Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]
No selgelt pole 600 turnat eriline näitaja. Ma jooksin 3,5estes esimese 1000 turnaga breakeven ja EV oli vist mingi 32+ bi. Keda täpselt huvitab, võib eelmistelt lehtedelt uurida..
Praegu vastukaaluks on 7estes vastupidine seis. Selline on kord juba hyperite standard ja varitsioon on suur. Ma võin ju ka näiteks täitsa vabalt järgmised 2000 turnat breakeven joosta :)
Ma üldjuhul selle pärast üldse ei muredse kui fishid kokku tõmbavad, EV joon lohutab mind piisavalt.
No selgelt pole 600 turnat eriline näitaja. Ma jooksin 3,5estes esimese 1000 turnaga breakeven ja EV oli vist mingi 32+ bi. Keda täpselt huvitab, võib eelmistelt lehtedelt uurida..
Praegu vastukaaluks on 7estes vastupidine seis. Selline on kord juba hyperite standard ja varitsioon on suur. Ma võin ju ka näiteks täitsa vabalt järgmised 2000 turnat breakeven joosta :)
Ma üldjuhul selle pärast üldse ei muredse kui fishid kokku tõmbavad, EV joon lohutab mind piisavalt.

, 8
, K
, 6

Comment