Re: "375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.
1.Ma ei tea mis teema selle minu eelmise postitusega on, et miks need laused sellises vormis on. Eks olid mõningased õlled
ka sees ja ei viitsi enam mõelda, mis selle võis põhjustada.
2.Sa tuled siia sellisel toonil uurima minult, et mis ma selles filmis näen? Kas sa tõesti oled praegu nii megatildis või sa reaalselt
usud, et kui ma seletan sulle ära, miks see film on hea, parem kui Die Hard 2, et siis sa "usudki" mind ja sulle hakkab ka see
film meeldima? Või mis sinu postituse eesmärk oli kui mitte kuidagi tuimalt ära panna? Muusikamaitsed, filmimaitsed - ega ei ole ju eriti mõtet vaielda. Ses suhtes, et kui sa tõesti ei n2e selles filmis midagi muud peale kodutu haisva hulkuri, siis mul on sinu üle siiralt hea meel. Ausalt.
3.Kas see NL, BUSTO, FR tagide ette toppimine on kohustuslik ja reeglitega nõutud või oli see mingi range soovitus? Sest ma ei tea isegi, kas mul mingit kindlat limiiti, vormi vms on.
Edit: Ja see juhtus j2lle, teks l2ks looklema ja seekord olen täiesti kaine. Ja ei kasutanud notepadi vms. Ainuke mida ma tegin, on see, et ma vajutan miskipärast
enterit seal kus ma soovin, et uus rida algaks, kuigi tglt pole enterit vaja vajutada ja
systeem alustab ridu sinu eest. Pärast seda postitust üritan enterit rohkem mitte kasutada.
Aa, btw, enne seda eilset looklevat postitust tegin ma nö amatöörreview sellele filmile. Kui sa TÕESTI tahad kuulda, mis mulle meeldib või mis mõtted mul filmi vaadates läbi
käivad, siis ma võin sulle selle teksti saata PMiga.
1.Ma ei tea mis teema selle minu eelmise postitusega on, et miks need laused sellises vormis on. Eks olid mõningased õlled
ka sees ja ei viitsi enam mõelda, mis selle võis põhjustada.
2.Sa tuled siia sellisel toonil uurima minult, et mis ma selles filmis näen? Kas sa tõesti oled praegu nii megatildis või sa reaalselt
usud, et kui ma seletan sulle ära, miks see film on hea, parem kui Die Hard 2, et siis sa "usudki" mind ja sulle hakkab ka see
film meeldima? Või mis sinu postituse eesmärk oli kui mitte kuidagi tuimalt ära panna? Muusikamaitsed, filmimaitsed - ega ei ole ju eriti mõtet vaielda. Ses suhtes, et kui sa tõesti ei n2e selles filmis midagi muud peale kodutu haisva hulkuri, siis mul on sinu üle siiralt hea meel. Ausalt.
3.Kas see NL, BUSTO, FR tagide ette toppimine on kohustuslik ja reeglitega nõutud või oli see mingi range soovitus? Sest ma ei tea isegi, kas mul mingit kindlat limiiti, vormi vms on.
Edit: Ja see juhtus j2lle, teks l2ks looklema ja seekord olen täiesti kaine. Ja ei kasutanud notepadi vms. Ainuke mida ma tegin, on see, et ma vajutan miskipärast
enterit seal kus ma soovin, et uus rida algaks, kuigi tglt pole enterit vaja vajutada ja
systeem alustab ridu sinu eest. Pärast seda postitust üritan enterit rohkem mitte kasutada.
Aa, btw, enne seda eilset looklevat postitust tegin ma nö amatöörreview sellele filmile. Kui sa TÕESTI tahad kuulda, mis mulle meeldib või mis mõtted mul filmi vaadates läbi
käivad, siis ma võin sulle selle teksti saata PMiga.
TC
Comment