Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!
Ma olen mingi 2 kuud jõhker tiltmonkey olnud, viimasel ajal keegi mingi idiootse käega ära tõmbab, siis vaevu suudan end Teda sõimamast hoida :D
Vahepeal oli küll mul sick mindset
Ma olen mingi 2 kuud jõhker tiltmonkey olnud, viimasel ajal keegi mingi idiootse käega ära tõmbab, siis vaevu suudan end Teda sõimamast hoida :D
Vahepeal oli küll mul sick mindset

, K
, 6

Comment