Re: [FR degenn] Rage@PokerStars
jep.. seepärast ma ei panegi enam mingeid eesmärke ei kuuks ega aastaks ega millekski.. lihtsalt on eesmärk BRi kasvatada ja jõuda limiitides edasi.. see vaikselt õnnestub.. aga endiselt, kui mul ei ole võimalik iga kuu mingi kümneid või sada tundi kulutada pokkeri peale või mul pole võimalik mängida primetime ajal.. siis see ometi ei tähenda, et ma peaksin pokkerist loobuma või ei võiks vaikselt edasi grindida oma BRi..
jep.. seepärast ma ei panegi enam mingeid eesmärke ei kuuks ega aastaks ega millekski.. lihtsalt on eesmärk BRi kasvatada ja jõuda limiitides edasi.. see vaikselt õnnestub.. aga endiselt, kui mul ei ole võimalik iga kuu mingi kümneid või sada tundi kulutada pokkeri peale või mul pole võimalik mängida primetime ajal.. siis see ometi ei tähenda, et ma peaksin pokkerist loobuma või ei võiks vaikselt edasi grindida oma BRi..
A 
5
Comment