Re: 15$ STT Fifty50, Stars
Nüüd ma hakkan korralikuks, ausõna.
11. septembril oli mu bankroll 46$.
Üleeile hommikuks olin saanud selle 1850$ peale.
Üleeile õhtul kaotasin oma limiidis 110$.
Eile õhtul samuti 70$. Lihtsalt haiged biidid ja läksin rämedasse tilti.
Läksin mängima 30$ hypereid, ajaviiteks. Kaotasin midagi 140$.
Mis siis teha, tuleks kuidagi kaotatud raha tagasi võita.
Läksin Omaha NL200 HU laudadesse flippama. Üks venelane oligi nõus.
Kaotasin 2x järjest.
Midagi seal bluffisin veel, bankroll oli kukkunud 960$ peale.
Siis Holdem NL1000, flipata keegi ei taha, bluffisin mingi 400$ poti endale.
Bankroll 1190$.
Täna. Peale tööd sõpradega bowlingut ja mõned õlled.
Õhtul. Mis siis teha, tuleb minna NL600 flippama.
Flipata ei taheta, bluffisin veel mõned sajad maha, bankroll 665$.
Siis istusin lauda, kus oli norrakas 3000$ stäkiga.
Esimene käsi - bluffisin endale 460$ poti.
Teine käsi - flippame? Oli nõus.
47o vs KQ. Turn 7. Success.
Bankroll 1707$.
Panin endale self exclusioni peale, ma ei tohi mängida kõrgemal kui NL25.
I`ll take a break.
Nüüd ma hakkan korralikuks, ausõna.
11. septembril oli mu bankroll 46$.
Üleeile hommikuks olin saanud selle 1850$ peale.
Üleeile õhtul kaotasin oma limiidis 110$.
Eile õhtul samuti 70$. Lihtsalt haiged biidid ja läksin rämedasse tilti.
Läksin mängima 30$ hypereid, ajaviiteks. Kaotasin midagi 140$.
Mis siis teha, tuleks kuidagi kaotatud raha tagasi võita.
Läksin Omaha NL200 HU laudadesse flippama. Üks venelane oligi nõus.
Kaotasin 2x järjest.
Midagi seal bluffisin veel, bankroll oli kukkunud 960$ peale.
Siis Holdem NL1000, flipata keegi ei taha, bluffisin mingi 400$ poti endale.
Bankroll 1190$.
Täna. Peale tööd sõpradega bowlingut ja mõned õlled.
Õhtul. Mis siis teha, tuleb minna NL600 flippama.
Flipata ei taheta, bluffisin veel mõned sajad maha, bankroll 665$.
Siis istusin lauda, kus oli norrakas 3000$ stäkiga.
Esimene käsi - bluffisin endale 460$ poti.
Teine käsi - flippame? Oli nõus.
47o vs KQ. Turn 7. Success.
Bankroll 1707$.
Panin endale self exclusioni peale, ma ei tohi mängida kõrgemal kui NL25.
I`ll take a break.




K
6
5
Comment