[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #121
    Re: 15$ STT Fifty50, Stars

    See on lihtsalt USKUMATU.
    Ei jõua enam.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Kuu on perses, BE. Starsile olen 1000+$ reiki maksnud

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by peete82; 25.08.11, 21:50.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #122
      Re: 15$ STT Fifty50, Stars

      Turbode järjekordne katsetus lõppes siis niiviisi:

      Vahepeal käisin 550$ peal.
      Ei jõua järjekordselt jooksu ära oodata ja kas seda üldse tulebki.
      Peale tänast päeva on täielik siiber.
      Ei mina saa aru, milles see edge peaks turbodes seisnema. Mitte tilti minemises?
      Ax on täielik nuts, mis me räägime, K9 callitakse shoved lõdvalt maha.

      Kuu on nullis, rakebackist kerges plussis õigemini.

      Regular turnasid ei viitsi mängida, traffic on seal pisike; ei teagi, mis edasi teha.

      Comment

      • raaids
        Grinder
        • Mar 2009
        • 606

        #123
        Re: 15$ STT Fifty50, Stars

        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
        Regular turnasid ei viitsi mängida, traffic on seal pisike; ei teagi, mis edasi teha.

        100-300$ hyperturbo HUSNG reg-iks :)

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #124
          Re: 15$ STT Fifty50, Stars

          Algselt postitas raaids Vaata postitust
          100-300$ hyperturbo HUSNG reg-iks :)
          Stars tervitab uues limiidis alati kuldse jooksuga, nii on see alati olnud. NL25, NL50HU, 10$ STT turbod, 30$ HU SNG kõigis räme hiiter algul. See 100-300$ madness samuti. Rohkem ei tee :)

          Kuu lõpp on kerge hiiteri visanud.


          Proovib veel neid turpse mingi aja.

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #125
            Re: 15$ STT Fifty50, Stars

            Oh sa pekk, kui fishine on ikka pühapäeva õhtul.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Rohkem kahjuks ei viitsi mängida.

            Sihukesed vanad istuvad lauas:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #126
              Re: 15$ STT Fifty50, Stars

              Jube päev, õudne. Palju sitta jooksu ja setuppe. Oma arust mängisin enam-vähem hästi.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #127
                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                Kuu on läbi, kasum koos rakebackiga ca 605$. Asi seegi.
                Tegelikult on ikkagi fail, kuna reiki maksin peaaegu 1500$.

                Jätan need turnad praegu sinnapaika, on parajalt ära tüüdanud.

                Suurema osa rollist kannan välja, jätan 1000$ ja hakkan ajaviiteks NL10 6-maxi mängima. Vaatan ehk mõne video.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #128
                  Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                  Busto. Lõpp.
                  Õnneks sain enne enamuse rolli välja kanda. Peale kandma ei hakka.
                  Tegelt olen õnnelik, kuna elus on muud ilusat kui pokker.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #129
                    Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    Busto. Lõpp.
                    Õnneks sain enne enamuse rolli välja kanda. Peale kandma ei hakka.
                    Tegelt olen õnnelik, kuna elus on muud ilusat kui pokker.
                    ei ole

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #130
                      Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                      300ste SNGdega?

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #131
                        Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                        50$ stellari saamiseni jäi 750VPP, seega tundus raiskamisena jätta see välja mängimata.
                        Hakkasin siis arvele jäänud 46 dollariga mängima 3,50$ tasemel.
                        Eesmärgiga liikuda 7$ tasemele, kui bankroll on 150$.

                        See võttis aega 3 päeva.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Märkimisväärt on veel see, et kõik levelid on plussis (!)

                        +11$ satikalt ja +20$ kogemata mängitud MTT-lt. Bankroll on 154$, stellarini 185 VPP.

                        Muidu see 3,5$ level on väga lõbus mängida, tõeline rahaauk. Tunduvalt lihtsam kui näiteks NL2 või NL5 nühkida.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #132
                          Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                          Toksin vaikselt edasi. Võiks rohkem mängida, aga ei viitsi eriti...
                          Bankroll sai 10-kordistatud 10 päevaga, praegu 478$. (50$ stellar ka juures)
                          Hakkan sisse miksima 15$ mänge.

                          Comment

                          • lauri89
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 206

                            #133
                            Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                            3,50 HU-si hakkasid mängima?

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #134
                              Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                              fifty50 ikka.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #135
                                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                                Kahe nädalaga sai siis bankroll aetud 46$ -> 900$.
                                Tuleb mõningane paus teha, kuna hakkasin kergelt tiltama jälle.

                                Graafikult on 14$ puudu + 50$ stellar.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...