Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]
Mis käed need on millega 3beti callida ja KK/AA-le (kasumlikult) ära teha? Fullringis tihtipeale pole ka sellist dünaamikat nagu 6-maxis, et 3beti callimine mõne vastase puhul suited broadway jms kraamiga tundub päris hea mõte juba.
Algselt postitas rrrr
Vaata postitust
2 
2 
K
Comment