"375" - Minu väike vingumisnurk. Sisse piiluda omal vastutusel.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #136
    Re: "375"

    Nahhui ma ei suuda seda sitast variatsiooni taluda. No fucking unreal. Ma tean, et ma olen nõrk variatsiooni suhtes ja see teeb valusalt haiget mulle ja sellep2rast ma pelangi ju DONe, et seda sitta v2hendada. No mis krdi bankroll management. Kurat kui Sit and Go m2ngijal on vaja 100 buyini, siis DONide puhul peaks see n6ue ju sitaks v2iksem olema eksole. Ja bljat kui mul on 80+ buyini ja ma teen tyrastunud m2ngu ja kaotan sellega 16 buyini ehk fuckign VIIENDIKU bankrollist sitaste DONidega, no mis krdi bankroll pasahuinjaast me siin r22gime. Mis fakin 100 buyini. Tra siin on vaja ju seitseteist miljonit buyini, et see motherfucking bitch variatsioon m6ju ei avaldaks.

    T
    Ü
    R
    A

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #137
      Re: "375"

      Eeskuju on leitud, maybe kunagi saab DoN taktikast rääkida :D? kuidas 1.10-seid biitisid ,kui üldse neid pelasid

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #138
        Re: "375"

        Ei m2nginud 1.10 DONe. Aga soovitatav oleks muretseda $17 000 000, enne kui nii k6rgetesse
        Sit and Godesse ronid, sest variatsioon v6ib muidu bankrolli 2ra syya.

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #139
          Re: "375"

          ok, tiltprobleem on endalgi olnud , kuid mitte veel DoN-idega. mis BRiga alustasid viieste mängimist?

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #140
            Re: "375"

            Kle kandsin miski 100 taala sinna Starsi. Langesin vahepeal 8le, hittisin mingi SNG teise koha.
            Ja pmst umbes 200 taala peal alustasin 5 taalaste DONide toksimist. 500 peal 10 taalaseid.
            Siis langesin j2lle. Olin tagasi 5 taalastes. Nyyd vahepeal olin siis 800 peal, aga nyyd tundub, et kerib j2lle
            sinnasamusesse asi. No ma ei tea, veider v2rk. Mulle hakkab tegelikult juba tunduma, et argip2evadel
            EET kella j2rgi enne 22.00 on tegelikult see asi seal fishisem kui n2dalavahetusel p2rast 22.00.

            Lihtsalt vennad ei foldi nii h2sti, kui n2dalavahetusel seda tehti ja callitakse ka ultralightilt. Seega
            kaks p6hirelva yldse, positsioon ja fold equiti nullitakse 2ra ning asi muutub crapshootiks.

            Aga praegu panin miski satika Millioni Turbo Takedownile kinni. Selles turnas saab v2hemalt
            iga kolmas inimene kommiraha. Ei tohi failida ometi seal!

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #141
              Re: "375"

              see on parim thread siin foorumis :D, iga 5nda posti juures saab end lambaks naerdud :D

              Comment

              • uudistaja
                Bännitud
                • Mar 2009
                • 115

                #142
                Re: "375"

                Hei. Ma kuulsin, et sa mangid neid turboDone. Seega, kui saad 5% roi oled juba hasti pannud! Kui tahad roid 10-15, siis mangi tavalisi.
                Turbod seega head VPPde tootmiseks, tavalised raha teenimiseks. GL!
                Mina ise ntx olen tavalisi mangides viimase 4 paevaga 420$ kasumis. Enamus on 5$ omad, mingi osa 10$ omi.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #143
                  Re: "375"

                  Ja ongi nii vist, et päevasel ajal Starsis on DONe raskem beatida, kuna donkide vastu
                  SNG hilisemas faasis ei m2ngi FE ja positsioon mingit rolli. Igatahes eile õhtul pärast 22.00
                  suutsin päevase jõhkra miinuse kaks korda väiksemaks teha ja täna testi m6ttes ronisin jälle
                  päevasel ajal mängima neid, ei näinud ühtegi regulari ja uusi nimesid kontrollisin ka sharkscopest
                  ja kõik sattusid miinuses mängijad ja no ma ei suuda beatida, tehke mis tahate.

                  Kas keegi DONimängijatest veel neid kellaaegu oskab PokerStarsis kommenteerida?
                  Mida cashimängijad arvavad?

                  Igatahes mul jääb praegu mulje, et kõigepealt tuleb mitu tundi kodus passida ja nokut näppida,
                  et siis kell 22.00 saaks mänge beatima hakata. Sweet.

                  Comment

                  • timukasr
                    Vana Tegija
                    • Nov 2008
                    • 1099

                    #144
                    Re: "375"

                    Ega päeval on cash gamed ka suht saksa nitte täis. USAkad magavad.

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #145
                      Re: "375"

                      praegu tegin 8 tükki, rahas kuues, mul eriti aeg ei ole mõjutanud

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #146
                        Re: "375"

                        Tänase päeva märksõna on anaalseks.



                        ...sick

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #147
                          Re: "375"

                          tee paus vms kui nii sitasti läheb

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #148
                            Re: "375"

                            popurii

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #149
                              Re: "375"

                              rofl, raix :D

                              Algselt postitas Timpz
                              tee paus vms  kui nii sitasti läheb
                              Mis kurat ma sellest pausist saan, kui ma tean, et mu m2ng on kogufuckingaegsama?

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #150
                                Re: "375"

                                Algselt postitas lebovend
                                rofl, raix :D

                                Mis kurat ma sellest pausist saan, kui ma tean, et mu m2ng on kogufuckingaegsama?
                                Väike küsimus:

                                Sinu füüsiline vorm on ka kogufuckingaegsama? Seega võivad riided, mida sa väljas kannad olla täpsemalt samad nii +20, kui ka -20 juures ?

                                Comment

                                Working...