[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #1

    [NL100 FR] MeelisV

    Tere!
    Hakkan ka siis päevikut pidama ja oma pokkeritegemisi kajastama. Olen siis Meelis ja 22 aastane ja pokkeriga hakkasin tegelema kui olin nii 17-18. Esimesed aastad väga põhjalikult pokkerisse ei süvenenud ja vahepeal jäid ka kuid vahele kui mängisin. Oma esimesed rahad, pokkeris, võitsin freerollidega ja nende mõne dollariga sai ka siis kunagi hakatud Bankrolli ehitama. Mäletan, et 18 aastaselt mängisin sellisel saidil nagu wpex (World Poker Exchange) ja suutsin isegi 10 dollarilise, 50 men turna 2x ära võita ja 1x kolmandaks tulla ja Bankroll oligi mingi $700 kanti. Aga enamus sellest sai suvel pidude jms peale ära raisatud. Edasi sai paljudel eri saitidel, eri formaate mängitud, nii cashi kui ka turnasid. Väga tõsiselt asjasse ikka ei süvenenud, aga bustoks pole ka kunagi läinud ja väheke õppisin ikka strateegiat. Esimese pokkeriraamatu ostsin ka vist 2008 aastal. 2009 ma eriti pokkerit ei mänginud, sest Eestis oli MaSu ja töötasin Soomes ehitajana kuni 2009 detsember. Siis koju, Pärnusse, ja sai hakatud mängima nii Unibetis kui ka Pokerstarsis kus tiksusin kuid NL10 6maxis. Siis sai ka muretsetud HEM. Selle aja paiku hakkasin ka rohkem siin foorumis kolama ja tahtsin pokkeriga tõsisemalt tegelema hakata. Starsist sai FTPde eest ka päris mitu head raamatut soetada. Kõige rohkem positiivset mõju avaldas raamat `The Poker Mindset` mida julgen kõikidele soovitada, eriti neile, kellel on tildiga, motiga, BR managementiga jms probleeme.
    Jaanuar 2010 mängisin Unibeti pokkeritoas ja ükspäev avastasin, et Eestis toimub telesaade `Kõik Mängus` ja otsustasin turniire mängida. Vist teisel päeval õnnestus saada nädalalõpu finaali kus 2 parimat saavad saatesse. Kohe esimesel korral õnnestus ka sinna pääseda. Live pokkerit polnud ma põhimõtteliselt mänginudki, vaid paar turniiri ja sõpradega mingi NL50 EEKi cashi. Kuna ma siis Eesti pokkerimängijatest suurt ei teadnud, siis aukartust vms ei osanud tunda, sest ma lihtsalt ei teadnud, et ma istun ühes lauas nii Eesti meistritega kui ka pokkerimillionääridega. Sain seal siis finaali kus oli lihtsalt halb jooks ja kohaks jäi #6 ja 15 000.- Finaali tulemuses olin pettunud, sest eesmärk (arvestades finaali koosseisu) oli top#3. Aga jäin oma mänguga rahule ja see seni minu suurim võit siis.
    Järgmised pool aastat mängisin väga erinevaid asju- NL10 6max, NL25 6max, PLO10 Rush, PLO25, 135 men Rush sng $4.4 ja $12 ja nüüd otsaga NL50 HU kus panin endale strateegia paika ja tundub, et mulle sobib see kõige paremini. Ja lisaks kasutan ka Pokertableratings´ut ja mängin ainult kaotavate mängijatega.


    Sng graafik siis:



    Ja esimese 10k käe NL50HU graafik:



    Kui keegi oskab mu leakidest rääkida või muud nõu anda HU kohta, siis on see teretulnud :)

    Eesmärk siis praegu Heads upis Bankrolli kasvatada ja kui $3000 koos, siis shot NL100 HU ja kui BR langeb alla $2500, siis tagasi NL50 HU.

    Peace!
    Last edited by MeelisV; 28.02.14, 21:21.
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #2
    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Viimased 4 päeva olen siis jooksnud suht break even, kuid täna oli ilus + päev:



    Üks huvitav käsi tänasest. Vastase VPIP% oli 99, 212 käe kohta :S. Venna kohta oli selline note:

    BTN open bet 2-6 BB
    Väga loose donkey, teeb min 3beti ($1.5 - $2.5) nii AAga kui ka 63o
    3bet suht minimaalne PF, tihti flopil 3bet shipib full stacki :S
    Flopil avab palju OOP bet pot, kui vastu hakkan, siis kas foldib või on nõus stacki peale mängima.
    Väga lamp gambler donkey, palju valuet võtta oma heade kätega!



    Full Tilt Poker Game #24945741266: Table Polite (heads up) - $0.25/$0.50 - No Limit Hold'em - 17:21:15 ET - 2010/10/23
    Seat 1: TomsterEST ($99.30)
    Seat 2: Afonsinho20 ($44.60)
    TomsterEST posts the small blind of $0.25
    Afonsinho20 posts the big blind of $0.50
    The button is in seat #1
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to TomsterEST [K 9]
    TomsterEST raises to $1.50
    Afonsinho20 raises to $2.50
    TomsterEST calls $1
    *** FLOP *** [K J 3]
    Afonsinho20 bets $5
    TomsterEST has 15 seconds left to act
    TomsterEST calls $5
    *** TURN *** [K J 3]
    [T]
    Afonsinho20 bets $37.10, and is all in
    TomsterEST


    Küsimus siis: Kas sellise vastase vastu saab siin foldida?


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    1 küsimus veel: Sain rakebacki iga nädala reedel (rakebacki maksis EGAMINGENGINE). 2 kuud sain ilusti samal päeval, aga viimased 2 nädalat pole mulle üle kantud. Keegi oskab arvata mis põhjus võiks olla?
    Last edited by MeelisV; 23.10.10, 23:32.

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #3
      Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

      25 oktoober ma ei mänginud, küll aga 24 ja 26. Läheb päris kenasti kui nüüd veel rakebacki ka kätte saaks.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #4
        Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

        27 okt. oli ulme halb jooks. Mängisin pika sessi, 3 ja pool tundi ja ainult kahe hydro-fishi vastu. Kuna jooks oli nii halb, siis langes mu VPIP% 8% võrra. Raket maksin ka 36 dollarit.
        Tänase päeva võtab kõige paremini kokku järgnev käsi, jooks oli selline, et isegi 72 ei suutnud beatida. All in siis PF ja kuna vastane oli juba mingi 10x shippinud ja polnud full stack, siis teadsin, et pean ees olema. Vastase statsid ka näha. Aga positiivne on see, et nii halva jooksu juures rohkem ei kaotanud.





        Comment

        • mcbethk
          Bännitud
          • Oct 2008
          • 687

          #5
          Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

          1 küsimus veel: Sain rakebacki iga nädala reedel (rakebacki maksis EGAMINGENGINE). 2 kuud sain ilusti samal päeval, aga viimased 2 nädalat pole mulle üle kantud. Keegi oskab arvata mis põhjus võiks olla?
          Võta ühendust oma RB provideriga obv!

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #6
            Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

            Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
            Võta ühendust oma RB provideriga obv!
            Sellega ongi just väike jama, et ma ei mäleta täpselt mis saidi kaudu ma tegin endale rakebacki. Ma olen mitmete supportidega juba ühendust võtnud. Mingi 3 kuud tagasi regasin alles FullTilti ja siis mingi 2 nädalat otsisin oma rakebacki kohta taga kui siis järsku hakati iga nädal korra üle kandma, aga nüüd see millegi pärast peatus. Võibolla kantakse nüüd kuus korra. Ootan järgmise kuu esimese nädala ära ja kui siis ka ei ole, siis üritan asjas selgusele jõuda.
            Last edited by MeelisV; 28.10.10, 12:12.

            Comment

            • valustyng
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 450

              #7
              Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

              vaata cashier history alla , kes sulle maksnud on rb-d sealt saaks vb midagi leiutada

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #8
                Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                vaata cashier history alla , kes sulle maksnud on rb-d sealt saaks vb midagi leiutada
                Vaatasin juba jh. Üle on kandnud EGAMINGENGINE. Googeldasin ka sellega natuke, aga abi ei leidnud. Mitmed suppordid ei vasta kirjadelegi.

                Comment

                • meh
                  Räme Fish
                  • Feb 2010
                  • 8

                  #9
                  Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                  Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                  Vaatasin juba jh. Üle on kandnud EGAMINGENGINE. Googeldasin ka sellega natuke, aga abi ei leidnud. Mitmed suppordid ei vasta kirjadelegi.


                  Edit: Vaatasin nüüd alles saiti. Vist ei olnud palju abi, tundub mingi vigane site.
                  Edit2: Ehk see? http://www.rakebackengine.com/eng/home
                  Edit3: Siiski mitte lol, see aint mingi engine.
                  Last edited by meh; 28.10.10, 14:19.

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #10
                    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                    Oktoobri graafik siis, täpselt 10 000 kätt NL50 HU.



                    28. okt kanti rakeback ka siis üle, aga see oli perioodi eest 7-14 okt. Et ei tea mille järgi nad seda rakebacki kannavad ja miks 2 nädalat vahele jäeti. Oktoobrist on siis rakebacki mingi u. $100 saamata. Samas mingi tundmatu eestlane, FTP kasutaja suurkana, kandis mulle kahe ülekandega $31.38. Ma ei tea, miks ta seda tegi, aga tnx I guess..
                    Arvestades siis veel saamata rakebacki ka oli kuu umbes +$550

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                      Ühel laual? Kui kaua seda 10k käsi tundides mängib?
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #12
                        Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Ühel laual? Kui kaua seda 10k käsi tundides mängib?
                        95% ajast mängisin ühel laual. HEM annab ajaks 58.10 hrs, aga palju sellest ajast lihtsalt istusin üksi lauas. Kui kogu aeg oleksin mänginud, siis arvan, et oleks mingi 45 tunniga 10k kätt saanud.
                        Edit- Jooksvas lauas on üldiselt käte arv tunnis >200.
                        Last edited by MeelisV; 01.11.10, 13:44.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #13
                          Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                          üksi lauas istudes ei tohiks HEM aega võtta sul ei ole hudigi lahti siis ju. peale esimest kätt läheb asi tööle.

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #14
                            Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            üksi lauas istudes ei tohiks HEM aega võtta sul ei ole hudigi lahti siis ju. peale esimest kätt läheb asi tööle.
                            Läheb küll aeg. Kui mängin esimese vastasega näiteks 15 minutit ja siis 10 minutit ei mängi ning siis teise vastasega 20 minutit, siis HEM näitab mänguaega/sessi pikkuseks 45 minutit.

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #15
                              Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                              Täna sai 5 tundi mängitud:
                              Last edited by MeelisV; 04.11.10, 00:14.

                              Comment

                              Working...