Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #286
    Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

    Ma olen mingi 2 kuud jõhker tiltmonkey olnud, viimasel ajal keegi mingi idiootse käega ära tõmbab, siis vaevu suudan end Teda sõimamast hoida :D
    Vahepeal oli küll mul sick mindset

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #287
      Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

      meil on ka neid:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • mihke666
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 228

        #288
        Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

        JAMAAL NOT HAPPY - SOMEONE GET HURT REAL BAD.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #289
          Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

          omg, sunsi line movementi biitisin ilusti vähemalt, sain 0.14 parema koefiga sisse kui praegu saaks

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #290
            Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

            Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            close but not enough (BB) ($50)
            UTG ($82.75)
            MP1 ($10.75)
            MP2 ($12.70)
            CO ($10)
            Button ($50.65)
            SB ($10)

            Preflop: close but not enough is BB with A, K
            UTG calls $0.50, 1 fold, MP2 calls $0.50, 3 folds, close but not enough bets $3, UTG calls $2.50, 1 fold

            Flop: ($6.75) 3, 10, 6 (2 players)
            close but not enough bets $4.50, UTG raises to $9.50, close but not enough calls $5

            Turn: ($25.75) 3 (2 players)
            close but not enough checks, UTG checks

            River: ($25.75) J (2 players)
            close but not enough checks, UTG bets $25.75, close but not enough calls $25.75

            Total pot: $77.25 | Rake: $3

            Results:
            close but not enough had A, K (one pair, threes).
            UTG had 5, 5 (two pair, fives and threes).
            Outcome: UTG won $74.25

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #291
              Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

              Mis readid olid? Regwar? Sick laud btw.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #292
                Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                read oli see, et ta oli retard.

                $600 downswing igatahes, hakkan jooma vist.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #293
                  Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                  panin polli ka

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #294
                    Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                    Algselt postitas lenC
                    $600 downswing igatahes
                    M**i limiidi klassikaline tervitus.

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #295
                      Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                      situ pihku ,pärast tervis korras vähemalt

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #296
                        Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3cXnMxtf3C0&NR=1[/youtube]

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #297
                          Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                          Algselt postitas lenC
                          Shipin 20% 1.-21. detsembri kasumist.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Meh, lootsin ausalt öeldes veitsa rohkem, swong rikkus seal lõpus kõik ära, oleks saand kõvasti rohkem volüümi. $401.39 siis, salaja loodan, et keegi teeb üle :)

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #298
                            Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                            wow, müts maha.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #299
                              Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                              Oh issand, FTP softi pärast on nii mõnigi sajataalane see kuu saamata jäänud. Ma ei julgegi sesse alustada enam, kui ma tean, et tõenäoliselt 10 minuti pärast pean lõpetama või muidu lähen mankitilti. Eks see ole minu süü ka obviously, lasen ju custom modiga, HUD, tableninja ja muu pask. Samas ilma nendeta ma ei saa masstablida ja kui ma ei saa masstablida, siis on mul juba targem 6-maxi tagasi minna. Ei teagi, mis nüüd saab, 23. detsember peaks stars viimaks kinnitama, kuidas uuel aastal nitringi VPP-süsteem saama hakkab(siinkohal loodan, et kõik foorumi starsigrinderid teavad ikka, et uuel aastal tõenäoliselt VPP/hand nendel langeb). Starsis saab vähemalt ilusti multitablida ffs ja nova+paar milestone'i on kindlasti kasulikum RB-i mõistes. Proovin nädala lõpuks ära otsustada, kindlasti teen ka omajagu exceldamist, võrreldes neid kahte tuba(seda siis peale 23ndat), panen oma tulemused siis siia ka, olge kuuldel.

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #300
                                Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                                kuid 6-maxis siis ei lange jah?

                                Comment

                                Working...