[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1711
    Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

    oehh.. täna on tõesti haige jooks.. set vs overset, drawd ei tule, setiga allini turnis, ikka tuleb see mast vastasele jne..

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1712
      Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

      oehh.. kopa viskas ette.. sada korda ikka domineeritud käed hitivad oma 2pairi hiljemalt riverisse.. paari päevaga eelmise kuu kasum korstnasse...

      Comment

      • Tyler Durden
        FPP Pro
        • Apr 2010
        • 270

        #1713
        Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        oehh.. täna on tõesti haige jooks.. set vs overset, drawd ei tule, setiga allini turnis, ikka tuleb see mast vastasele jne..

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Nu vähemalt graph sul spoileris on päris ilus:)

        Comment

        • Kallas
          Julm Donk
          • Mar 2011
          • 40

          #1714
          Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

          Ma ei kurdaks kui mul selline spoiler oleks :D . GL pokeris.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1715
            Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

            njaa.. nondel meestel, kes mul blogi kommentaariumis kritiseerisid kehva BRMi limiitide võtmisel.. no oli neil õigus, päris räme downswing käsil, kogu eelmise kuu kasum on õhku lastud ja hetkel mängin taaskord ainult NL10s... lisaks muidugi sie teen ka vahest vigu.. no peab aru saama, et kui fish minreraiseb ja callib 4beti preflopis ja siis shoveb või overbetib flopi.. siis ilmselgelt on seal monster overpair vastas... siis ei ole mõtet TPGK'ga bustorisse joosta mis siis et ta on ainult 30-60BB deep..

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #1716
              Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

              Mulle meeldis su lause, kus ütlesid, et mis te nühite seal micros aastaid, lihtne ranka tabel ja valuebet! :D

              Hapud viinamarjad.

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #1717
                Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                No ma ei tea... sul ei tohiks olla raskusi ju NL50 rolli kokku ajamisega pokkeriväliselt. Mõttetu ajaraiskamine see micros nühkimine, tõsiselt mees

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1718
                  Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                  Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                  Mulle meeldis su lause, kus ütlesid, et mis te nühite seal micros aastaid, lihtne ranka tabel ja valuebet! :D

                  Hapud viinamarjad.
                  noh, vähemalt ma ei karda oma eksimusi tunnistada:-) peaks läpakast ja kodusest arvutist käed kokku panema ühte HEMi ja siis vaatama, mul on tunne et NL25 coolerid ja EV joon tõmbasid mu ära kotti:-/

                  Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                  No ma ei tea... sul ei tohiks olla raskusi ju NL50 rolli kokku ajamisega pokkeriväliselt. Mõttetu ajaraiskamine see micros nühkimine, tõsiselt mees
                  masu on ka minu eelarvesse teinud kärped ehk on veidi rakseks läinud laenude jms rahadega, teine asi on see, et kui mul oleks aega ja eesmärki pokkerisse piisavalt aega pühendada, siis ma tõesti teeks sellise investeeringu või küsiks staket vms, aga hetkel mingi 10k handise kuuvoluumiga ei tundu see mõistlik.
                  Last edited by Rage; 14.09.11, 11:29.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1719
                    Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                    Mängisin käsi üle?


                    Merge $4.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1443479
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    MP2: $2.90 - VPIP: 21, PFR: 13, 3B: 11, AF: Infinity, Hands: 39
                    CO: $1.25 - VPIP: 31, PFR: 5, 3B: 2, AF: 2.4, Hands: 565
                    BTN: $5.12 - VPIP: 33, PFR: 33, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 3
                    SB: $4.49 - VPIP: 15, PFR: 4, 3B: 0, AF: 2.0, Hands: 48
                    Hero (BB): $4.00 - VPIP: 18, PFR: 15, 3B: 6, AF: 4.2, Hands: 15255
                    UTG: $2.77 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 3
                    UTG+1: $3.03 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: NaN, AF: NaN, Hands: 1
                    UTG+2: $2.09 - VPIP: 29, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 17
                    MP1: $2.36 - VPIP: 33, PFR: 0, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 3

                    Pre Flop: ($0.06) Hero is BB with K K
                    5 folds, CO calls $0.04, BTN raises to $0.20, SB calls $0.18, Hero raises to $0.72, 1 fold, BTN calls $0.52, 1 fold

                    Flop: ($1.68) 6 T T (2 players)
                    Hero bets $0.92, BTN raises to $4.40, Hero calls $2.36 all in

                    Turn: ($8.24) Q (2 players - 1 is all in)

                    River: ($8.24) 6 (2 players - 1 is all in)

                    Final Pot: $8.24
                    BTN shows A T
                    Hero shows K K
                    BTN wins $1.12
                    BTN wins $6.71
                    (Rake: $0.41)




                    Merge $4.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1443478
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    MP1: $7.38 - VPIP: 13, PFR: 11, 3B: 5, AF: 2.6, Hands: 342
                    MP2: $4.00 - VPIP: 14, PFR: 9, 3B: 2, AF: 10.0, Hands: 116
                    CO: $0.59 - VPIP: 20, PFR: 12, 3B: 10, AF: 2.5, Hands: 49
                    BTN: $3.91 - VPIP: 83, PFR: 0, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 6
                    SB: $3.96 - VPIP: 60, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0.5, Hands: 5
                    BB: $3.25 - VPIP: 14, PFR: 9, 3B: 6, AF: 4.0, Hands: 122
                    UTG: $4.18 - VPIP: 31, PFR: 5, 3B: 2, AF: 2.5, Hands: 573
                    UTG+1: $4.64 - VPIP: 15, PFR: 5, 3B: 0, AF: 2.0, Hands: 60
                    Hero (UTG+2): $4.00 - VPIP: 18, PFR: 15, 3B: 6, AF: 4.2, Hands: 15267

                    Pre Flop: ($0.06) Hero is UTG+2 with A A
                    2 folds, Hero raises to $0.18, 3 folds, BTN calls $0.18, SB calls $0.16, 1 fold

                    Flop: ($0.58) 3 4 7 (3 players)
                    SB bets $0.21, Hero raises to $0.87, BTN folds, SB calls $0.66

                    Turn: ($2.32) 5 (2 players)
                    SB checks, Hero bets $2.95, SB calls $2.91 all in

                    River: ($8.14) J (2 players - 1 is all in)

                    Final Pot: $8.14
                    SB shows Q A
                    Hero shows A A
                    Hero wins $0.04
                    SB wins $7.74
                    (Rake: $0.36)

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #1720
                      Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                      ei mänginud

                      Endal sama värk nagu sul (roll FT-s, suvel pohhui kõik, augustis hakkas nagu tulema starsis aga siis oli vaja BRM eirata ja downer tuli külla), ainult bustosse ei lennanud vaid jäi mingi 50 taala ja nühin starsis NL5-te ning senimaani edukalt.

                      Hoian pöialt

                      Comment

                      • hakkameimema
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2011
                        • 349

                        #1721
                        Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                        Esimeses käes on suht 95% aru saada et poisil on T kuna dongid suht alati teevad sellise reisi kui pihta saavad teine käsi on väga halb flop venna vastu, kes mängib 60% käsi (5 kätta küll aga siiski) pärast flopi reisi, kui vend insta callis oleks pidanud hoo maha võtma, sest 5 teeb sinu käe veel halvemaks

                        (minu vaatenurk asjast)

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #1722
                          Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                          lol rõve agromaniakk oled micro jaoks... 3b 6% ja af 4.2

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #1723
                            Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                            Esimene käsi wp, teises käes oleks ise vist flopi callinud ja turnil rahulikult muckinud. Kui poleks tulnud reakaarti, ega 4ndat flushi kaarti, siis oleks vähe keerulisem. Probably oleks ikkagi foldinud, kui just minig imepisike bet poleks tulnud

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1724
                              Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                              yes.. oleks foorumis rep, siis g0000se saaks +1, tagantjärgi vaadates tundub jah teine käsi selles mõttes halb, vaevalt ka micros keegi flushi tõmbega paugutama hakkab, ma küll lootsin väiksemat ülepaari + fd tõmmet, aga fish nii ei mõtle ja ta pigem callib tõsteid ja proovib poti väikse hoida ka tema jaoks scary lauas.

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #1725
                                Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                                Sqeeze veits väikseks ei jää seal esimeses käes OOP?

                                Comment

                                Working...