Re: [FR degenn] Rage@PokerStars
Milleks? Kui sa väidad et pokker on sinu "põhitöö" või et oled/tahad olla elukutseline, siis ma ei suuda küll näha kuidas saab kalliste vidinate peale ressursside raiskamine õigustatud olla. Hetke tasemel peaks olema kindlasti kogu võimsus suunatud bankrolli kasvatamisse ja mängulisse arengusse. 
Rage'ga ei praga, kuna ta on minu meelest korduvalt rääkinud et võtab seda kui hobi ja meelelahutust
Algselt postitas Kakahirmutis
Vaata postitust

Rage'ga ei praga, kuna ta on minu meelest korduvalt rääkinud et võtab seda kui hobi ja meelelahutust


Comment