[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2311
    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

    wiii.. lõpuks siis homodemäng ehk turniir tootis... pokernewsi 20k GTD freerollis miski 50+ koht ja sain 36 taala BRile juurde.. abix ikka.. mõned eurid ka cashilaudades saanud juurde... kuigi teist kuud jutti on jooks veidi hapu... aga elab üle... tahaks aint sellest krdi NL25st edasi pääseda... ei meeldi mulle see limiit...

    Comment

    • Pythagoras
      Grinder
      • Apr 2012
      • 589

      #2312
      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

      kaua sul turna ajaliselt kestis?

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2313
        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

        rämedalt.. mingi 22:00-01:45, aga teisest küljest oli hea, samal ajal hoidsin cahsi ka lahti ja sain voluumi anda.

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #2314
          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

          ise lendasin ~ tunnike peale mängu KK vs mingi random rääbis ja mõtlesin, et see nali kestab ilmselt päris kaua. levelid võiksid imo lühemad olla

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #2315
            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

            Eestlasi oli eile jah mustmiljon sel turniiril. 32 koht kahjuks - palju üleval olla ja vähe raha. Õnneks ei tee PNEWS seda turnat enam iga nädal vaid korraliku fondiga kord kuus.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #2316
              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

              Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 8 players
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              BTN: $35.08 - VPIP: 29, PFR: 8, 3B: 5, AF: 1.5, Hands: 59
              SB: $65.23 - VPIP: 24, PFR: 7, 3B: 6, AF: 1.6, Hands: 59
              BB: $19.06 - VPIP: 39, PFR: 3, 3B: 0, AF: 1.3, Hands: 38
              Hero (UTG): $62.95 - VPIP: 13, PFR: 10, 3B: 4, AF: 3.9, Hands: 222952
              UTG+1: $65.76 - VPIP: 14, PFR: 11, 3B: 2, AF: 3.0, Hands: 123
              MP1: $30.23 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 3, AF: 3.2, Hands: 337
              MP2: $27.89 - VPIP: 12, PFR: 8, 3B: 0, AF: 1.8, Hands: 190
              CO: $25.00 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 3, AF: 2.7, Hands: 1089

              Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with 8 8
              Hero raises to $0.75, 5 folds, SB raises to $2.25, 1 fold, Hero calls $1.50

              Flop: ($4.75) 2 T 8 (2 players)
              SB bets $3.75, Hero raises to $9.25, SB calls $5.50

              Turn: ($23.25) J (2 players)
              SB checks, Hero bets $20.25, SB calls $20.25

              River: ($63.75) 5 (2 players)
              SB checks, Hero checks

              Final Pot: $63.75
              SB shows A A
              Hero shows 8 8
              Hero wins $62.15
              (Rake: $1.60)





              hakkasin mõtlema riveri peale, parim käik oleks vast ikkagi olnud shove, kui mees antud kohas ette checkib, siis tal üldiselt seal ei ole suurt ristit mida ta ei foldiks shovele, pigem foldiks ta kõik kaotavad käed millelt me enivei rahad kätte saaksime ja lisaks võib ta foldida sealt päris mitmeid võitvaid käsi, suuremaid setisid ja väiksemaid flushisid. Küsimus on pigem selles, kas 60 taalase poti puhul 30 taala shovemine pikas perspektiivis jääks kasumisse juhul kui ta sealt ikkagi callida otsustab võitva käega..
              Last edited by Rage; 11.10.13, 14:02.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2317
                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                Väga "player dependant" minu meelest, nagu tänapäeva pokker.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #2318
                  Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                  just nimelt. ilma statideta selliste käte panek ja nõu küsimine- ei ole pointi

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2319
                    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                    panin statid ka, ega ma otseselt nõu ei küsinudki, lihtsalt jäi huvitav käsi ja huvitav nüans meelde pärast sessi käsi üle vaadates, ma arvan, et iseenesest pole kumbki variantidest vale, aga pikemas perspektiivis tundub ikkagi shove parem, sest ka väike võimalus on, et vastane leveldab ennast ka kaotava käega callima.

                    Kui ma ise villani asemel oleksin, siis ma tegelt ei teakski mida tema asemel riveris teha, shoveda poleks OOP vist mõtet, võibolla mingi väga ebamäärane väike blocking bet või siis check-fold...

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #2320
                      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                      3bet 6%, sa oled utg, ta 3betib sb pealt übernitise regi utg avangut...miks callid pre?

                      Comment

                      • The_Meer
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 765

                        #2321
                        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                        sellepärast et me oleme megadeep ja üritame setti hittida + on teatud boarde,kus me nii deebilt saama käe blufiks keerata ja AA,KK elu rämedalt raskeks teha

                        Comment

                        • overbet
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 1620

                          #2322
                          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          3bet 6%, sa oled utg, ta 3betib sb pealt übernitise regi utg avangut...miks callid pre?
                          Super standard call ju 250bb deep IP?

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #2323
                            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                            jaja, ma loll - ei vaadanud, et deep lauad

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #2324
                              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                              blowisin deep lauas kuu kasumi ära:( krdi debiilse calli tegin... mitmes lauas korraga action ja callisin nutmastiga paardunud lauas maja overshove

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2325
                                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                                mine... kui hullult hea remix...

                                Comment

                                Working...