[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #166
    Re: 15$ STT Fifty50, Stars

    Nüüd ma hakkan korralikuks, ausõna.

    11. septembril oli mu bankroll 46$.
    Üleeile hommikuks olin saanud selle 1850$ peale.

    Üleeile õhtul kaotasin oma limiidis 110$.
    Eile õhtul samuti 70$. Lihtsalt haiged biidid ja läksin rämedasse tilti.
    Läksin mängima 30$ hypereid, ajaviiteks. Kaotasin midagi 140$.

    Mis siis teha, tuleks kuidagi kaotatud raha tagasi võita.
    Läksin Omaha NL200 HU laudadesse flippama. Üks venelane oligi nõus.
    Kaotasin 2x järjest.
    Midagi seal bluffisin veel, bankroll oli kukkunud 960$ peale.
    Siis Holdem NL1000, flipata keegi ei taha, bluffisin mingi 400$ poti endale.
    Bankroll 1190$.

    Täna. Peale tööd sõpradega bowlingut ja mõned õlled.
    Õhtul. Mis siis teha, tuleb minna NL600 flippama.
    Flipata ei taheta, bluffisin veel mõned sajad maha, bankroll 665$.
    Siis istusin lauda, kus oli norrakas 3000$ stäkiga.
    Esimene käsi - bluffisin endale 460$ poti.
    Teine käsi - flippame? Oli nõus.
    47o vs KQ. Turn 7. Success.
    Bankroll 1707$.

    Panin endale self exclusioni peale, ma ei tohi mängida kõrgemal kui NL25.

    I`ll take a break.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #167
      Re: 15$ STT Fifty50, Stars

      Päris hea story :)

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #168
        Re: 15$ STT Fifty50, Stars

        hahaha

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #169
          Re: 15$ STT Fifty50, Stars

          Hehe, nagu aru saan, siis mängid töö kõrvale ainult? Aga huvitav siis, et miski ~200$ swing üsnagi pika staažiga grinderit nii tilti ajab, et tuleb isu mitme nädala (?) palga peale flipata.. ;p

          Comment

          • oohoh
            Grinder
            • Oct 2009
            • 547

            #170
            Re: 15$ STT Fifty50, Stars

            tru gambling spirit jätkub :D

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #171
              Re: 15$ STT Fifty50, Stars

              Ma liigun ka tõsise gamblerina üles,kui kaotama hakkan,aga üle NL100 pole läinud.Seepärast ei taha raha ka kontol eriti hoida.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #172
                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Hehe, nagu aru saan, siis mängid töö kõrvale ainult? Aga huvitav siis, et miski ~200$ swing üsnagi pika staažiga grinderit nii tilti ajab, et tuleb isu mitme nädala (?) palga peale flipata.. ;p
                Ei teagi, mida öelda... Ma olen päriselus rahadega üsna "nit", mitme kuu palk on enamasti kogu aeg varuks, seega 1k$ kaotamine või võitmine elukvaliteeti ei mõjuta. Netis olev roll on nagu "mänguraha". Vahest kannan midagi 1000 € välja, aga seda eriti ei märka...

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #173
                  Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                  Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                  Nüüd ma hak...
                  Vähemalt oli põnev!

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #174
                    Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                    Graafik - mängitud eile ja täna. Jooksin kuidagi eriti saastalt.
                    Lisaks 3 korda KK vs AA ja kaotused obv. Hea, et plussi jäin isegi.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Kuu on ca +600$.

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #175
                      Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                      Täna kah miskit ei võitnud, jama jooks ja rahasid hea käega sisse ei saa.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      November:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Flippamised +213$, kokku +620$

                      Oma limiidi graafik ehk 15$:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Väga okei tulemus, ei ole vaja midagi muud mängida.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #176
                        Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                        ooojeeee
                        Kuu on aland suhteliselt sitasti.

                        Täna hommikul oli isu mängida, aga regular laudu ju pole.
                        Võtame siis turbod lahti, 8 mängu.
                        Ja kaotasin need kõik. Sihukest sitta pole ammu enam kogenud. -120$.

                        Paar neetud misclicki kah veel.

                        Mõned iseloomulikud jooned turbode kohta.
                        Madalad levelid:
                        - igasugune fold equity puudub
                        - flushdraw on nuts ja stackitakse flopis ära
                        - AK on nuts ja seda ei foldita flopis mitte hittides
                        - AJ callitakse 3bet ja top paar on juba nobrainer flopis
                        - KQ on piisav, et 3bet shoveda. AK tuleb callida, kui 2 meest on all in.
                        Bubble:
                        - parim koht on UTG. Siis tuleb kohe nupud sisse lükata, olenemata kaartidest. Muidu teeb seda kohe keegi teine.
                        - shove callimise range on Kx+

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #177
                          Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                          jeahhh

                          PokerStars - $14.31+$0.69|150/300 NL (10 max) - Holdem - 6 players
                          Hero (UTG): 2,340.00
                          MP: 4,441.00
                          CO: 3,565.00
                          BTN: 2,321.00
                          SB: 1,260.00
                          BB: 1,073.00

                          Pre Flop: (690.00) Hero has K K

                          Hero raises to 600.00, fold, CO raises to 2,100.00, fold, fold, fold, Hero raises to 2,300.00 and is all-in, CO calls 200.00

                          Flop: (5290.00, 2 players) T 6 5

                          Turn: (5290.00, 2 players) T

                          River: (5290.00, 2 players) J

                          Hero shows K K (Two Pair, Kings and Tens) (PreFlop 86%, Flop 82%, Turn 5%)
                          CO shows T Q (Three of a Kind, Tens) (PreFlop 14%, Flop 18%, Turn 95%)
                          CO wins 5,290.00

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #178
                            Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                            Tänaseks vist aitab turbodest.


                            Ei viitsi praegu graafikut postitada, aga turbosid olen mänginud see aasta 2000+ tükki, olen ev järgi 5000 chippi plussis, tegelik on 110000 chippi miinuses.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #179
                              Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                              Tänaseks vist aitab turbodest.


                              Ei viitsi praegu graafikut postitada, aga turbosid olen mänginud see aasta 2000+ tükki, olen ev järgi 5000 chippi plussis, tegelik on 110000 chippi miinuses.
                              Sa rake ikka arvestad chipidest maha? Näiteks kui sul praegusel graafikul on cEV = trueEV siis oleksid tugevas miinuses, mitte brea-even, sest cEV ei kajasta rake.

                              Tulemuse dollarites saad kui: (võidetud_chipide_arv / turniiride_alg_stäkk) x buy-in. Sellest tulemusest lahutad maha makstud reigi.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #180
                                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Sa rake ikka arvestad chipidest maha? Näiteks kui sul praegusel graafikul on cEV = trueEV siis oleksid tugevas miinuses, mitte brea-even, sest cEV ei kajasta rake.

                                Tulemuse dollarites saad kui: (võidetud_chipide_arv / turniiride_alg_stäkk) x buy-in. Sellest tulemusest lahutad maha makstud reigi.
                                Ma ei saa täpselt aru, mida sa Ranka tõestada püüad. Et ma mängin sitasti? Näita mulle koht, kus ma olen väitnud, et ma mängin hästi.
                                57 mängitud turniiri rake on 39 dollarit. Kes soovib, võib selle võrra selle graafiku MÕLEMAID jooni allapoole nihutada. Fakti, et ma jooksin täna ja olen 2000 mängu vältel jooksnud uskumatult sitasti, see ei muuda.
                                Selle graafiku mõte on joonte omavaheline vahe, mitte see, kus miski joon asub.
                                Last edited by peete82; 04.12.11, 15:29.

                                Comment

                                Working...