[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #91
    Re: 15$ STT Fifty50, Stars

    Captain Obvious

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    EDIT:

    No kaua võib, nahh...

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by peete82; 25.07.11, 17:29.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #92
      Re: 15$ STT Fifty50, Stars

      Tegin natuke oma limiiti juurde, jooksin hästi

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #93
        Re: 15$ STT Fifty50, Stars

        Huvitav päev oli täna jälle
        Ma enam ei tee

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #94
          Re: 15$ STT Fifty50, Stars

          August:
          Boonused +150$
          Mängust +73$

          Ega midagi, tuleb õppima hakata, muidu on paljas ajaraiskamine.

          Võtame siis ette sellise venna (enamasti ta laseb küll 180man-e):
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Talle ma olen kaotanud 15$ laudades 2x rohkem kui temalt võitnud.

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #95
            Re: 15$ STT Fifty50, Stars

            100+$ päevad väärivad äramärkimist, minu pisikese voluumi juures.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #96
              Re: 15$ STT Fifty50, Stars

              hullumaja puhvet

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #97
                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                Crushin räigelt Starsi HU hyperturbosid.
                Millegipärast on ka Pokerstars sellest aru saanud ja jagab vastastele turni ja riverisse võidukaarte. Et nad edasi mängida saaksid ja reiki geneda.

                Need on 30$ omad, 15 võitu, 15 kaotust:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Reaalne võit peaks olema +150$. No ei oska seda jooksu leida.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #98
                  Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                  Lasin täna suurema hulga 15$ turbosid. Kuigi jooksin jälle jubedalt alla ev, oli tunne hea.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #99
                    Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                    Kas sa kunagi üle EV ka jooksed? Nii palju nagu ma su graafikuid näinud olen, on kollane joon rohelisest alati kõrgemal.

                    Comment

                    • MrRiver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 735

                      #100
                      Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Kas sa kunagi üle EV ka jooksed? Nii palju nagu ma su graafikuid näinud olen, on kollane joon rohelisest alati kõrgemal.
                      Üle EV graafe ei postita keegi.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #101
                        Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                        jah, siis, kui enda sitale mängule on vaja õigustust leida, otsin alla ev graafid välja :)
                        See kuu on kehvasti küll jooksuga.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #102
                          Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                          Ma võin eksida, aga miks sa avad 75 15/30 levelil hyperturbotes?

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #103
                            Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                            ma neid hypereid eriti ei kommenteeriks, aga see on 2,5BB. Hotkey alla on pandud 2,5.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #104
                              Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                              Täna siis sedaviisi:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Peab vist rahule jääma, kuigi lõpupoole hakkas jälle igasugust paska ventilaatorisse pilduma.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Selles mängus küll mincashisin, aga 9000 stack oleks andnud 42$ juurde.
                              235FPP satikaid pole viimased 8tk ühtegi hittinud. Pask.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #105
                                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                                Ükspäev sa jooksed hullemini kui sa iial oleks osanud arvata.

                                Täna on see päev.

                                Comment

                                Working...