oute ja v2rk. Oleks 2ra tulnud, oleks konkreetselt chipleader. Mj2u.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #491
                        Re: "375"

                        Algselt postitas lebovend
                        daily 30k, kus ma alla algstacki ja ilmselt varsti out..
                        hetkel siis hoopis nii, et see yks kahest allesj22nud turnast ja kahekordne avg stack seal, heh.
                        ja lauas istub selline tuim säga lihtsalt:
                        http://officialpokerrankings.com/pok...3E810.html?t=2

                        kutt laseb hetkel ka 10l laual turniire.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #492
                          Re: "375"

                          lihtsalt pane talle tuimalt light 3 bette
                          edu turkal

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #493
                            Re: "375"

                            t2name, t2name, hetkel 50 out of 1700 ja 12k turbol on ka norm stack.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #494
                              Re: "375"

                              FT pole kaugel

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #495
                                Re: "375"

                                Algselt postitas lebovend
                                t2name, t2name, hetkel 50 out of 1700 ja 12k turbol on ka norm stack.
                                Tõmba traati, kui finkus.

                                Comment

                                Working...