[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #166
    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    No selgelt pole 600 turnat eriline näitaja. Ma jooksin 3,5estes esimese 1000 turnaga breakeven ja EV oli vist mingi 32+ bi. Keda täpselt huvitab, võib eelmistelt lehtedelt uurida..
    Praegu vastukaaluks on 7estes vastupidine seis. Selline on kord juba hyperite standard ja varitsioon on suur. Ma võin ju ka näiteks täitsa vabalt järgmised 2000 turnat breakeven joosta :)
    Ma üldjuhul selle pärast üldse ei muredse kui fishid kokku tõmbavad, EV joon lohutab mind piisavalt.
    Last edited by MeelisV; 19.06.12, 15:01.

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #167
      Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

      Pole mingi probleem korralikult biitides 2k mänge BE joosta..

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #168
        Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

        Õnnestus siis see kuu alla EV jõuda. Praegu koos 816 turnat. Üritan see kuu ikka 1k täis saada.
        Praeguse jooksu võtab ilusti kokku:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #169
          Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

          Juuni:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




          Juuni eesmärgid olid:

          1) $7 HT HUSNGsid mängida 1200+ FAIL
          2) Roi% 3+ DONE
          3) Põhineb küll kahel eelmisel, aga.. Bankroll sügavamaks grindida. DONE


          Juuli eesmärgid:

          1) HT HUSNGsid mängida 1200+
          2) Roi% 3+
          3) Jõuda/shoti võtta $15 HT HUSNG

          Comment

          • simenkon
            Grinder
            • Dec 2011
            • 525

            #170
            Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

            Hea töö!
            Last edited by simenkon; 01.07.12, 07:30.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #171
              Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

              wp!
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #172
                Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                Tänud! Ja et teil oleks ka juuli kuu edukam kui juuni :)
                Nüüd kuu alguses proovin 2 lauda korraga mängida. Eks saab näha, kuidas läheb. Eks reaalne oleks, et roi nõks langeb. Küll aga kui kogu kuu suudaks 2 lauda mängida, siis peaks päris hea numbri turnasid kokku saama juulis.

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #173
                  Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                  See kuu pole küll päris ootuspäraselt alanud. 206 turnat tehtud ja 24 bi miinuses. EV päästab kah vist ainult u. 5 buyini. Kuidagi halb jooks on ja AI olukordades leian end tihti taga. Kahel laual korraga mängimisest loobusin peale 81 turnat, kui olin 12 bi miinuses. Ei meeldi kohe üldse multitabeldada ja tundub, et missin multitabeldades nii palju õigeid playsi. Et siis praegu jätkan ühe laual ja volüümi annan vastavalt motile :)

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #174
                    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                    Kas Sa naudid seda mänguformaati? Ise vaatasin andu_andu graafikuid ja mõtlesin, et proovin kah, mitte mingit naudingut mängimisest ei saanud, nii et edasi ikka 6 maxi.

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #175
                      Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                      Tean mida sa tunned, ei suuda ka 2+ laual eriti lasta, eks harjutamise ja harjumise küsimus samuti. Samas on kummaline, et mtt ja cashi lasin kunagi 12+ laual ja polnud probleemi isegi, kuni mingi hetkeni :D Lase rahulikult 1-l laual edasi, saad paremaid reade teha, ROI kindlasti tänab sind selle eest ja õige pea on roll 15$ jaoks küps

                      E: rolli kasvades seisad nii ehk naa dilemma ees, liikuda üles või laudu juurde võtta
                      Last edited by jasssass; 05.07.12, 21:37.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #176
                        Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                        ai-ai, jama lugu. head jooksi ja biitimist edaspidiseks
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #177
                          Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                          HU mängud on ju vaimselt kurnavad, kuna pead kogu aeg pingsalt mõtlema ja peaaegu kõiki käsi mängima.
                          6max, 9max on lihtsamad, foldid enamuse käsi ära ja on lihtsam.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #178
                            Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                            lol
                            6max, 9max mängud võivad palju-palju kurnavamad olla, kuna sa ei 1 tabelda ja kui actionit saad on vastase ranged väga tugevad tihtipeale, HU's on palju lihtsam maha callida kui vastane kitsast range repib...
                            6-maxis ja 9-maxis ei pea pingsalt mõtlema?

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #179
                              Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                              Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                              Kas Sa naudid seda mänguformaati? Ise vaatasin andu_andu graafikuid ja mõtlesin, et proovin kah, mitte mingit naudingut mängimisest ei saanud, nii et edasi ikka 6 maxi.
                              Mul on kuidagi nii olnud, et kui uue mänguformaadiga alustan, siis on kõik väga huvitav ja mott on üsna kõrge. Aga jah, üldiselt HUd ma naudin. Pm on nii, et mida suurem edge on, seda rohkem naudin :)
                              Praegu tegelikult tahaks mängida hoopis 135/165 men Rush sngsid. Kahju ainult, et neid olemas ei ole :D Rush cash-gamed tehakse küll hoogsasti, aga turnasid ei tehta. Mingi aeg tagasi küsisin ka Starsi teemas, et millal need tulevad, siis öeldi, et sellega tegeletakse alles. Suht mitu kuud on juba tegeletud. Tekib küsimus "Kuhu koer on maetud?" :D


                              Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                              Tean mida sa tunned, ei suuda ka 2+ laual eriti lasta, eks harjutamise ja harjumise küsimus samuti. Samas on kummaline, et mtt ja cashi lasin kunagi 12+ laual ja polnud probleemi isegi, kuni mingi hetkeni :D Lase rahulikult 1-l laual edasi, saad paremaid reade teha, ROI kindlasti tänab sind selle eest ja õige pea on roll 15$ jaoks küps

                              E: rolli kasvades seisad nii ehk naa dilemma ees, liikuda üles või laudu juurde võtta
                              Jep, 1 laud korraga on rohkem minu teema vast. Seda mäletan ka HU cashi aegadest.


                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              ai-ai, jama lugu. head jooksi ja biitimist edaspidiseks
                              Eks praegune ole vast HT HUSNGdes tavaline olukord/jooks :)
                              Natuke imelik ongi see, et nii viimase kuu jooksul olen oma mängu kergelt muutnud. Paremate mängijate soovitusi kuulda võtnud. Muutnud just selles osas, et nii 20bb deep, OP 3betshoven nüüd AX, väikesed paarid jne. Enne lihtsalt callisin ja mängisin edasi postflop. Mõned väikesed spetsiifilised muudatused veel..


                              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                              HU mängud on ju vaimselt kurnavad, kuna pead kogu aeg pingsalt mõtlema ja peaaegu kõiki käsi mängima.
                              6max, 9max on lihtsamad, foldid enamuse käsi ära ja on lihtsam.
                              Eks ma olen neid kõiki regulaarselt ka mänginud ja kõigil on omad plussid ja miinused :) Siiski mulle on HU kõige südamelähedasem formaat.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #180
                                Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                                lol
                                6-maxis ja 9-maxis ei pea pingsalt mõtlema?
                                SNG algfaas on küll üpris lihtne.
                                Pärast vähe keerulisem

                                Comment

                                Working...