Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #301
    Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

    6-maxis/HU-s jääb samaks(need juba muudeti uue süsteemi peale mingi pool aastat tagasi, nemad teenivad rohkem VPP-sid käte pealt kui vanasti).

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #302
      Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

      selged sotid

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #303
        Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

        $401.39 siis, salaja loodan, et keegi teeb üle
        rispecta
        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vGZLaOu6iPs&feature=related[/youtube]

        (esimesed 5 sek. ei leidnud lühikest varianti hea kvaliteediga)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #304
          Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

          Algselt postitas lenC
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Meh, lootsin ausalt öeldes veitsa rohkem, swong rikkus seal lõpus kõik ära, oleks saand kõvasti rohkem volüümi. $401.39 siis, salaja loodan, et keegi teeb üle :)
          :'(

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #305
            Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

            Algselt postitas lenC
            . Ei teagi, mis nüüd saab, 23. detsember peaks stars viimaks kinnitama, kuidas uuel aastal nitringi VPP-süsteem saama hakkab(siinkohal loodan, et kõik foorumi starsigrinderid teavad ikka, et uuel aastal tõenäoliselt VPP/hand nendel langeb)
            Jama lugu :( Siis mul polegi enam ühtegi tuba kus mängida tasuks :P

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #306
              Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #307
                Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                ma tänan!

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #308
                  Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                  Õnne ka minu poolt!

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #309
                    Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                    casino legit now.. gratz

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #310
                      Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                      õnne flipper

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #311
                        Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                        gratz

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #312
                          Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                          õnne!

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #313
                            Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                            Õnne härra

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #314
                              Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                              õnne!

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #315
                                Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                                Palju Õnne :P Järgmine aasta kasiinodes näeb siis :D

                                Comment

                                Working...