Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]
oehh.. täna on tõesti haige jooks.. set vs overset, drawd ei tule, setiga allini turnis, ikka tuleb see mast vastasele jne..
oehh.. täna on tõesti haige jooks.. set vs overset, drawd ei tule, setiga allini turnis, ikka tuleb see mast vastasele jne..
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

K 
Comment