Re: [FR degenn] Rage@PokerStars
wiii.. lõpuks siis homodemäng ehk turniir tootis... pokernewsi 20k GTD freerollis miski 50+ koht ja sain 36 taala BRile juurde.. abix ikka.. mõned eurid ka cashilaudades saanud juurde... kuigi teist kuud jutti on jooks veidi hapu... aga elab üle... tahaks aint sellest krdi NL25st edasi pääseda... ei meeldi mulle see limiit...
wiii.. lõpuks siis homodemäng ehk turniir tootis... pokernewsi 20k GTD freerollis miski 50+ koht ja sain 36 taala BRile juurde.. abix ikka.. mõned eurid ka cashilaudades saanud juurde... kuigi teist kuud jutti on jooks veidi hapu... aga elab üle... tahaks aint sellest krdi NL25st edasi pääseda... ei meeldi mulle see limiit...
8 
T
Comment