kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #91
    Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

    hm. proovin seda teha siis. ise muidu panen enda arust suht looselt buttonilt ja cut offilt.

    eniveis, mingisugune "milestone" sai läbitud. 11. sept alustasin 40 dollariga kontol.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #92
      Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

      kadedaks teed(: varsti tulen sulle järgi ka, nädalake veel ja siis nl25.
      jätka samas vaimus, jõuame veel kaugele.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #93
        Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        hm. proovin seda teha siis. ise muidu panen enda arust suht looselt buttonilt ja cut offilt.

        eniveis, mingisugune "milestone" sai läbitud. 11. sept alustasin 40 dollariga kontol.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        millest mängimist alsutasid kui 40$ kontol oli, nl2?

        tubli töö muidu.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #94
          Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

          NL2st alustasin. :)


          aitäh. :)

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #95
            Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

            mindset nii perses, et jube. nonsd joon jookseb ka mingi 18k käega -15buy ini. sealt kaotan rämedalt raha. USD lauad on lifetime miinuses. eurolauad mingi 8bb/100 plussis lifetime. ei julge raha potti pannagi enam. cbetidest läheb ka mõni üksik vaid läbi.

            jube. õhtul panen siia kuu graafiku ka. kui julgen.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #96
              Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              Oktoobri eesmärgid:

              1) õppida! - success vist.
              2) vältida tilti - fail!
              3) NL10 10bb/100 - success (15,4bb/100)
              4) 35k kätt - fail! (33k)

              + boonused 210$. tegelikult oli kuu kasum ka natukene rohkem, sest PT converdib 1 euro = 1 dollar. tegelt kurss vist 1 euro = 1,3 dollarit. niiet graphilt vist oma 50 dollarit puudu.

              lõpp läks väga spewiseks ära ja mindset läks katki. vähemalt jõudsin NL25te, kuigi seal winrate väga väga väike.

              Novembri eesmärgid:

              1) õppida! Blueprinti tahaks lõpuni lugeda
              2) vältida tilti!
              3) 40k käsi
              4) Goldstar
              5) NL25 8bb/100

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #97
                Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                PokerStars
                6 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG ($8.59)
                Hero ($25)
                CO ($21.73)
                BTN ($19.12)
                SB ($25)
                BB ($19.65)

                Pre-Flop: ($0.35, 6 players) Hero is UTG+1 K A
                UTG calls $0.25, Hero raises to $1.25, CO calls $1.25, BTN calls $1.25, 2 folds, UTG folds

                Flop: 8 5 3 ($4.35, 3 players)
                Hero bets $2.75, CO calls $2.75, BTN raises to $7.75, Hero goes all-in $23.75, CO folds, BTN goes all-in $10.12

                Turn: Q ($48.72, 2 players, 2 all-in)

                River: K ($48.72, 2 players, 2 all-in)



                mis oleks õige liin?

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #98
                  Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                  no siin ju üsna kindel et sa oled seti otsas, fold
                  EDIT: kui vastane mingi eriti agro just ei ole

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #99
                    Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                    vastane tundmatu.

                    //-7k lifetime miinuses, aga sel hetkel sellist infot polnud.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #100
                      Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                      mina sain sellise tulemuse stovedes mis on siiski veel suht kitsa vastase range kohta. Seega tundub, et hetke liin on suht ok.
                      Text results appended to pokerstove.txt

                      67 games 0.005 secs 13,400 games/sec

                      Board: 8c 5s 3s Qc Kd
                      Dead:

                      equity win tie pots won pots tied
                      Hand 0: 44.776% 40.30% 04.48% 27 3.00 { AsKs }
                      Hand 1: 55.224% 50.75% 04.48% 34 3.00 { 88+, 55, 33, AQs+, 85s, 53s, AQo+, 85o, 53o }

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #101
                        Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                        teeme mikogo kolmap kui aega, railiks sind. hetkel oleks ka mul seda vaja.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #102
                          Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                          suht epic feii panin stovedes maha. Oleks pidanud ainult flopi kaardid sisse lööma. Aga lõpptulemust siiski mõjutab paar protsendi võrra hero kahjuks.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #103
                            Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                            mina sain sellise tulemuse stovedes mis on siiski veel suht kitsa vastase range kohta. Seega tundub, et hetke liin on suht ok.
                            Text results appended to pokerstove.txt

                            67 games 0.005 secs 13,400 games/sec

                            Board: 8c 5s 3s Qc Kd
                            Dead:

                            equity win tie pots won pots tied
                            Hand 0: 44.776% 40.30% 04.48% 27 3.00 { AsKs }
                            Hand 1: 55.224% 50.75% 04.48% 34 3.00 { 88+, 55, 33, AQs+, 85s, 53s, AQo+, 85o, 53o }
                            ja kui võtta vastase rangest 53s, 53o ja 85o ära, siis olemegi rõvedalt taga. ise olin ka mingi 90% kindel, et seal set. tankisin üli kaua ja siis ikka lööb mõte pähe, et oi ta blufib või et tal on ülemängitud JJ vms. 55 obv vastas. enne shovemist tead, et oled raudselt taga, aga ei.


                            Algselt postitas con Vaata postitust
                            teeme mikogo kolmap kui aega, railiks sind. hetkel oleks ka mul seda vaja.

                            ma nüüd NL10s. diil läbi ja br ei kannata NL25 mängimist. hetkel vaja ID kaart ära confirmida (millegipärast Starsile mu pildid ei sobi. tilti ajab juba) ja siis panen siia kokkuvõtte ka. peaelgi hetkel pole mind mõtet railida. mul ehtkel lifeswing. NL10 ka ei biidi enam. 500 käega mingi 3BI. muidugi stars ka ikka paneb rõvedalt sitturisse. QQxxK boardil mul kunnid, vastasel QQ. 3QTKx boardil mul 33 vastasel JK jne. set over set oli ka korra vist. ei biidi enam ühtegi limiiti lihtsalt.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #104
                              Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                              kuna diili raames sai ainult cashi mängitud, siis hetkel sellest kopp ees. mõtlesin, et proovin veits 2.2$ 180 mane. väga soft field, aga kuna turbo, siis flippamist palju. täna kümmekond tükki teinud ja korra neljas (chipleaderina 10 tükki alles sai loengu ajal läpparil aku tühjaks ja foldisin neljandaks) ja nüüd teine. elu suurim turnahitt vist. LOL!

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #105
                                Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                                nii. cashis tagasi. viimastel päevadel pole erilist edu olnud. lase enamvähem BE või võidan natukene.

                                igatahes jäi peale staket piisavalt rolli,et NL25 edasi lasta. paari päevaga ka mõned käed kogunenud, kus juhe kokku jooksnud.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...