Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #271
    Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

    Kindel, et see juhtus ikka NL25? Vend oli agro maniakk stiilis fish?

    P.S. Tundub tõesti, et käib räige biitimine

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #272
      Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

      25 ikka :)

      Ma ise ei saandki aru, misasi ta täpselt on, jube LAG-ilt lasi, otsuse tegin siiski tunde põhjal, me olime enne jubedalt kakelnud(läbi tema ma oma stacki suureks ajasingi :) )

      FTP-s muidu deep lauad(osad veel antedega), kuhu saab 200bb sisse istuda, peab meeldima.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #273
        Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

        Algselt postitas lenC
        $28 veel kokku ajada, siis FTP roll $2.5k ja võtan 50NL shoti.

        Vist võib väita, et biidin 25-e :)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Ma ei tea, unreal heater vist. Lase ikka 100k kätt täis.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #274
          Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

          Nädalavahetuse veetsin maal vanemate pool, mängisin umbes-täpselt 5 kätt, mille järel ma sain aru, et ma ei suuda ikka seal mängida, parem puhkan ja mängin nba-d ja whatnot. Igatahes nüüd linnas tagasi, mõnusalt välja puhanud, siblin foorumis ringi nagu supermees ja lasen see nädal 45k kätt.

          Võtsin enne "esimese" shoti 50NL-s, alguses sain sitturisse, aga ainult selle pärast, et paus sees on, mingi hetk läks standard ownimiseks ja lõpetasin miski 1,6bi ülevalpool. Paraku on 50 ikka üsna kõrge tasemega, seega mingit kõva hourly tõusu küll ei oota. Täna juba tuli esimene korralikum sõda regiga üle pika aja(kurat, kuidas ma igatsesin neid :P ). Obviously neid käsi, kus mina ownitud sain ma ei pane. Nii et enjoy:

          No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          Button ($11.50)
          Supermees (SB) ($52.95)
          BB ($52.85)
          UTG ($9.25)
          UTG+1 ($9.25)
          MP1 ($50.95)
          MP2 ($10.75)
          MP3 ($10)
          CO ($9.25)

          Preflop: Supermees is SB with J, Q
          7 folds, Supermees bets $1.25, BB calls $1

          Flop: ($3) 10, Q, 2 (2 players)
          Supermees bets $2.10, BB raises $6.50, Supermees calls $4.40

          Turn: ($16) 5 (2 players)
          Supermees checks, BB bets $9.80, Supermees calls $9.80

          River: ($35.60) 2 (2 players)
          Supermees checks, BB bets $35.05 (All-In), Supermees calls $35.05

          Total pot: $105.70

          Results:
          Supermees had J, Q (two pair, Queens and twos).
          BB had 6, 8 (one pair, twos).
          Outcome: Supermees won $102.70

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #275
            Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            Hero (CO) ($50.90)
            Button ($80.15)
            SB ($10.25)
            BB ($11.60)
            UTG ($5.45)
            UTG+1 ($58.80)
            MP1 ($19.60)
            MP2 ($10)

            Preflop: Hero is CO with A, Q
            4 folds, Hero bets $1.50, Button calls $1.50, 2 folds

            Flop: ($3.75) J, K, J (2 players)
            Hero bets $2.60, Button calls $2.60

            Turn: ($8.95) K (2 players)
            Hero checks, Button bets $6, Hero calls $6

            River: ($20.95) 5 (2 players)
            Hero checks, Button bets $15.50, Hero calls $15.50

            Total pot: $51.95

            Results:
            Button had 5, 6 (two pair, Kings and Jacks).
            Hero had A, Q (two pair, Kings and Jacks).
            Outcome: Hero won $49.40


            No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            Hero (MP2) ($55.30)
            MP3 ($50)
            CO ($60.70)
            Button ($10.45)
            SB ($41.15)
            BB ($9.25)
            UTG ($57.05)
            UTG+1 ($9.45)
            MP1 ($50.75)

            Preflop: Hero is MP2 with Q, Q
            UTG calls $0.50, 1 fold, MP1 bets $2.25, Hero calls $2.25, 6 folds

            Flop: ($5.75) K, Q, 5 (2 players)
            MP1 bets $5.75, Hero raises $13.50, MP1 calls $7.75

            Turn: ($32.75) Q (2 players)
            MP1 checks, Hero bets $39.55 (All-In), MP1 calls $35 (All-In)

            River: ($102.75) 7 (2 players, 2 all-in)

            Total pot: $102.75

            Results:
            MP1 had A, A (two pair, Aces and Queens).
            Hero had Q, Q (four of a kind, Queens).
            Outcome: Hero won $104.30

            Comment

            • altzie
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 169

              #276
              Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

              nh's, wp.

              varsti nl100

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #277
                Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                LenC DOMINATING! Äkki kirjeldad selle AQ käe tagamaid - mingi kindel read? Miks seal JT ei karda näiteks, arvestades, et kõik tänavad tulistab?

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #278
                  Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                  AQs käsi on väga huvitav !
                  Tahaks ka teada, et miks callisid.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #279
                    Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                    Vastase fold to cbet oli (küll limiteeritud sample'i peale) väga madal. Mina avan CO-lt väga looselt ja ilmselgelt tema teab seda. Suht kuiv flop, seega ma eeldan kõvasti floate ja vähe bluffraisemist. Turn oli mulle väga hea kaart, kui ta flopil callis PP'ga, siis nüüd on ta counterfeited ja keerab oma 55 nt blufiks. Siiski olen just limiitides üles liikunud, nii et vastasel pole mingit aimu minu tasemest, hea bet tema poolt imo.

                    Nüüd riveril ta tegi suure vea. Kas te tõesti arvate, et ta betiks 75% potist JX-ga? Millelt ta valuet püüab saada? Mina just arvan, et jackiga ta paneks $10-$14(või n-ö gaybet, miski $5, et AX-lt valuet saada). Ainukesed käed, mis mind beadivad on KX-d, ta valuerange on nii väike võrreldes tema bluffrangega.

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #280
                      Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                      Nice thinking !

                      Mitu lauda sa muidu korraga lased, et nii hästi mõelda saad :D ?

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #281
                        Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                        Ausalt öeldes lasen 16 ja võtaks mõne juurdegi, kui FTP lubaks. Mõtlemise kiirusega pole kunagi probleeme olnud, vahel on kvaliteet see milles kahtlen :D Aga konkreetses käes pean tunnistama, et riveril ma 5 sekki pidin ikkagi lauda vahtima ja oma munandid lauale asetama.

                        Comment

                        • mihke666
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 228

                          #282
                          Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                          hi2usuperman

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #283
                            Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                            Esimene pool detsembrist läbi, paraku ei saa väga rahul olla. Miinimumeesmärk on siiski volüüm-wise teha 100k kätt, kuna suured pühad tulekul, siis ma ei teagi, kuidas ma seda suudan. Samas olen üsna rahul oma mängukvaliteediga, pole varem nii palju laudu lasknud, aga saan täitsa adekvaatselt hakkama. Eraldi tahaks välja tuua selle, et ma ei mäleta, millal ma viimati mängu ajal tilti olen läinud, kasvõi karjudes "fuck off donk" või "HOIA!", ma lihtsalt ei tee neid asju enam. Dunno, kas olen suureks poisiks kasvanud või loeb see faktor, et olen jubedaks BR-nitiks hakanud. Elu palju kergem igatahes.

                            Anyways, viskan graphi ka siis:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            +$223 rakeback

                            Kuu eesmärgid siiski 100k kätt ja $3.3k+ profit. Peaasi, et volüümi ära teen, 2 nädalat tagasi oli FTP kontol $700, nüüd $3k, ahneks ei saa ka minna ju.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #284
                              Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                              Algselt postitas mihke666
                              hi2usuperman
                              what up, JAMAAL

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #285
                                Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                                Algselt postitas lenC
                                Eraldi tahaks välja tuua selle, et ma ei mäleta, millal ma viimati mängu ajal tilti olen läinud, kasvõi karjudes "fuck off donk" või "HOIA!", ma lihtsalt ei tee neid asju enam.

                                Ma ka 6 kuud ei teinud/tiltand/karjunud aga nüüd, peale nädalast losing streaki on iga vastane tussiväntajast karmahoor.

                                Comment

                                Working...