[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #76
    Re: 15$ STT Fifty50, Stars

    HAHAHAAAAA

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    WOWW, vaatasin selle kuu mängitud 15$ STT üle, päris huvitav

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by peete82; 18.06.11, 17:44.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #77
      Re: 15$ STT Fifty50, Stars

      Tegin natuke 7$ hyper-turbo HUSNG-sid. Starsis on mingi serveri jama ja trafficut on vähevõitu.

      Jooksin muidugi omapäraselt jälle:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Vähemalt ka ei kaotanud midagi.
      Last edited by peete82; 24.06.11, 21:24.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #78
        Re: 15$ STT Fifty50, Stars

        irw vaatasin atm, et mida asja.
        -25k $ ? 15 STT-dega
        kerge soovitus oleks mu arust, et pane ikka

        $ ja tourney-de arv.
        mitte play chips ja hands.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #79
          Re: 15$ STT Fifty50, Stars

          pokertrackeris ei saa muudmoodi EV joont panna.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #80
            Re: 15$ STT Fifty50, Stars

            aa my bad siis :(

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #81
              Re: 15$ STT Fifty50, Stars

              Teen kuu kokkuvõtte:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Pool kuud maadlesin halva jooksu ja mindsetiga.
              Voluum on väike, suvi ikkagi, ei teinud Goldstarigi ära. Jäi 300 VPP puudu.

              Ainult põhilimiit 15$ ja ka veidi 7$ fifty50:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Millest on jälle selgelt näha, et muud jama ei tasu mängida.
              Cashgame ka mingi +40$, nii et suht nullikuu.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #82
                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                Midagi on viimastel päevadel toimunud igatahes, võib-olla seoses Full Tilti crashiga.
                15$ lauad on regulare täis ja täituvad üsna ruttu. Kesksuve kohta veider.
                Mängida on nendega väga hea, nad on nii ettearvatavad. Saab varastada ja puha.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #83
                  Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                  Üsna ebatavaline jooks;
                  9 mängu kõigest, 400 näljast kätt.
                  13000 chippi alla ev = umbes 130$

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  aga no mis seal ikka, grindime edasi.

                  EDIT: tegin 10 mängu otsa, rohkem ei viitsi täna. +52$

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by peete82; 05.07.11, 18:45.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #84
                    Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                    Peab ikka tõsiselt tuim tüüp olema, et neid mängida. Võtsin täna 5x7$omasi..no uskumatu mis sitt:D, ja siis hakkasin mõtlema, kuidas suudad nii rahulikult neid mängida.

                    Igaljuhul gl!

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #85
                      Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                      Ega sa turbosid ei mänginud? Neid ei suuda ka mina mängida.
                      Variatsioon on kõva jah, sellega tuleb leppida, ja tuleks rohkem voluumi anda. Eelmise kuu viimasel päeval tuli näiteks 20 mänguga +160$.
                      Tuima pole siin midagi, bubble ajal on adrenaliin laes ja peale sessi lõppu olen vaimselt üsna läbi. Nii et peab pausi tegema enne järgmist sessi.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #86
                        Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                        Tegin hommikul ajaviiteks 7$ HU hyperturbosid. Absoluutelt ALATI jooksen nendes niiviisi, teisiti pole see kunagi olnud.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #87
                          Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                          Kuidas sa mängid K8 ja QJ 14bb deep in position?

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #88
                            Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Kuidas sa mängid K8 ja QJ 14bb deep in position?
                            Preflop tõstan 2,5 bb. Kui eriline agronoom või station vastas, võin K8 ka ära visata.
                            Üldiselt HU-s olen ma donk, teen tõesti ainult ajaviiteks väikeste summade peale.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #89
                              Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                              peaksid 2x tõstma ja shove callima, siis saad tihedamini taga olles raha sisse ja annad ev joonele võimaluse järgi jõuda:-)

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #90
                                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                                Jätkame 7$ hyper-turbo HU traditsiooni. Ehk siis kaardijooks nagu ikka.
                                Vahepeal olin -47$ peal, aga ei saa ju järgi jätta, enne kui nullis. Tegelt nagu justkui biidiks, aga ei jõua mina seda normaalset jooksu ära oodata.

                                Comment

                                Working...