"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #451
    Re: "375"

    Fucking LOL.

    Ärkad ülesse, oled puhanud, pesed ära, teed kohvi, loed foorumi läbi, istud pokkeri lauda ning
    vana hea pask jätkub:

    AKga kaks paari sitase JT vastu, kes t6mbab ikka kuhugi munni selle gutshoti ära.

    Ja kui eile kaotasin umbkaudu 6 buyini AAga, siis see ka j2tkub, turniiril ikka crackiti ära

    Samal ajal kui seda kirjutan, siis tõmbas mingi idikas runnerrunner flushi ära.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #452
      Re: "375"

      Keegi võitev härra mu sessi ei viitsi vaadata Mikogoga?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #453
        Re: "375"

        Mina kui nl25 võitev m2ngija võin vaadata .. aga ilmselt ma ei ole sng'des pädev vend kaasa rääkima

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #454
          Re: "375"

          Jutt käib tegelikult NL30 6maxist Pacificus, on veel huvilisi?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #455
            Re: "375"

            FR? kui jah siis nl30 ja nl25 on suht sarnased .. kui sa arvad et m suudaks sind abistada .. siis õhtu poole teha yhe sessei, õpin ehk isgei midgai (ja unusta need pm .. ilmselgelt olin ma see hetk mõünujookide all)

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #456
              Re: "375"

              6max siiski. Mis kella paiku?

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #457
                Re: "375"

                enne 10t l2hen jooksma .. mingi peale poolt 11? samas 6maxis ma v2ga head nõu ilmselt ei oska anda

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #458
                  Re: "375"

                  Sopranode k6ik hooajad said l2bi vaadatud, hetkel siis Oz käsil.






                  M6h, mis pokker? Mida te ajate? Valesse kohta olete sattunud.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #459
                    Re: "375"

                    Algselt postitas lebovend
                    Sopranode k6ik hooajad said l2bi vaadatud, hetkel siis Oz käsil.
                    M6h, mis pokker? Mida te ajate? Valesse kohta olete sattunud.
                    Pean kah OZi plaadid välja otsima ja vaatama hakkama. Dexter saab kohe läbi ja oz jäi kunagi pooleli, aga täiega nuts sari mulle väga meeeldib

                    Comment

                    • Aristotep
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #460
                      Re: "375"

                      Oz on kõva sari. Hetkel täpselt poole peale jõudnud vaatamisega. Adebisi on ikka sick tüüp :D

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #461
                        Re: "375"

                        Teist päeva järjest kaine ja mängisin veidi pokkerit.
                        Tehke järgi, joodikud.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #462
                          Re: "375"

                          kled, sa panid raudslet 2 päeva lakas ona !
                          ära aja mulle mingit sammalt Ozi kohta

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #463
                            Re: "375"

                            Kolm saiaviilu.
                            6 juustuvorsti viilu.
                            3-6 juustuviilu.

                            Soojendada umbes minut mikrolaineahjus, nii et sulanud juust lausa valgub
                            võileibade pealt maha. Iga võileiva peale panna üks triip kešupit ja üks triip
                            majoneesi. Nautige!

                            PS: Võimaluse korral panna värskeid kurgi-ja tomativiile kõige peale.




                            Sääraseid saiu söönud vast oma 10 aastat juba ja siiamaani pole koppa ette visanud.
                            I liiiiiiiiiiiiiiiiike.

                            Kes midagi halvasti ütleb nende kohta, saab sama võleivaga nägensisse!


                            PPS: 4. päev täiesti kainelt läbi saanud.
                            PPPS: Fuck poker.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #464
                              Re: "375"

                              kes saia vahele lõpetas ;D

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #465
                                Re: "375"

                                coca ära aja ropsima
                                lebo jah need on nuts saiad. ise ka tarvitanud neid oma 10a.

                                Comment

                                Working...