Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!
6-maxis/HU-s jääb samaks(need juba muudeti uue süsteemi peale mingi pool aastat tagasi, nemad teenivad rohkem VPP-sid käte pealt kui vanasti).
6-maxis/HU-s jääb samaks(need juba muudeti uue süsteemi peale mingi pool aastat tagasi, nemad teenivad rohkem VPP-sid käte pealt kui vanasti).

TC
Comment