Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aristotep
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #256
    Re: lenC @ bustoville

    Pigem on vaja head netiühendust, mis seda pilti suudab läbi tuua.

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #257
      Re: lenC @ bustoville

      Algselt postitas Aristotep
      Pigem on vaja head netiühendust, mis seda pilti suudab läbi tuua.
      100MB ühendus ei ole piisav?

      Head arvutit on vaja, et otsepildis asi suudaks läbi browseri stream´ida. See ei ole päris sama kui VLC playeriga filmi vaatamine.

      Comment

      • Aristotep
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #258
        Re: lenC @ bustoville

        Õigus jääb seekord sulle :)

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #259
          Re: lenC @ bustoville

          Algselt postitas Aristotep
          Õigus jääb seekord sulle :)
          Kui teil on vanem arvuti ja suur monitor siis hea test HD streamimise kohta on mängujärgseid NBA kokkuvõtte videosid http://www.nba.com/games/20091206/PH...t2hp0020900295 proovida full screenil jooksutada, kui asi on sama sujuv kui ilma full screenita, siis on hea võimalus, et arvuti mängib HD striimides ka välja.

          Minu 3 aastat vana 2ghz 2giga geforce 7600 ntx ei suuda jooksutata 24sel montoril streamides HD-d full screenil.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #260
            Re: lenC @ bustoville

            super mul kõik superilus, ostan ära ilmselt. saab iversoni järjekordset debüüti näha

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #261
              Re: lenC @ bustoville

              ostetud ja ootan mängu, 16min veel

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #262
                Re: lenC @ bustoville

                vaatan ka seda

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #263
                  Re: lenC @ bustoville

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  ostetud ja ootan mängu, 16min veel
                  äkki teeme ***Ametlik NBA 09/10 teema*** ?

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #264
                    Re: lenC @ bustoville

                    Algselt postitas lenC
                    äkki teeme ***Ametlik NBA 09/10 teema*** ?
                    y good idea

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #265
                      Re: lenC @ bustoville

                      Järgnev tekst on segane ja seosetu, sest terve ekraan on ärtu kuningaid täis:


                      Tähendab, härra murrab siin rekordeid, nimelt sain 10k käe päevaga maha, eile mõtlesin, et võiks veits grindimisvõimeid parandada.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Algul standard ownimine
                      Keskel muutusin zombieks ja pult läks lolliks, see oli nii, et igakord kui raise nuppu vajutan, siis automaatselt raises järgmisel ootel olevas lauas. Sai palju 32o-ga 3-betitud ja AA-sid muckida, samas ei viitsind lõpetada, sest olin grindiga kuumas tsoonis. Igatahes peale 1k kätt niimoodi laskmist vaatasin, et puldid "MODE" nupu tuluke põleb, problem solved. Hea teada, et saan oma allmighty puldiga oma doowswitchi kontrollida.

                      Tegin muidu 3 sessi, vahel 1h pausid. See ~6,6k käe juures kõva tõus on viimase sessi algus siis. Lõpus tuli mingi red pro Matt Sexton ka lauda, suht kohutav tundus.

                      Muudan nüüd teemanime ära ja hakkan koristama, sest ma olen supermees.

                      Kuu ~1,2k peal koos rb-ga momendil, kui lõpetan kuu alla 100k käega, siis ma bastard olen laisk olnud.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #266
                        Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                        panin omale pöidla ka, ärge pahandage.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #267
                          Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                          Ahjaa, ja mul playlistis mingi Good Charlotte'i laul, milles 100% on sample võetud FTP "ding"-ist(see hääl, mis käib, kui sinu action on). Vahepeal mõtlesin, mis teema on ja hakkasin otsima, ega ma kuskil tegutsema ei pea või sitout pole. Peale kõikide laudade läbikammimist jõudsin veendumusele, et olen hulluks läind, aga siis readisin need bastardid ära.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #268
                            Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                            Algselt postitas lenC
                            Järgnev tekst on segane ja seosetu, sest terve ekraan on ärtu kuningaid täis:


                            Tähendab, härra murrab siin rekordeid, nimelt sain 10k käe päevaga maha, eile mõtlesin, et võiks veits grindimisvõimeid parandada.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Algul standard ownimine
                            Keskel muutusin zombieks ja pult läks lolliks, see oli nii, et igakord kui raise nuppu vajutan, siis automaatselt raises järgmisel ootel olevas lauas. Sai palju 32o-ga 3-betitud ja AA-sid muckida, samas ei viitsind lõpetada, sest olin grindiga kuumas tsoonis. Igatahes peale 1k kätt niimoodi laskmist vaatasin, et puldid "MODE" nupu tuluke põleb, problem solved. Hea teada, et saan oma allmighty puldiga oma doowswitchi kontrollida.

                            Tegin muidu 3 sessi, vahel 1h pausid. See ~6,6k käe juures kõva tõus on viimase sessi algus siis. Lõpus tuli mingi red pro Matt Sexton ka lauda, suht kohutav tundus.

                            Muudan nüüd teemanime ära ja hakkan koristama, sest ma olen supermees.

                            Kuu ~1,2k peal koos rb-ga momendil, kui lõpetan kuu alla 100k käega, siis ma bastard olen laisk olnud.
                            hakkab tulema. kuu miski 5k+ for sure. edu

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #269
                              Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                              $28 veel kokku ajada, siis FTP roll $2.5k ja võtan 50NL shoti.

                              Vist võib väita, et biidin 25-e :)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #270
                                Re: Peitkem Red Bullid - grindiboss on majas!

                                No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                saw flop | saw showdown

                                CO ($23.81)
                                Mr. Fold Equity (Button) ($114.04)
                                SB ($50)
                                BB ($56.72)
                                UTG ($74.86)
                                UTG+1 ($55.62)
                                MP1 ($25)
                                MP2 ($23.40)

                                Preflop: Mr. Fold Equity is Button with 5, 6
                                UTG calls $0.25, UTG+1 bets $2.25, 3 folds, Mr. Fold Equity calls $2.25, 2 folds, UTG calls $2

                                Flop: ($7.10) 2, 7, 4 (3 players)
                                UTG checks, UTG+1 checks, Mr. Fold Equity bets $5.25, 1 fold, UTG+1 raises $23.25, Mr. Fold Equity raises $106.49, 1 fold

                                Total pot: $53.60

                                Results:
                                Mr. Fold Equity had 5, 6 (high card, seven).
                                Outcome: Mr. Fold Equity won $139.79

                                Comment

                                Working...