kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #76
    Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

    lol menopausi päev. that must be it! :D

    aga miks mitte teises käes flopis raise? imo sitaks palju fold equitit. samas ma ei tea kah. eitehr way vist on fold parem, sest potis nii vähe dead money ka.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #77
      Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

      tänane päev on olnud kohutav. -4BI. eilne päev oli ka mingi hetk pea 3BI miinuses, aga päeva lõpuks sain enamvähem BE peale. mõtlesin, et postitan siia paar kätt, kus sai kõige rohkem kaotatud (va. coolerid ja biidid). igatahes kommenteerige hero liini.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #78
        Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

        mindset on hea olnud ja värki, aga nüüd, esimest korda kuu aja jooksul olen üli tiltis. ei suuda enam. iga sess algab cooleriga ja pidevalt tõmmatakse ulme käsi kokku.

        $0.10/$0.25 No Limit Holdem
        PokerStars
        7 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG ($10.80)
        UTG+1 ($30.09)
        Hero ($25)
        CO ($24.14)
        BTN ($10)
        SB ($25)
        BB ($25)

        Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is MP Q Q
        UTG raises to $0.75, 1 fold, Hero raises to $3, 3 folds, BB calls $2.75, UTG calls $2.25

        Flop: 10 6 9 ($9.10, 3 players)
        BB checks, UTG checks, Hero bets $6.50, BB folds, UTG goes all-in $7.80, Hero calls $1.30

        Turn: 8 ($24.70, 2 players, 1 all-in)

        River: 5 ($24.70, 2 players, 1 all-in)

        Final Pot: $24.70
        UTG shows a straight, Six to Ten
        7 6
        Hero shows a pair of Queens
        Q Q

        UTG wins $23.49 (net +$12.69)

        BB lost $3
        Hero lost $10.80


        see oli viimane piisk. avatakse 76o ja callitakse 3bet OOP ja siis stackitakse ennast middle pair no kickeriga ära.
        Last edited by kardaanirist; 20.10.10, 19:01.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #79
          Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

          Ma juba ammu ootasin milla sina EV joonega kohtud

          Aga grind it through, ega muu ei aita.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #80
            Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

            EV joonega kohtusin juba mitu päeva tagasi kui jooksin vist 500 käega pea 3BI alla EV. : D

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #81
              Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              hetkel mingisugune downswing käsil. kahtlen vaikselt juba oma mängus. tegin screeni oma statsidest. keegi oskab statse kommenteerida? võibolla seal mingisugune obvious leak, mida ise pole märganud. fold to 3bet?

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #82
                Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                Foldid päris palju stealidele minuarust , Att to steal võiks ka suurem olla .

                Comment

                • 5lehte
                  Jube Noob
                  • Apr 2009
                  • 126

                  #83
                  Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                  Täpselt samad statsid mis mul, AF ainult 2,47 ja steal 30,9, need suurimad erinevused.
                  Arvan, et W$WSF võiks suurem olla. Non SD on stabiilselt langev joon vist? Sama probleem endal.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #84
                    Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                    kusjuures NL10 ja natukene NL25st jooksis nonsd joon BE, aga nüüd ikka oma 6-7BI miinuses ~10k käe peale. sellesmõttes suht imelik.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #85
                      Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                      positsioonidest statte?

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #86
                        Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        kui mingisugune tähtis stat jäi välja, siis anna teada.

                        Comment

                        • 5lehte
                          Jube Noob
                          • Apr 2009
                          • 126

                          #87
                          Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                          EP võtaks tightimaks. Aga käsi ka nats liiga vähe.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #88
                            Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                            fold to flop cbet võiks äkki suurem olla mu arust.
                            tho ma pole spets ka

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #89
                              Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                              Ma võtaks kahte viimast positsiooni veelgi loosemaks. Miski 25% juurde

                              Comment

                              • 5lehte
                                Jube Noob
                                • Apr 2009
                                • 126

                                #90
                                Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

                                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                                Ma võtaks kahte viimast positsiooni veelgi loosemaks. Miski 25% juurde
                                +1

                                Comment

                                Working...