[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2386
    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mängon ka päris sitt..
    FYP

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #2387
      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

      pole minu asi küll, aga kas sa coachi põhimõtteliselt ei ole nõus võtma? Su statse vaadates ei ole sul suurt asja nl2 ülesse poole atm. Võta coach, tee 2-3 sessi ja hakka, krt, printima.

      Comment

      • redskruf
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 168

        #2388
        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

        tal on hem

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #2389
          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

          Ma võtaks seda kriitikat kui head nõu.
          Antud statid on tõesti siuksed nagu textbook tabeli järgi laseks ilma adjustimata.

          pastilaa 7 punkti on head, loosen up.
          +1 kotkale.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2390
            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

            pastilaa punktid on head.. coachi pointi ei ole kui mu voluum on FRis ~10000 kätt kuus.. küll saan ise hakkama... kui ei saa, siis pole ka pointi rapsida üldse.. palgatöö tasub mul piisavalt hästi ära..

            Comment

            • Fuzzy
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 452

              #2391
              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

              Minu arust see coach on selline kõrgema taseme teema, kui enam raamatutest ja videotest abi pole. Kõigepealt on odavam proovida läbi lugeda mõni hea raamat, nt algajale Poker blueprint ja advancedim stuff: Small stakes no limit holdem http://www.amazon.com/Small-Stakes-N.../dp/0984143491

              Comment

              • Fuzzy
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 452

                #2392
                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                Ja ära mängi full ringi! :D

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #2393
                  Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                  Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                  Ja ära mängi full ringi! :D
                  FR is the shit, yo. Aga näiteks DC subscriptionisse võiks küll investeerida.

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #2394
                    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                    Eks kõik räägivad sulle enamvähem sama juttu, aga...

                    Võtta need puntkid ette, mis pastilaa välja tõi ja ürita ka vastavalt oma mängu muuta. Alguses on raske. Seetõttu pead laudu vähemaks võtma. Võta nt miski 4 lauda ette, ja proovi btn pealt avada näiteks 70% (võta kasvõi pokerstove ette, et vaadata, mis sinna 70% sisse läheb). Oled natuke nii harjutanud, ei tundu see enam nii imelik ja mõistad juba ka ise paremini, mis optimaalne võiks olla. Optimaalsus sõltub näiteks ka sinu postflop mänguoskustest/stiilist, aga otseloomulikult ka sellest, kes blindidel on.
                    Proovi hakata rohkem 3bettima. Alguses lihtsates kohtades, nagu näiteks BBvSB. Pane lihtsalt tuimalt otsa ja sa näed, ega midagi väga hullu ei juhtu :). Või BTNvCO. Muidugi pead ka jälgima vastava positsiooni avamise range'i. Miski 22% vastu, nagu sa ise SB pealt avad, pole tõesti mõtet hullama hakata. Harjuta squeezimist.

                    Hetkel ju lihtsalt clicking buttons :(. Coach aitab kindlasti. Ja põhimõtteline mindseti muutus, et sa TAHAD võitma hakata.
                    Last edited by muttaja; 03.12.13, 19:36.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #2395
                      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                      Väga hea nõu Muttajalt!

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2396
                        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                        Palju õnne Kristjan Laasile ilusa hiti puhul, ise korjasin mincashi ehk 7.5 sealt, rohkem vist seda missioni asja ei tule Starsis?

                        üks kena freeroll ka fishi vastu

                        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em $0.10 Ante - 8 players
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        MP2: $53.69
                        CO: $86.19
                        Hero (BTN): $184.80
                        SB: $56.43
                        BB: $64.79
                        UTG: $104.04
                        UTG+1: $64.26
                        MP1: $139.37

                        Pre Flop: ($1.55) Hero is BTN with Q K
                        1 fold, UTG+1 raises to $1.50, 2 folds, CO calls $1.50, Hero calls $1.50, 1 fold, BB calls $1

                        Flop: ($7.05) 7 Q Q (4 players)
                        BB checks, UTG+1 checks, CO checks, Hero bets $3.50, BB calls $3.50, UTG+1 folds, CO calls $3.50

                        Turn: ($17.55) 7 (3 players)
                        BB checks, CO bets $6, Hero raises to $14, BB folds, CO raises to $24.50, Hero raises to $35, CO raises to $45.50, Hero raises to $153.50, CO calls $35.59 all in

                        River: ($179.73) 4 (2 players - 1 is all in)

                        Final Pot: $179.73
                        CO shows 2 7 (a full house, Sevens full of Queens)
                        Hero shows Q K (a full house, Queens full of Sevens)
                        Hero wins $177.23
                        (Rake: $2.50)

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #2397
                          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                          freeroll?
                          7 - one time!

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2398
                            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            freeroll?
                            7 - one time!
                            no ma loen selle peaaegu freerolliks.. kuigi jah olen ka ise üheoutiseid ära tõmmanud:)

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #2399
                              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                              squeeze pre

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #2400
                                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                squeeze pre
                                !

                                Comment

                                Working...