[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #1

    [7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

    Tere.
    Otsustasin samuti enda pokkeripäeviku teha, et ennast motiveerida paremini mängima.
    Pokkeriga netis puutusin ma kokku eelmise aasta detsembris sellises toredas kohas nagu 24hpoker.com. NL4 full ring ja sinna panin 40 EUR sisse. Kahjuks uuest aastast läks see tuba eestlastele kinni. Muidu soft seal mulle väga meeldis.
    Siis järgnes Stars, NL2 kuni NL10. Ca paarsada dollarit sai sisse pandud, enne kui "pidama jäi". Donkasin ja donkasin, ühel hetkel läksin üle 6maxi, mis oli ilmselt viga, variatsioon tappis ja üle BE ei jõudnudki. Mängisin seal umbes 170000 kätt. Vahepeal sai siinne tore foorum ka avastatud.
    Juuli lõpuks oli bankroll tänu rakebackile kasvanud 290 dollarini.
    Kuna oli näha, et ma isegi mikro rahalaudu ei biidi ja tõsine kopp oli ees, õppida ei viitsi, siis tuli leida midagi muud. Augustis hakkasin DoN-e proovima ja need hakkasid meeldima. Praegu mängin 10.80 sisseostuga ja bankroll on 3 kuuga kasvanud 1500$-ni. Cashoutinud veel midagi ei ole.

    November on alanud hiiteriga:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Miks ma tegelikult selle päeviku tegin:

    Eile leidsin PT3-st, et on üks tegelane, kellele ma olen praeguses limiidis kaotanud poole rohkem chippe, kui mina temalt võitnud olen.
    Asja lähemalt uurides selgus, et ta on võimeline selleks:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Hakkan tema mängu uurima ja püüan tema edu saladusele jälile jõuda.
    Järgmine post siia on minu ja tema stattide võrdlus.
    Näib, et selles limiidis on veel nii mõndagi saavutada.

    Selle kuu eesmärk on 500$ mängust ja lähemate kuude eesmärk jõuda tasemele 1000$ kuus koos rakebacki ja boonustega.

    Kuna tõsiseid DoN mängijaid siin peale raitsi ei tundu olevat, siis eriti tagasisidet pole vast loota, aga tahan jätta märgi maha enda motiveerimiseks.
    Last edited by peete82; 22.09.13, 17:28.
  • raaids
    Grinder
    • Mar 2009
    • 606

    #2
    Re: DoN Fish

    mis kasutaja see on kelle graphi postitasid

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #3
      Re: DoN Fish

      raaids: PMed. Kui sul HH on tema kohta, võiks jagada, kui viitsid?

      Hakkan lahkama siis eespoolmainitud Geeniuse mängu.

      Minu statid kogu 10.8 mängude jooksul:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Ja Geenius:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Sample on küll ainult 3200 kätt, aga vast piisab.
      Kõigepealt VPIP/PFR:
      Kui enamus regulare mängib ligikaudu 10/8, siis temal on see 23/15!
      Ehk siis tüüp kasutab ära, et enamus mängijaid on übernitid ja abuseb neid kuidas jõuab. Püüan uurida, kuidas ta mängib regularide ja kuidas fishide vastu.

      Võidetud chipid. Tema on räiges plussis, mina räiges miinuses.

      Mis oli ennegi teada, et mängu võti on varastamine. Aga varastada tuleb RÄMEDALT.
      Minul on ainuke pluss 50/100 levelil, siis on mul ka varguse number kõige suurem.
      Minu leak on see, et ma jään kõrgematel levelitel liiga passiivseks.
      Tema seevastu teeb kõige suurema raha 75/150 ja 100/200 levelil.

      Üks leak oli mul see, et kui sain näiteks varasel levelil duubli, ehk ca 3000 chippi kokku, siis jäin ka väga passiivseks. Tegelikult tuleb stacki eest kogu aeg hoolt kanda, see 3000 kuivab päris kiirelt kokku, kui jõutakse 100/200 või 150/300 levelile. Samas on suure stackiga varastada lihtne, antakse respecti.
      Seda olen see kuu muutnud, ei oska öelda, kui palju kasu on olnud, kuna sample on pisike.

      Steali % on tüübil 75/150 levelil buttonil 74! Minul 31.5 - tohutu vahe.

      Üks üllatav asi on, et tema vargus SB-l on väiksem kui minul. Ise olen proovinud SB-l tagasi hoida, kuna 3bet on kerge tulema, ja püüdnud varastada co-l. Statid räägivad midagi muud.

      Steal kokkuvõttes: kõrgetel levelitel varastab poole rohkem kui mina co ja buttoni kohal. Madalatel levelitel samuti palju rohkem kui mina. SB peal madalal ei varasta üldse, kõrgel umbes sama palju kui mina.

      Agressioon. Tüüp on vähem agressiivne kui mina. Üllatav. Eriti madalatel levelitel. Mu enda leak on see, et kipun fishide vastu AK üle mängima. Flopis teen cbeti ja kui ei foldi, siis vahest isegi panen turnis nuppe. Leak. Peab uurima tema AK mängu varastel levelitel.

      3bet. Varastel levelitel null! Vähe veider, kas ta isegi AA, KK ei raise. Uurime. Kõrgematel levelitel kasvab.

      Fold to 3bet. Kõrgetel levelitel ei foldi eriti! Ilmselt mängib teatud kindlate vastaste vastu tagasi.

      Fold to steal. BB kaitseb blindi, mida level üles, seda rohkem. Ilmselt on siin ka koht, kust valuet võtta.

      Tuleb uurida ka varastamise suurust, mina teen viimastel levelitel 3BB. Samas on palju vanasid, kes teevad 2BB ja näib toimivat. Võib-olla on minu leak. Ja vaadata, kuidas fishi ja kuidas regulari vastu.

      Leida mingi loogika, millal ja kelle vastu minna varastades all in. Seni panen suht tunde järgi. Tavaliselt minnakse ai nõrga käega ja lihtsalt raisetakse tugevaga. See on abusetav mingil määral.

      Segane jutt sai, aga edaspidi lähen juba konkreetsete käte ja konkreetsete vastaste juurde.
      Last edited by peete82; 08.11.10, 17:58.

      Comment

      • lypsja
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 270

        #4
        Re: DoN Fish

        päris huvitav... kuigi pole suuremasi DoN'ide fänn, päevik meeldib... Edu asjaajamistes

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #5
          Re: DoN Fish

          Pole ka donide fänn at all, kuid väga lahe leakide kontrollimine ja parematega võrdlemine !! gl

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #6
            Re: DoN Fish

            Tänane päev siis suht mission impossible.

            Pähe saadud otsustavad käed:
            AK vs A2
            KK vs AA 2x
            KQ vs 9Qs
            99 vs K6
            AK vs KQ
            AA vs 99
            99 vs K5

            coineritest rääkimata.

            33 mängu, -36$, hea et niigi läks.

            KK miinuses, no mis sa tahad saada siis.

            Püüdsin varastada rohkem, ja see toimis täitsa kenasti. Sain 75/150 leveli ka plussi.
            Last edited by peete82; 08.11.10, 22:47.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: DoN Fish

              Preflop need kõik?

              Comment

              • raaids
                Grinder
                • Mar 2009
                • 606

                #8
                Re: DoN Fish

                obv

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #9
                  Re: DoN Fish

                  Vaatan tasapisi edasi.

                  Raise suurused.
                  20-50 levelil 3BB. 100+ levelil 2BB.
                  Shordina shoveb lightilt igast positsioonist kätega nagu K9s. 3bet-shoveb näiteks KJs, mis suvalise varastamise käe vastu on +ev.

                  AK mäng.
                  Sample on kahjuks väike, võtsin AQ ka abiks, et aimu saada.
                  20-30l raise igast pos. 3BB.
                  100+ levelil alati 3bet-shoveb, see on ju suvalise varastamise käe vastu +ev.
                  Limpijate vastu samuti shove. Võita on sellise mänguga ilmselgelt rohkem kui kaotada.
                  AQ mängitud samamoodi.

                  AA ja KK mäng.
                  AA 20-30l väga passiivne!
                  Tõstab ainult varases pos., keskmine kuni hiline pos. limbib. Callib raise.
                  Kui on mitu limpijat, siis raise. Keegi ikka kinni maksab.
                  Postflop samuti väga passiivne. Igal tänaval ei panusta. Eks see on sõltuvalt vastasest.
                  50+ levelil standard. Raise ja nupud sisse kui vähegi võimalik.
                  KK 20-30l tõstab 3bb igast pos.

                  Vaatasin üle oma AA ja KK võidud ja 20 levelil on KK võidud väga palju väiksemad kui muudel levelitel ja võrrelduna AA-ga.
                  Kuskil on vist mingi leak.
                  Last edited by peete82; 09.11.10, 15:13.

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #10
                    Re: DoN Fish

                    Vaatasin üle 20 leveli KK käed ja leidsin leaki üles.
                    Mängitud seal 75 KK kätt (kokku ca 70000 käe sample kohta) ja 10 käega olen kaotanud oluliselt raha.
                    5 käega neist olen teinud olulisi vigu. 3 neist flopis A ja ma ei ole suutnud foldida.
                    2 ülejäänud jooksin seti vastu.
                    Tuleb tõmmata passiivsemaks. Kui vastane flopis foldida ei taha, siis turnis reevaluate. Võtta check-call liin vms. Odavam ikka.

                    Täna mängisin ainult 22 mängu.
                    Tegin mängus muudatusi: 100+ levelil varastamine 2BB; varastamine palju sagedasemaks, võtsin tükk maad passiivsemaks.

                    Peab ütlema, et 2BB raisemine toimib! Foldivad sama hästi ja kui ei, siis on odav vargus.

                    100, 150 ja 200 levelid on täna ilusti plussis.
                    Sample on olematu, eks ca 50000 käe peal saab öelda, mis tegelikult toimub.
                    Uurin edasi "geeniuse" mängu.

                    Päev 22 mängu ja +82$, peab meeldima!

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #11
                      Re: DoN Fish

                      Täna polnud eriti aega, mängisin tunnikese.
                      11 mängu, võitsin 8, +40$

                      Ühe mängu kaotasin tänu 3-oudisele, ühe tänu 2-oudisele.
                      Õnneks flipid tulid õigele poole.

                      Täitus ilus number, 250 mängu, +300$ kasumit mängust.

                      Selle kuu graafik seni:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Homme üritan uurida 3-bettimist kõrgetel levelitel. Kelle vastu, range jne.
                      Last edited by peete82; 10.11.10, 20:00.

                      Comment

                      • raaids
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 606

                        #12
                        Re: DoN Fish

                        mitu lauda korraga teed..ja seda ei tea palju see "geenius" teeb?

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #13
                          Re: DoN Fish

                          Mul on jäänud komme avada 11 lauda, ei suutnud kõrgetel levelitel (bubbles) korraga üle 10 laua lasta. Et siis 1 laud kukub nagunii ära ja jääb mitte üle 10.
                          Kui 2-3 lauda on alles, hakkan regama uutesse.

                          Praegu vist suudaks natuke lisada isegi. Peaks Tableninja muretsema.
                          Selle kuu lasen vanamoodi edasi, üritaks normaalse ROI saavutada, eks siis edaspidi näeb.

                          See "geenius" laseb minu arust 20 lauda korraga.

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #14
                            Re: DoN Fish

                            3-bettimine ja AK mäng

                            Uurin eelpoolmainitud kodaniku mängu.

                            3200 käelise sample kohta on 3-betitud 24 korda, millest on SD-le jõutud 16 korda.
                            Kordagi pole 3-betitud 10/20 ja 20/30 levelil, AA ja KK ka mitte.
                            100+ levelil 3bet-shovetakse AK ja AQ.
                            Sample on liiga väike, aga 3betitud käed on sisse toonud ainult 388 chippi, ehk sisuliselt BE.
                            Vaatasin enda 3bettimist ja minul on see räigelt kasumlik, kõik levelid plussis.
                            Seega selle "geeniuse" 3bettimisest suuremat targemaks ei saa ja peab uurima enda mängu.

                            Anomaalselt vähe olen võitnud AKo ja AQs-ga preflop 3bet pottides 20-30 levelil.
                            AK vt allpool, AQs sample on väike, põhimõtteliselt olen mänginud õieti.

                            Kui vaadata üle miinuses käed, siis võib järeldada järgmist:
                            Suurtel levelitel unustada ära pisikeste paaridega 3bettimine, 22-77.
                            20-30 levelil mitte bluffida!


                            Avastasin huvitava asja - 20-30 levelil on mul AKo MIINUSES, kõik käed, mitte ainult 3bet.

                            Suuremad kaotused (ära stäkitud):
                            1)flopis mitte pihta saades pole suutnud fishi shovele foldida (oli QQ)
                            2)samuti ei taha foldida ja riveris üritasin fishi foldima ajada (oli set)
                            3)regulari 3betshovele preflop ei taha foldida (oli KK)
                            4)K flopis, fish callis KQs-ga ja tõmbas riveriks masti. Tema 900 chip overshovele ei suutnud foldida. Viga.
                            5)K flopis, fishi reraise all in. Ei suutnud foldida. Vist ei ole tingimata viga, aga võib olla. (oli set)
                            6)Järjekordselt bluffisin õhuga fishi. Oli second paar.
                            7)ATT flopis ei suutnud fishi minraisele foldida. Oli trips.
                            jne jne.

                            Sitaks vigu tehtud AK-ga. Seega tuleb 20-30 levelil AK tõmmata passiivsemaks ja mitte bluffida. Sellega saaks suure leaki kõrvaldatud.

                            50+ levelil on AK juba kenasti plussis.

                            Comment

                            • raaids
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 606

                              #15
                              Re: DoN Fish

                              soovitan sul turbodele üle minna...minul ROI ei muutund ja sama ajaga jõuad 2 korda rohkem mänge teha lihtsalt. See on juba nii suur vahe kas rake on 4% või 8%

                              Comment

                              Working...