[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #271
    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

    Aprilli Mindset Challenge: Week 2

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




    Kuu kokku üle 10 BI alla EV ja muu halb jooks. Täna näiteks KK vs AA ja flopist set vs set. Väga ei häiri ja lasen edasi. Volüüm väiksem, sest oli muid tegevusi. Spordi tegemisele/vaatamisele läks palju aega. Samuti reede õhtul tegin ühissessi ühe pärnakast FRi pokkeriproga (tervitan!).
    Praegu olen siiski ilusti graafikus ja järgmine nädal peaks kindlasti tegema 10k+ kätt. Võiks ka kindlasti plussis graafik tulla :)

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #272
      Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

      Väike kiirülevaade:
      Esmaspäev ei mänginud ja tegin sporti. Teisipäev alustasin NL50 FR. Esimene sess kohe 2 korda set vs suurem set. Õnneks sess vaid 1 BI miinuses. Täna tuli kerge + ja õhtul tahaks ühe sessi veel teha. NL50s tuleb käsi/h rohkem ja laudu 18 ees. Prooviks see nädal vaid NL50 teha.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #273
        Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

        Just lõpetasin NL50s pea -6 BI sessi. Nagu ei saanudki aru, kuidas ma seal võita suudaks. Koguaeg oli nuts/midagi veel paremat vastas. Kuu on ikka korralikult aiataga :D Rohkem see kuu kindlasti NL50 ei mängi. Pingutan küll kuu lõpuni, aga volüümi reward jääb suht kindlalt välja andmata :(

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #274
          Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

          laudu vähemaks ja more tableselecti

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #275
            Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

            Laudu liiga palju jep. Tableselect üsna korralik tho..

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #276
              Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

              Ma hakkasin just ka arvama, et krt pole see NL50 nii hull midagi, ja tirisin ka eile -9bi sessi. Suht kuri enda peale, no nahhui naada. Edasi NL100+ aint, või kui tõesti aju kokku jookseb siis paar sessi silmad kinni varvastega NL25.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #277
                Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                Mis värk selle NL50'ga on, et see nii rigged on?

                Comment

                • superkuul
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 113

                  #278
                  Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                  Küsiks ka siis. Ise hetkel nl25 ja vahepeal mõned üksikud pl 50 lauad lahti kus fishe näha. Või mõtekam nl50 vahele jätta ja nl100 :D?

                  Comment

                  • Sebastian_du
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 232

                    #279
                    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                    Ise peab ikka proovima. Ja oleneb väga palju enda stiilist, konkreetsest keskonnast ja hetke jooksust aga kipub nii olema jah et mõni vahe aste on raskem kui nl100 näiteks.

                    Comment

                    • raudtee(EST)
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 288

                      #280
                      Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                      Mis värk selle NL50'ga on, et see nii rigged on?
                      Tegemist lihtsalt müüdiga.
                      Enda kogemustel nl25 on limiit - masstabled, samas ise teed rohkelt vigu, vastaste puhul eristad ainult fish või mitte - tulemus vaatamata sellele toodab profitit. NL50 see lihtsalt enam nii hästi ei tööta.
                      Järgmine müüt imo on, et nl50 on raskem kui nl100.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #281
                        Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                        Kunagi arvasin samuti et NL50 on raskem kui NL100 aga ilmselgelt nii ei ole. Julgen üsna kindlalt väita, et tegu on müüdiga.

                        NL25 ja NL50 vahe on ilmselt lihtsalt nii suur, et nl25es võib miljon lauda mängides ja rohkelt vigu tehes ikka profitit teenida.

                        NL50es süüakse juba obvious leake'dega mängijad ära.

                        NL50 ja NL100 vahe võib olla väiksem, kui NL25 ja NL50 vahe, aga NL100 on loomulikult nõks kõvem(seal kohtab ikka palju paremaid regulare).

                        sealt edasi NL200 tundub veel nõks kõvem(fishpool on väiksem ja kohtab veel paremaid regulare, kes up to highstakes mängivad) aga vb tõesti NL25 ja NL50 gap on kõige suurem.

                        Kõrgema taseme kohta ei julge sõna võtta(pole mängind)

                        Asi on ilmselt selles, et NL25 on enamus hobimängijad, kes mängu paljusid tähtsaid aspekte ei jaga aga NL50 kohtab juba rohkem nö "elukutselisi" (madalama elatustasemega riikidest, näiteks Eesti, Venemaa jms), kes võidetud rahast oma riigis ära elavad.

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #282
                          Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                          Aprilli Mindset Challenge: Week 3


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Sai nädalat alustatud NL50 FRis. Tulemus ei olnud väga meeldiv ja mott läks alla ning hakkasin laskma NL50 HUd. Tundides olen enda kohta korralikult mänginud, aga bummhuntides tuleb HUs 1tabledes vaid nii 200 kätt tunnis. Seega on HUd mängides võimatu volüümieesmärki täita. Kuna kuu on suht fail niikuinii, siis ei hakka ennast sundima FRi grindima ja mängin seda, mida motti on praegu mängida, ehk lasen HUd :)

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #283
                            Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                            Ma arvan, et kõige rohkem ei biidi ma variatsiooni :( Halb jooks tõmbab moti nii alla, et ei taha enam seda mingi aeg mängida.

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #284
                              Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                              njahh, variatsiooni biitimiseks tuleks just volüümi anda. Loodan, et leiad moti üles.

                              Comment

                              • p0l1
                                Grinder
                                • Jan 2011
                                • 581

                                #285
                                Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                                Ma arvan, et kõige rohkem ei biidi ma variatsiooni :( Halb jooks tõmbab moti nii alla, et ei taha enam seda mingi aeg mängida.
                                Omal ka sama probleem; ei mängi piisavalt, kui pidevalt vähemalt BE ei mängi.

                                Minu arvates mängid sa HU ainult sellepärast hetkel, et mitte FR grindida. Heasüdamlik tähelepanek.


                                Nagu Jänks soovitas, siis laudu vähemaks ja jätkaks FR-ga.

                                Comment

                                Working...