Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]
hm. proovin seda teha siis. ise muidu panen enda arust suht looselt buttonilt ja cut offilt.
eniveis, mingisugune "milestone" sai läbitud. 11. sept alustasin 40 dollariga kontol.
hm. proovin seda teha siis. ise muidu panen enda arust suht looselt buttonilt ja cut offilt.
eniveis, mingisugune "milestone" sai läbitud. 11. sept alustasin 40 dollariga kontol.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
A
5
(
9
Comment