Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]
pole jälle paar päeva päevikut uuendanud ja mõtlesin, et postitan siia oma "kuu" graafiku. 11. september sain stake ja lõppes nn. "donkamisaeg" ja hakkasin reaalselt mängu õppima. alustasin NL2st. eile sai täis kuu aega ja olen jõudnud otsaga NL25te. :)
sellelt graafikult puudub NL25, sest mängin Starsis uue kasutaja all ja alles eile sai esimesed shotid võetud.
täna sain NL25s ka uue rekordpoti.
pole jälle paar päeva päevikut uuendanud ja mõtlesin, et postitan siia oma "kuu" graafiku. 11. september sain stake ja lõppes nn. "donkamisaeg" ja hakkasin reaalselt mängu õppima. alustasin NL2st. eile sai täis kuu aega ja olen jõudnud otsaga NL25te. :)
sellelt graafikult puudub NL25, sest mängin Starsis uue kasutaja all ja alles eile sai esimesed shotid võetud.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
täna sain NL25s ka uue rekordpoti.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
A
2
(

Comment