[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pyha Karu
    Grinder
    • May 2010
    • 565

    #421
    Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

    Ehk siis ikkagi 1/3 psb või 1/2. Nende kahe sizingu vahel on ikka korralik fold equity vahe sees. Niigi on väike tõenäosus, et reg sind callib seal vähema kui flushiga, et jääks ikkagi 1/3 juurde, sest sa sihid ikkagi fishi stacki ja samal ajal tõstes tõenäosust et reg sind callib.

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #422
      Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

      Ok, kui sa nii arvad, siis vastu ei saa vaielda ja usun :)
      Kas see ei või regile kahtlane tunduda, et nii vähe seljataha jätan? Võibolla jätab just tugevama mulje? Võisime ju regi panna üsna jäika ja tugevasse rangesse ning kuidas käsi välja jooksis, siis riveris ta seda super oddsidega (pidi ainult 15%-20% kordadest seal hea olema) minu mintõstet ju ei maksnud. Tundub, et tegi distsiplineeritud foldi :)


      Paar magusat setupi kätt tänasest ka:
      Esimene regi vastu ja teine kahe fishi vastu.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #423
        Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

        Täna tegin 2387 kätt, 3.5h ja dollareid tuli +378. Reede/laupäev teen kuu kokkuvõtte ka ära.

        Paar sarnast kätt veel fishide vastu:
        Selle kaotasin, aga selle võitsin.
        Last edited by MeelisV; 27.02.14, 21:23.

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #424
          Re: [NL100 FR SHOT] MeelisV

          Veebruar:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Cash: $3440
          Rake: $300
          VPPs: 10 056
          Tunde: 70

          Kokku: $3740


          Seni parim kuu ja hea jooksuga. Kuud jääb iseloomustama see käsi!


          Märtsi eesmärgid:

          1) Ainult NL100 grindida
          2) Platinumstar
          3) Head mängu teha
          4) Edasi areneda

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #425
            Re: [NL100 FR] MeelisV

            wp

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #426
              Re: [NL100 FR] MeelisV

              Jõõõhker:) Keep it up!

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #427
                Re: [NL100 FR] MeelisV

                Jõhker domineerimine! Pane suurim rõhk nl50 euri laudadele :)

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #428
                  Re: [NL100 FR] MeelisV

                  Väga võimas jep!

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #429
                    Re: [NL100 FR] MeelisV

                    Väga väga kena :) Alles sa stealisid mu blinde ju nl25s ... :D

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #430
                      Re: [NL100 FR] MeelisV

                      Tänud, tänud. Obv oli heater kuu ka ja reaalset sellist jooksu märtsis oleks ebareaalne oodata. Siis tunnen ennast alles hästi NL100s kui olen mingi arvestatava volüümi alla pannud (vähemalt 100k+ kätt) ja graafik on kena. Seni olen NL100 euro ja PL lauad välja jätnud. Kui roll sügavam, siis mingi aeg lisan ka euro lauad. PL laudades ei tundu erilist actionit olevat ja seni ei näe vajadust neid lisada.

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #431
                        Re: [NL100 FR] MeelisV

                        Prime time ringis ikka jooksevad mõned PL lauad ja reeglina on mahaistumist väärt.

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #432
                          Re: [NL100 FR] MeelisV

                          Aga kuidas deep lauad on? Madalamatel limiitidel ei puutunud neid üldse.

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #433
                            Re: [NL100 FR] MeelisV

                            mul kõik võimalikud lauad lobbys, tuleb parimad välja valida lihtsalt. Ei pane üldse tähelegi kas eurilaud vms.

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #434
                              Re: [NL100 FR] MeelisV

                              Esimene märts tegin pokkerist puhkuse. Täna lasin 6h ja pea 4k kätt. Pingutasin selle nimel ja tulemuseks my first 4 figure day!

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #435
                                Re: [NL100 FR] MeelisV

                                Solid hiiteriga on shot alanud,mis on ainult väha hea kuna siis eaz pidama jääda :)

                                Comment

                                Working...