[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #2371
    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    nohh.. aga paluks siis täpsemalt.. kui ma by position vaatan.. siis selle viimase 40000 käe kohta ma SB pealt kaotan 32bb ja BB 46bb 100 kohta..

    p.s. muud statid kõlbavad ka aruteluks mitte ainult blindid
    SB peal agromaks ja võimalik BE kanti hoida :)


    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    1. 99% suurimatest FR crushijatest (1% on ruditurbo) on steal seal 40% ringis - paljudel 50% ligi. sul 25%.
    2. üleüldse liiga kitsa rangega mängid. kui lauas on idioodid, siis pead maksimaalselt looma olukordi, et lolli rahaga saad mängida. mingi 17/15 võiks ikka olla. jällegi - enamikel crushijatel sinnakanti need statid
    3. 3bet 3,4 on päris halb - sa põhimõtteliselt ei bluff 3beti. enamikel crushijatel on 5%+ see ikka. kui näed kedagi, kes 85%+ foldib 3betile, siis late pos v blindi pealt any2 võid peedistada sellist
    4. wtsd - crushijatel enamikel on see 27%. annad liiga kergelt alla postflop. ERITI räige veel arvestades et oled nit ja su range on nii tugev
    5. turni barreldad liiga vähe ja flopi cbetid liiga palju. pmslt kui sul kätt ei ole siis on väga lihtne turnis pot maha võtta su vastu
    6. lased ennast liiga palju varastada
    7. ei leia fold to 3beti ja resteal ja fold to resteali, aga seal karta on, et ka jamasti

    Väga kena :)
    Last edited by Kakahirmutis; 28.11.13, 08:38.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #2372
      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

      kas ma saan valesti aru, aga avad kõiki positsioone suht sama rangega?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #2373
        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
        kas ma saan valesti aru, aga avad kõiki positsioone suht sama rangega?
        jah. see on kohutav muidugi

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #2374
          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

          nice.. täitsa head analüüs..
          fold to resteali stati ma HEM1st ei leidnud, aga vs 3bet fold% 59%, SB defend steal on 13,8%, SB reraise steal on 6,3%, BB defend steal on 20,4%, BB reraise steal on 9%

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2375
            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
            kas ma saan valesti aru, aga avad kõiki positsioone suht sama rangega?
            sry see statide hunnik pole positsioonide kaupa vaid stakede kaupa.. ei ava sama rangega.. enamvähem on PFR nii:
            SB 8%
            BB 6%
            EP 9,7%
            MP 11,3%
            CO 12,1%
            BTN 14,8%

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #2376
              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              sry see statide hunnik pole positsioonide kaupa vaid stakede kaupa.. ei ava sama rangega.. enamvähem on PFR nii:
              SB 8%
              BB 6%
              EP 9,7%
              MP 11,3%
              CO 12,1%
              BTN 14,8%

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2377
                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                konkreetsust paluks... gifide lahingu ma võidaks igast asendist, aga see pole eesmärk:)

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #2378
                  Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  konkreetsust paluks... gifide lahingu ma võidaks igast asendist, aga see pole eesmärk:)
                  Otsi kuskilt sauce1234 6max nl50 videosid,peale selle vaatamist oled 3x loosem kui muidu :P

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #2379
                    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                    No mul EP open 6%, BTN 36%. Saad aru, mis viga on?

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #2380
                      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                      Ma ei saa aru kuda sa kunagi 100NL suutsid võitvalt mängida, ajad vist niipalju liikunud.

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #2381
                        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                        Pastilaa vastas ilusti ja täpselt kõik ära,atm sa teed pmts kõike vastupidi ja valesti,sinu stiiliga pole võimalik nl25 ka biitida imo

                        Comment

                        • veeretas
                          • Apr 2010
                          • 412

                          #2382
                          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                          PFR ei ole sama, RFI(raise first in) või UO(UnOpened) PFR, mis kenasti tabelis ka kirjas, seal nats ilusamad numbrid aga sealgi parandamisruumi korralikult.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2383
                            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            nice.. täitsa head analüüs..
                            fold to resteali stati ma HEM1st ei leidnud, aga vs 3bet fold% 59%, SB defend steal on 13,8%, SB reraise steal on 6,3%, BB defend steal on 20,4%, BB reraise steal on 9%
                            siia ka kommentaarid paluks..

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #2384
                              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                              raha põleb endiselt heleda leegiga.. novembris siis ~5000 handi ja 8BI miinust.. see on siis kolmas miinuskuu järjest.. võibolla peaks loobuma enne kui bustoks mängin.. jooks on ka päris sitt.. aga loterii hittimine tegi elu lilleks.. lotost sain siis kokku $3774 ja ühe $10 stellari vabastasin ka.. detsembris on vaja vabastada 700+ VPP'd siis saan $50 stellari vabaks ja see oleks ka viimane stellar mis vabastan see aasta:)

                              Comment

                              • SANGPOMM
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 479

                                #2385
                                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                                kui niisama tühja vagunit edasi tirid siis see raha hakkab varsti suurema leegiga põlema. parem pane paarsada euri coachi(pastillaaaa(Y)) alla ja saad stabiilselt vedama, just my 2 cents :) GL

                                Comment

                                Working...