Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]
lol menopausi päev. that must be it! :D
aga miks mitte teises käes flopis raise? imo sitaks palju fold equitit. samas ma ei tea kah. eitehr way vist on fold parem, sest potis nii vähe dead money ka.
lol menopausi päev. that must be it! :D
aga miks mitte teises käes flopis raise? imo sitaks palju fold equitit. samas ma ei tea kah. eitehr way vist on fold parem, sest potis nii vähe dead money ka.
A
2
(

Comment