[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #151
    Re: 15$ STT Fifty50, Stars

    Mängisin täna ajaviiteks 7$ hypereid.
    Tekkis sportlik huvi, et kui perse on võimalik kukkuda nendega.

    No ikka täitsa perse on võimalik :)

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #152
      Re: 15$ STT Fifty50, Stars

      cmon, aint 15 bi alla ev ju :P
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • mortalvombat
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2010
        • 412

        #153
        Re: 15$ STT Fifty50, Stars

        Kas PT tavalist SNG'de graafikut EV'ga ei näita?

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #154
          Re: 15$ STT Fifty50, Stars

          eelmisele - ei näita

          15$ lauad on regulare täis praegusel kellaajal - 7tk lauas :( Ei tea, kas ma peaks kaheksandaks minema või. Tänan ei.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #155
            Re: 15$ STT Fifty50, Stars

            See PT3 cEV on mõttetu, sest ta arvestab ainult chippe mitte BI+raket aga ometi võitev mängija on see, kes biidib nii vastast kui ka reiki. Seega cEV järgi võib su graafik tõusta aga tegelikkuses on ROI nullis või miinuses.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #156
              Re: 15$ STT Fifty50, Stars

              Kuu viimaseks päevaks jäi mängida 100 VPP, et goldstari säilitada.
              Ja mis uskumatu jooks tabas.

              2100 käe jooksul AA 4 korda (normaalne oleks ca 10 korda)
              KK null korda.
              Ime, et niigi vähe kaotasin, -50$.
              Teen vist ühe sessi veel.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #157
                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                Jäi siis -16$ päev ja kuu ligikaudu +200$.
                Jama kaardijooks. Ootame hiiterit.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #158
                  Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                  Lauad on regulare täis, mõtlesin, et õpiks mängu üle hulga aja.
                  Sellest vennast ei saa üle ega ümber. Mismoodi???
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Vaatan ta käsi üle, panen mõne, mida ise mängiks teisiti

                  1. Vastaseks 29/19 ja 32/27 fishid. Ei saa aru, miks ta andis siin tasuta kaardi. Ilmselt plaanis fishe checkraiseda.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  2. No ma ei tea. UTG-l AJ-ga shoveda?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  3. Sama teema. Mina nii ei teeks, kui short lauas, vaid üritaks lõpuni venitada. Muidugi luckbox on tal alati meeletu.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  4. Lihtsalt julm, UTG shove on vist leivanumber tal ja siis ära hittimine.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  5. sepp on tabanud vist, kuidas Starsis mängima peab
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  6. Vastane 22/4/0,8. Olen tähele pannud, et talle meeldib sihukese käega sisse limpida (siin oli BB) ja hittides minbette teha (fishi vastu). Ise ma oleks vist ikka flopis korralikult bettinud, turnis ehk hoo maha võtnud.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  7. Lasi ennast fishil üle mängida. Mina oleks flopil foldinud, kõigest 60 chippi sees. FD läheb liiga kalliks.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Tüüp mängib ise ca 20/15. Täheldan seda, et tema lõpukohtades on kõige rohkem 1. ja 2. kohti ning 9. ja 10. kohti. Minul on palju 6. ehk bubble kohti, 10. kohti on väga vähe, samas ka 1. ja 2. kohti pole palju. Näib, et tema üritab iga hinna eest stacki üles saada ja siis seda pidevalt blinde varastades suurendada.

                  ...jätkub

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #159
                    Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                    Jätkame.

                    1. Standard vargus kõrgetel levelitel on 2BB bigstackina.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    2. Tüüp varastab igast asendist. Ise selle peale ei tuleks, shortid lauas jne. Kuigi lauas on enamus nitid, agrofishe pole, kõige loosem vend on SB 19/11. Seega vist võib.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    3. No mis jama see sihuke on. Vastane (MP) on supernit 9/5. Preflop callist saab veel aru.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    4. vastasteks reg-nit ja 2 passiivset fishi 41/26/1,4 ja 22/8/2 (BB), seega limp. Ise ma oleks südamerahus foldinud preflop
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    5. Vastasteks kõik nitid peale shorti SB, kes on 39/20/1,2. Kahtlane vargus, call on küll +ev. Samas kui vaadata, mismoodi vend biidib, siis ei tohiks justkui ühtki liigutust kahtluse alla seada.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    6. Mingit aukartust ei tunta ja varastatakse trashiga. Vastased 9/7(CO), 22/4, 16/13, 22/12. See call on kahtlane. Ühest küljest oleks nagu +ev kui ainult chippe silmas pidada, samas kaotades jääd shortiks.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    7. Ei mahu pähe mulle selline varastamine. Vastastest MP on 62/0, ülejäänud normaalsete stattidega. Ainus seletus on, et ta ise on suure stackiga ja loodab respekti saada.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    8. See käsi läheb lihtsalt hand rangede iseloomustamiseks. Ees on kõik vastased 11/7 kuni 18/12. 66 võib vabalt tõsta siin, loosemate sellide vastu läheks mucki preflop.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    9. Kui vargus ei õnnestu, siis passiivse callingstationi vastu bluffima ei hakata, ka ip mitte. Vastane 22/4/1,3
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Vaatasin läbi 82 showdownile jõudnud kätt.
                    Mõned järeldused veel:
                    - kuni 30/60 levelini preflop raise 3BB, edasi 2BB
                    - varastada tuleb ka ülishortide vastu, kui nad on nitid
                    - tüüp limbib JJ näiteks 15/30 levelil. Ise ma seal raisen - vaatasin PT3 üle ja see (first)raisemine on kindlasti kasumlik. Samas JJ-ga callimine on mul tõsiselt kahjumlik, madalal flopil on vastas enamasti ülepaar või set. Mis teha, donk olen. Tuleb rahulikumaks võtta.
                    TT veel hullem seal.

                    Vaatasin veel huvitava asja üle - openlimpimine väikese pocketiga madalal levelil ON KASUMLIK. Ja tulemus oleks veel kasumlikum, kui ma poleks mõningaid lollusi seal teinud.

                    Ja kui on ees rohkem limpijaid, siis enam eriti mitte, kuna mõned korrad pole mu set riveriks küllalt hea olnud.

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #160
                      Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                      Veel statistikat, alates 1. augustist, 100k+ kätt.

                      - selline huvitav filter nagu "preflop allin". Tugevas miinuses on AJs, A9s, A7s, A3s, QTo (käed, mida on vähemalt 20tk). Mis krdi jama ma siin korraldanud olen.
                      Võitnud kõige rohkem AKo, siis QQ (129 korda), KK (76 korda), JJ, AA (53 korda). Ei tea, miks AA nii vähe kordi pf allin jõuab ja nii vähe võidab.

                      Vaatan 15/30 ja 20/40 levelit:
                      - kõige rohkem kaotanud käed on - ülla ülla. 66, A8o, AJs, A9s, tugevas miinuses ka KQo. Ülemängimine ja bluffimine.
                      - preflop callimine miinuses! Ja mida ma kartsin, kõige suurem kaotaja on AK. Olen hakanud sellega callima ja see on viga.
                      - Ja 3bettimine AK on suurelt kasumlik. Niiviisi võidab just palju väikseid potte. Siit vist saab ühe leaki kõrvaldatud.
                      - 3bettimine TT, JJ on miinuses. Ise kehvasti mängitud ja ka kaart on kehvasti jooksnud.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #161
                        Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                        Kuu algas tõsise hiiteriga, vahepeal oli tõelise kunni tunne, et kõik õnnestub.
                        Ronisin isegi 30$ mänge mängima, kus lõpuks mind paika pandi, kokku 11 mängu seal ja -67$.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Kummaline on, et 7$ mängud on kerges miinuses, ilmselt pole kaht limiiti korraga mängimine eriti mõistlik. Võtan neid ikka kergemini ja ajan raha sisse. Aga mis teha, kui 15$ pole alati trafficut.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #162
                          Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                          Päris karm päev oli. Tundus juba, et panen pool kuu kasumit magama.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Ilge tilt oli peal, kui teist korda põhja kukkusin. Siis tuli see käsi:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          70$ ühe mänguga ja asi oli juba lootusrikkam.

                          Kuu on selline:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #163
                            Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                            Swingine päev, õnneks lõppes hästi

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #164
                              Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                              Teeb järgi?

                              Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #165
                                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                                Algselt postitas Facepoker Vaata postitust
                                Teeb järgi?
                                Kas sina oled Hiina president?

                                Täna miinus 110$.
                                Üks selliseid toredaid päevi, kus midagi ei õnnestu. Premium kätega rahasid sisse ei saa, enamus flippe pähe ja nii ta läheb.
                                FPP satikad ka 0 of 4. Pask.

                                Comment

                                Working...