[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #301
    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

    K3s ka
    Kui see sina olid, siis nägin su mängus mõningaid leake :)

    Comment

    • gamblingFTW
      Vana Tegija
      • Aug 2012
      • 1122

      #302
      Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

      Np, kindlasti on mu mängus leake ja live mäng ongi üks suur leak mul :P see entertainment value ja huvitav et kõik nii tõsiselt ja vaikselt seda võtsid. Esimene emv mul ja ootasin rohkem huumorit.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #303
        Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

        Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
        Np, kindlasti on mu mängus leake ja live mäng ongi üks suur leak mul :P see entertainment value ja huvitav et kõik nii tõsiselt ja vaikselt seda võtsid. Esimene emv mul ja ootasin rohkem huumorit.
        noob :D

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #304
          Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

          Jep, ma võtan suht iga live turniiri tõsiselt, eriti EMVd :)
          Minu jaoks on oluline koguaeg võimalikult +EV mängu teha!

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #305
            Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

            Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
            Jep, ma võtan suht iga live turniiri tõsiselt, eriti EMVd :)
            Minu jaoks on oluline koguaeg võimalikult +EV mängu teha!
            lol...sellega meenub kuidas sa emv omaha turnal late stage 40bb stacki lihtsalt pre AK36-ga sisse ajasid. suht +EV küll AA väi KK vastu :)

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #306
              Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
              lol...sellega meenub kuidas sa emv omaha turnal late stage 40bb stacki lihtsalt pre AK36-ga sisse ajasid. suht +EV küll AA väi KK vastu :)
              Ikka sama leveliga?
              See polnud mina ju!

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #307
                Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                Ikka sama leveliga?
                See polnud mina ju!
                kui sina oled meelis vist, siis ikka olid küll :)

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #308
                  Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                  Point selles ongi, et ma ei ole Meelis Vist :)

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #309
                    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                    nüüd oled!

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #310
                      Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                      LOOOL.... ja ma olen sind koguaeg temaks pidanud :.........häbi mul olgu...

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #311
                        Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                        Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                        Point selles ongi, et ma ei ole Meelis Vist :)
                        Ma ka ei ole päris kindel, aga su nimi on ju Meelis vist? Või eksin?

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #312
                          Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ma ka ei ole päris kindel, aga su nimi on ju Meelis vist? Või eksin?

                          eksid.

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #313
                            Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                            Nimi on Meelis Ventsel :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #314
                              Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                              Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                              Nimi on Meelis Ventsel :D
                              Näed kui enne arvasin, et Meelis vist, siis nüüd päris kindlalt. Edu Meelis!

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #315
                                Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                                solid trolling

                                Comment

                                Working...