kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #61
    Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]

    pole jälle paar päeva päevikut uuendanud ja mõtlesin, et postitan siia oma "kuu" graafiku. 11. september sain stake ja lõppes nn. "donkamisaeg" ja hakkasin reaalselt mängu õppima. alustasin NL2st. eile sai täis kuu aega ja olen jõudnud otsaga NL25te. :)

    sellelt graafikult puudub NL25, sest mängin Starsis uue kasutaja all ja alles eile sai esimesed shotid võetud.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    täna sain NL25s ka uue rekordpoti.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #62
      Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

      Jõhker graafik. Mind motiveerid Sa igatahes kõvasti
      Aga räägi kus, palju ja kuidas kulutad aega õppimisele, kas analüüsid sesse jne ? Mis selle kiire arengu võti on ? Kas keegi on sind coachinud/aidanud ?

      Comment

      • egerth
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 40

        #63
        Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

        Väga kõva. Jään su tegemisi jälgima :)

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #64
          Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

          tee pokertrackeris alias mõlemale kasutajanimele ning saadki graafikule ka NL25 lisaks. :)

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #65
            Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            Jõhker graafik. Mind motiveerid Sa igatahes kõvasti
            Aga räägi kus, palju ja kuidas kulutad aega õppimisele, kas analüüsid sesse jne ? Mis selle kiire arengu võti on ? Kas keegi on sind coachinud/aidanud ?
            nagu esimeses postituses kirjas, siis coach on olemas. :)
            olen ka ise kõvasti vaeva näinud, et mäng paraneks. loen pidevalt artikleid, mängin vaid siis, kui segavaid faktoreid pole. mängides mõtlen olukorrad läbi ja mängin viimasel ajal ka vähem laudu, kui ennem. hetkel lasen tihtipeale 8 lauaga. kui väga fishised lauad, siis ka 10. sessid on samuti tavaliselt küllaltki lühikesed - 300-800 kätt umb. :)

            //
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            sain teise kasutaja aliase ka lisatud ja kogu graph näeb välja selline.
            Last edited by kardaanirist; 12.10.10, 21:45.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #66
              Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

              Nice graph & GL!

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #67
                Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                ilus hiiter, ja hea kui käed peavad! loodan, et ka edaspidi!

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #68
                  Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                  aitäh. :)

                  midagi tänasest esimesest sessist.
                  messing with teh minds.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  väga sitasti mängitud käsi? preflop 3bet?
                  Last edited by kardaanirist; 13.10.10, 15:45.

                  Comment

                  • Ämmapets
                    Jube Noob
                    • Oct 2009
                    • 171

                    #69
                    Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    aitäh. :)

                    midagi tänasest esimesest sessist.
                    messing with teh minds.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Hästi elame Mul juba iga kord sellisel puhul vastasel set või AA/KK, mis krdi komme on minraiseda nutsiga?

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #70
                      Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                      kirjelda mis tunne on NL25-s 32bb/100 joosta :)

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #71
                        Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                        hiiter peal, tunne on hea. : D

                        tänane sess algas eriti hästi. 90 käega +2BI. fishid bluffivad.

                        aga kui suudaks 10bb/100+ mingi suurema sample peale NL25s hoida, siis oleks juba success.

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #72
                          Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                          Mis su alias starsis on, siis tean, et ei hakka näppima kui sul selline hiiter peal :D

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #73
                            Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                            aahhh. hiiter läbi. eilne päev algas +2BI ja lõppes ikkagist nii, et 2 BI kaduas nagu naksti ja päev peaaegu BE. niiet aliast pole vaja. istu julgesti lauda. : D

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #74
                              Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                              pole jälle paar päeva päevikut uuendanud. pole õieti mänginudki eriti. eile sai paarisaja käega kiirelt buy in 234 boardil kunnidega ära antud ja sinna ta jäi. nüüd võtsin uuesti lauad lahti ja maru fishised tundusid. tavaliselt sellist asja esmaspäeval ei näe.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              paar huvitavat kätt ka.

                              niimoodi antakse NL25s buy ine ära. vastane oli samas mingi 91/15 vms kah. oleks siis veel bluffshove, aga oli vist bluffcall.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              siin jooksis juhe kokku. kusjuures ta oli juba ennem preflop teinud 3bet shovesid jne. 21/19 oli. kusjuures flopis olen random käe vastu 69-30 ees. kui vastane oma top rangega sellist lüket ei tee (setid), siis vist isegi veel rohkem? samas potti investeerinud vähe ja ilmselt kui flipata ei taha, siis ez fold. flop on raise koht 100% tho?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #75
                                Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                                täna jube fishised jp. uurisin usa kalendrit, miskit seal polnud aga avastasin, et täna on ülemaailme menopausi päev.
                                knowledge is power

                                2.käes sul gotshot+fd ehk 50%. surnud oute jne ma hetkel kokku lugeda ei jõua, fold looks fine.
                                aga maniaki vastu ma ei teagi kas peaks raisema seal. juhe koos hetkel.
                                Last edited by con; 18.10.10, 17:01.

                                Comment

                                Working...