[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #2446
    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma tellisin ammu endale porche shield prillid :D Mõnusad kerged ja silm puhkab
    Milleks? Kui sa väidad et pokker on sinu "põhitöö" või et oled/tahad olla elukutseline, siis ma ei suuda küll näha kuidas saab kalliste vidinate peale ressursside raiskamine õigustatud olla. Hetke tasemel peaks olema kindlasti kogu võimsus suunatud bankrolli kasvatamisse ja mängulisse arengusse.

    Rage'ga ei praga, kuna ta on minu meelest korduvalt rääkinud et võtab seda kui hobi ja meelelahutust

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #2447
      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

      Vahel tuleb premeerida ka ennast, rahul ei ole ükskõik palju teenida või roll anyway kunagi.
      See Janks sul super nitpick atm.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #2448
        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        Milleks? Kui sa väidad et pokker on sinu "põhitöö" või et oled/tahad olla elukutseline, siis ma ei suuda küll näha kuidas saab kalliste vidinate peale ressursside raiskamine õigustatud olla. Hetke tasemel peaks olema kindlasti kogu võimsus suunatud bankrolli kasvatamisse ja mängulisse arengusse.

        Rage'ga ei praga, kuna ta on minu meelest korduvalt rääkinud et võtab seda kui hobi ja meelelahutust


        Sööge nuudleid ja pidage see 1-2 kuud vastu, olete krõpsti low/midstakes.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #2449
          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
          Milleks? Kui sa väidad et pokker on sinu "põhitöö" või et oled/tahad olla elukutseline, siis ma ei suuda küll näha kuidas saab kalliste vidinate peale ressursside raiskamine õigustatud olla. Hetke tasemel peaks olema kindlasti kogu võimsus suunatud bankrolli kasvatamisse ja mängulisse arengusse.

          Rage'ga ei praga, kuna ta on minu meelest korduvalt rääkinud et võtab seda kui hobi ja meelelahutust

          Mul migreenist silmad tihtipeale tundlikud ja mingid 10e prillid teevad ainult hullemaks

          Tavaprillid arvutis olemiseks mul ka kallid (need olid kingitus tho)
          Last edited by Kakahirmutis; 05.05.14, 17:14.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2450
            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            so true.. sinna see aeg mattub + raha:)

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #2451
              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

              Minul ka need prillid,kuna eestis ainult üks pood kus need olemas ja paraku tallinnas sisi minul proovimis võimalus puudus ja tellisin pimesi ja sain nägijaks(ehk siis sobivad)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2452
                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                Milleks? Kui sa väidad et pokker on sinu "põhitöö" või et oled/tahad olla elukutseline, siis ma ei suuda küll näha kuidas saab kalliste vidinate peale ressursside raiskamine õigustatud olla. Hetke tasemel peaks olema kindlasti kogu võimsus suunatud bankrolli kasvatamisse ja mängulisse arengusse.

                Rage'ga ei praga, kuna ta on minu meelest korduvalt rääkinud et võtab seda kui hobi ja meelelahutust
                kas see oli nüüd eriti deep level or wtf? siis võiks ju aastaks ette osta tonni präänikuid ... milleks raisata resursse kalli toidu peale

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2453
                  Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                  Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                  Krt segi olete kamminud või.Rage sa oleks pidanud sama palju aega pokkeriõppimisele kulutama kui grammatikale panustasid äkki oleks ka korralikult biitinud.See on siiski pokkerifoorum mitte eesti kirjakeele foorum.
                  vaatasin korra üle, taaskord paarkend tuhat kätt tagasi saavutasin oma pokkeriteenistuses uue maksimumi, ma olen oma pokkeriteenistusega maksnud reise ja vidinaid ja muuhulgas ka oma korteri sissemaksu, eelmise aasta alguses oli mul 30€ pokkerisaitides, tänaseks on mul 2k€+..

                  /thread

                  Comment

                  • redddman10
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 703

                    #2454
                    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    vaatasin korra üle, taaskord paarkend tuhat kätt tagasi saavutasin oma pokkeriteenistuses uue maksimumi, ma olen oma pokkeriteenistusega maksnud reise ja vidinaid ja muuhulgas ka oma korteri sissemaksu, eelmise aasta alguses oli mul 30€ pokkerisaitides, tänaseks on mul 2k€+..

                    /thread
                    kus 3k taala said starsi bingo lotoga?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2455
                      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                      Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                      kus 3k taala said starsi bingo lotoga?
                      ma võtsin selle välja, 700 jätsin sisse.. bottom line on see, et hoolimata sellest et mu voluum ja teenistused on kaduvväikesed võrreldes teiste härradega, siis BRi koguaeg tuleb juurde, mitte ei topi ma raha juurde.. seega fuck off and shut the fuck up.
                      Last edited by Rage; 09.05.14, 12:52.

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #2456
                        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                        volüüm.... sry häiris lihtsalt

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #2457
                          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          ma võtsin selle välja, 700 jätsin sisse.. bottom line on see, et hoolimata sellest et mu voluum ja teenistused on kaduvväikesed võrreldes teiste härradega, siis BRi koguaeg tuleb juurde, mitte ei topi ma raha juurde.. seega fuck off and shut the fuck up.
                          cant see the haters:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2458
                            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #2459
                              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                              **** see jooks ajab vihale..

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2460
                                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                                ohohh.. olen unustanud vahepeal updatesid teha.. no teen siis kaks kuud korraga...

                                Mai: ~4000 handi ja 6,5BI miinust
                                Juuni: 1900 handi ja 6BI plussi

                                ja krdi kampaaniatest ei saanud ka ühtegi turnahitti..

                                Comment

                                Working...