[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Whiterider84
    Räme Fish
    • May 2012
    • 23

    #2461
    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

    Jooks on tõesti haige, eile sain 1 sessiga -9,5bi ja -6,5bi oli alla EV :D

    Comment

    • Whiterider84
      Räme Fish
      • May 2012
      • 23

      #2462
      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

      Täna läks paremini, 4BI ülespoole :)

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #2463
        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

        Keegi on Rage päeviku üle võtnud? Separatistid vist usutavasti :)

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #2464
          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Keegi on Rage päeviku üle võtnud? Separatistid vist usutavasti :)
          Keeratakse hiiteri kraanid kinni nii veel

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2465
            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

            Ma ei pane pahaks, ise ju postitan ainult kuukokkuvtteid või siis nuttu ja hala:P

            Comment

            • Whiterider84
              Räme Fish
              • May 2012
              • 23

              #2466
              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

              Seda mulle mainiti eile jah, et miks rage päevikusse postitan aga tahaks lisada ,et oleme Ragega sõbrad ja kuna ta on nii bisy koguaeg ning pokkeri teemasid muul ajal pole aega arutada siis kirjutasin siia oma muljeid :)

              Krt nüüd läks kirjuks aga parimat kõigile muretsejatele :D

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2467
                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                Eelmine kuu 5700 kätt ja 23bb't miinust.. ehk põmst nullis...

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2468
                  Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                  vahelduseks hea setup.. muidugi fishid tulid ulmeliste summade ja kätega kaasa..

                  Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em $0.10 Ante - 9 players
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  BB: $50.00
                  UTG: $247.09
                  UTG+1: $117.17
                  UTG+2: $32.11
                  MP1: $139.35
                  MP2: $71.66
                  CO: $133.07
                  BTN: $125.00
                  Hero (SB): $128.11

                  Pre Flop: ($1.65) Hero is SB with A A
                  1 fold, UTG+1 raises to $1, UTG+2 raises to $32.01 all in, 4 folds, Hero calls $31.76, 1 fold, UTG+1 calls $31.01

                  Flop: ($97.43) 8 A 5 (3 players - 1 is all in)
                  Hero checks, UTG+1 bets $19.50, Hero raises to $39, UTG+1 calls $19.50

                  Turn: ($175.43) K (3 players - 1 is all in)
                  Hero bets $57 all in, UTG+1 calls $46.06 all in

                  River: ($267.55) 2 (3 players - 3 are all in)

                  Final Pot: $267.55
                  UTG+1 shows 8 8 (three of a kind, Eights)
                  UTG+2 shows 5 5 (three of a kind, Fives)
                  Hero shows A A (three of a kind, Aces)
                  Hero wins $170.12
                  Hero wins $94.93
                  (Rake: $2.50)

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2469
                    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                    miks sa ch/r seda floppi?

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #2470
                      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                      Õudne raise jah.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2471
                        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                        totaalse vaala vastu, ajaloo pärast.. nii kuiv laud minu topseti kohta, et kindlasti tahtsin tahtsin lasta tal ise betida.. shoveda seal olukorras poleks mõtet olnud... seal oleks võinud ükskõik mida olla, puhas juhus et tal set oli ja millega oleks enivei rahad sisse saanud.. varasemalt oli mees ennast lolliks bluffinud ka bottom pairidega ja seda siis Check-call strateegiaga, kui ma ise agressiivne olin, siis tõmbas potist kiirelt plehku... seega sealt ma ootasin kõike alates väikestest pocketitest kuni broadway kaartideni...
                        Last edited by Rage; 18.08.14, 11:25.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #2472
                          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                          mõeldakse seda, et check-calli ikka ja lase veel bluffida

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2473
                            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                            tõenäoliselt õigem variant

                            Comment

                            • rynno
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 511

                              #2474
                              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                              väga paha raise
                              sellise hammerlockiga on 100% ajast c/call ja c/call turn most likely. eriti veel nii massiivses potis.me blokime boardi nii tugevalt, et pizdets, peaksime hoo maha võtma et ykski sent veel potti kukuks hilisematel striitidel.
                              eriti kohustuslik slowplay koht imo
                              Last edited by rynno; 18.08.14, 12:20.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2475
                                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                                mul oli plaan ikkagi saada turnis rahad sisse.. kartsin et ta turnis enam ei tõsta ja riveris ära ka midgai ei calli.. otsustasin pigem flopis poti suurust tõsta... obv vähegi mõistusega mehe vastu sellist asja poleks teinud.. tegemist oli vaalaga..

                                Comment

                                Working...