Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV
Ehk siis ikkagi 1/3 psb või 1/2. Nende kahe sizingu vahel on ikka korralik fold equity vahe sees. Niigi on väike tõenäosus, et reg sind callib seal vähema kui flushiga, et jääks ikkagi 1/3 juurde, sest sa sihid ikkagi fishi stacki ja samal ajal tõstes tõenäosust et reg sind callib.
Ehk siis ikkagi 1/3 psb või 1/2. Nende kahe sizingu vahel on ikka korralik fold equity vahe sees. Niigi on väike tõenäosus, et reg sind callib seal vähema kui flushiga, et jääks ikkagi 1/3 juurde, sest sa sihid ikkagi fishi stacki ja samal ajal tõstes tõenäosust et reg sind callib.






Comment